15 nejbizarnějších barů na světě | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

15 nejbizarnějších barů na světě

Pokud hledáte kromě nápoje i atmosféru, zavítejte do jednoho z nejbizarnějších barů světa. V Sunland Pub v Jižní Africe si můžete dát drink uvnitř starého stromu, steampunk bistro Joben v Rumunsku je plné poct k dílu Julesa Verna, Ice Bar v Quebec City je vytvořen z ledu, Blue Frog Lounge v Indii se vám zapíše do paměti futuristickým designem. Pojďme si nyní některé bary více přiblížit.

15. NORTHERN LIGHTS BAR

Polární záře je pro mnohé z nás velkým zázrakem. Vydejte se do Northern Lights Bar na Islandu, který se nachází v hotelu Ion, mimo Reykjavík. Je umístěn v tzv. Zlatém kruhu a je ideálně situován pro pozorování polární záře. Vzhledem k tomu, že je umístěn mimo město, nebude ji ovlivňovat městský smog.

14. SUNLAND PUB

Chtěli byste si dát nápoj uvnitř stromu? Pokud půjdete do Sunland Pub v Jižní Africe, máte šanci. Africký baobab poskytl místo pro zdejší hospodu. Najdete jej v provincii Limpopo a je to pochopitelně turistická atrakce, jejíž historie se začala psát v roce 1993, kdy zde majitel farmy postavil bar ve stromu.

13. TIGER LEAPING GORGE BAR

Tento kreativně pojmenovaný bar se nachází v roklině, která je pojmenována Tiger Leaping Gorge.Tato roklina je kaňonem na řece Jinsha, která je přítokem slavné řeky Yangtze. Najdete ji na jihozápadě Číny, 37 mil na sever od města Lijiang. Samozřejmě, že tento bar nabízí oslnivý výhled na rokli. Můžete si zde posedět a vychutnat si drink po pěším výletu přes samotnou soutěsku (pokud máte pocit, že jste statečný.) Turistická trasa je vyznačena, ale je úzká a 14 mil dlouhá.

12. JOBEN BISTRO

Pokud jste fanouškem steampunků, budete mít rádi toto Joben Bistro v Rumunsku. Design je inspirován dílem Julese Verna a jeho prvky vás přenesou do jedinečného světa tohoto autora.

Bistro je rozděleno na 3 místnosti. První je umělecká galerie věnovaná vínu. Druhá obsahuje zvláštní instalace a betonové stěny.Třetí je vyplněna množstvím různých objektů.

11. THE ICE BAR

Pokud vás chladno nijak moc neobtěžuje, Ice Bar v Quebec City by byl vaším perfektním místem.Tento bar je vyroben celý z ledu a každé léto se rozpustí. Vzhledem k tomu, že led potřebuje chladnou atmosféru, je otevřen pouze v zimních měsících.

Tento inovativní bar navštíví více než milion návštěvníků, což není překvapující vzhledem k tomu, jak jedinečný je. Určitě byste si měli přinést kabát, protože teplota je zde poměrně nízká.

10. MONKEY BAR

Monkey Bar v Berlíně je skvěle pojmenován - má výhled na Berlínskou zoologickou zahradu, kde můžete vidět zvířata, která baru dala jméno. Bar se nachází v nejvyšším patře hotelu. Samotný hotel je docela jedinečný - v hotelové hale se nachází vintage auto a závěsné jízdní kolo. Samotný bar má úžasný výhled do zahrady.

9. BLUE FROG LOUNGE

V Bombaji najdete Blue Frog Lounge. Tato budova o rozloze více než 1000 čtverečních metrů je více než jen bar - je zde také restaurace, klub, zvuková scéna, nahrávací studio a zvuková laboratoř. Jedná se o designový klubu, který je jedinečný a bizarní, nachází se zde vysoké stropy a projekční plátna.

8. H.R. GIGER BAR

Vstupte do tohoto baru a okamžitě se budete cítit trochu jinak.To je způsobeno bizarním designem baru - je plný obratlů, které přemosťují strop starého hradu. Giger Bar je pojmenován a modelován podle návrhu švýcarského umělce H.R. Giger. Je motivován k zrcadlení jeho stylu, nazývaného "biomechanický" - podobný filmům Alien, což dává smysl, když se díváte na designovou estetiku baru a filmu. Dokonce i design židlí, které jsou vysoce podložené, měl být pro filmový projekt Dune.

7. THE LAUNDROMAT CAFE

Práce s prádlem a pití nejsou často synonymem, ale inteligentní kavárna Laundromat na Islandu spojuje nudnou, ale nezbytnou práci s zábavným aktem pití. V areálu je aktivní prádelna, takže pokud nechcete prát vaše prádlo, proč si ho nenechat vyprav v kavárně, zatímco budete popíjet svůj nápoj. Kavárna zahájila svoji činnost v roce 2004 a byl to nápad čtyř islandských přátel. Kromě nápoje si můžete objednat i vynikající menu.

6. ALUX LOUNGE

V Playa del Carmen Mexiko najdete Alux Lounge - salonek, který není typický. Alex Lounge se nachází v podzemní jeskyni. Bar je ve skutečnosti systém propojených jeskyní. Každá jeskyně má jinou formu zábavy, pro kterou se můžete rozhodnout. Je to určitě jeden z nejkrásnějších barů se stalaktity a stalagmity, které dodávají baru netradiční atmosféru.

Objednejte si nápoj ve stylu tequily, kterým jsou známé mexickými bary, procházejte se z místnosti do místnosti a užívejte si zvláštní atmosféru jeskynního baru.

5. RED SEA STAR

Tento bar / restaurace se liší od ostatních tím, že je pod vodou. Nachází se šestnáct stop pod Rudým mořem. Okna, která jsou vyrobena z plexiskla, vám umožňují úžasný výhled - ryby, korály, voda a další detaily mořského života.

Pojmenování získal podle tvaru, který připomíná hvězdu.Bar byl kdysi první a jedinou podvodní restaurací.

4. THE WHITE RABBIT RESTAURANT & BAR

Tento bar se nachází ve výšinách města Moskva. To, co jej dělá jiným a jedinečný, je nejen jeho velká výška - nachází se v 16. patře Smolenského průchodu, ale i materiál, z něhož je vyroben. Je to především sklo, které nabízí nádherný výhled na Moskvu. Restaurace nabízí tradiční ruské pokrmy a kuchyni.

3. SAFE HOUSE

V Milwaukee ve Wisconsinu najdete Safe House, což je bar se špiónážní tematikou, zastrčený za červenými dveřmi. Pro vstup musíte samozřejmě znát heslo. Safe House byl otevřen již v 60. letech. Uvnitř najdete špionážní memorabilie, které shromáždil majitel David J. Baldwin. Existuje dokonce i množství tajných průchodů, které je možné zkontrolovat.

2. THE CLINIC BAR

Tento bar v Singapuru je určitě zajímavým barem. Vzhledem ke svému názvu se jedná o lékařsky tematický bar ve čtvrti Clarke Quay v Singapuru. Lékařským tématem byla dána pocta umělci Damienovi Hirstovi. Židle jsou invalidní vozíky a nemocniční lůžka jsou poskytnuta pro relaxační jídelní příležitost. Nápoje jsou chytře podávány ve zkumavkách. Zaměstnanci dokonce nosí nemocniční uniformy. Jídlo je tvarováno jako pilulky Je to určitě jeden z nejvíce bizarních barů, který byste mohli navštívit.

1. CLUB 33

Je těžké uvěřit, že rodina milující Disney má bar. I když je to zvláštní, ale je to pravda. Ve skutečnosti je to jediné místo, kde můžete získat alkohol v parku. Původní klub 33, který se nyní nachází ve třech parcích, se nacházel v New Orleans Square v Disneylandu. Pokud neukecáte přátele na cestu do tohoto baru, u nás na Mevyo se jistě někdo najde.

 

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store