Co podniknout s přáteli během letních měsíců? | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Co podniknout s přáteli během letních měsíců?

Přemýšlíte o tom, co byste měli během letních měsíců s přáteli prožít? Poradíme vám. Nezapomeňte navštívit jeden z letních festivalů, uspořádat piknik, vyrazit na výlet, sportovat a užít si tolik zábavy, kolik vám váš čas dovolí. 

Letní festival

Co byste určitě měli se svými přáteli navštívit, jsou letní festivaly. Vyberte festival vhodný přímo pro vás, dnes už je jich nepřeberné množství. Vybírejte na základě hostujících interpretů, místa konání, vašich finančních možností a velikosti festivalu. Letní festivaly jsou skvělou příležitostí, jak si opravdu odpočinout a užít si za skvělou cenu množství kapel, na jejichž koncerty byste sháněli lístky měsíce. Nezapomeňte si na festival přibalit: vlhčené ubrousky, opalovací krém, tělový sprej, karimatku a suchý šampon. Delší pobyt na festivalu nemusí být vždy snadný. 

Piknik s přáteli

Během letních měsíců nesmíte zapomenout uspořádat piknik. Domluvte se s přáteli, na jakém místě piknik uspořádáte, ať každý z vás připraví jeho oblíbený pokrm a navzájem se můžete inspirovat ve vaření a skvěle se najíst. Nezapomeňte si přibalit velkou deku a dostatek nápojů. Piknik se může protáhnout na celodenní záležitost. Hodit se vám mohou i společenské hry. 

Výlet a dovolená

Pokud jste si se svými přáteli opravdu blízcí, můžete naplánovat společnou dovolenou. Vyberte několik destinací a poté hlasujte, do které byste chtěli opravdu vyrazit. Nejlepší je vybrat destinaci, kde si budete moci užívat toho, co baví vás všechny, ať už je to horská turistika, potápění, surfování či relaxace na pláži. Snažte se také o kompromis. Pokud se na dovolené neshodnete, naplánujte si alespoň výlet, který utužuje přátelství a vytváří zážitky, o kterých si budete ve stáří rádi povídat. 

Na šlapadla!

Fotka, která by vám v létě určitě neměla chybět, musí být ze šlapadel. Šlapadla najdete na mnoha jezerech a rybnících v České republice, dokonce i v Praze se můžete prohánět na bílých labutích. Vyjížďka na šlapadlech je zaručená zábava. A pokud nemáte mezi přáteli takové nadšence, v naší aplikaci www.mevyo.com jistě najdete parťáky, kteří s vámi rádi vyrazí. 

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store