Jak hledat nové známé? | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Jak hledat nové známé?

10. listopad 2015

Cítíte se někdy samy, opuštěně a potřebovali byste si najít nové přátele nebo alespoň známé se kterými byste jednou za čas zašli ven? Rádi trávíte čas ve společnosti a odpočinek pro vás je, když se bavíte s novými lidmi? Nebo jste jen unaveni z vašich stávajících známých a chcete získat nové známosti? Tak pak je tento článek napsán přesně pro vás!

Dříve bylo jednodušší navazovat dlouholetá přátelství, dnes máme zas tu výhodu, že můžeme mít tisíce známých a to třeba z celého světa. Doba se mění a na jednu stranu se díky technologiím od sebe vzdalujeme, ale na druhou stranu si můžete vyprofilovat to, s kým se budeme bavit na základě stejných zájmů. Máte například rádi golf, bydlíte v Plzni a jediný váš problém je, že ho nemáte s kým hrát? To dnes už ale není vůbec žádný problém, díky internetu si najdete přesně takového parťáka, jako jste vy!

Internet je v této situaci velký pomocník. Existují stovky jak seznamovacích agentur, tak i skupiny sdružující lidi se stejnými zájmy. Stačí, jen když zadáte do vyhledávače váš oblíbený koníček a hned máte několik stránek, kde se můžete poradit s ostatními, popovídat si či zajít společně na nějakou akci. Na to, že partnerské vztahy vznikají na internetu, jsme si už všichni zvykli. Ale dnes už není nic neobvyklého ani, když známosti a přátelství vznikají na sociálních sítích či diskusních fórech. Samozřejmě, že i zde jsou nějaké hranice a s tímto virtuálním světem by se to nemělo přehánět.

Služba Mevyo vám v tomto ohledu určitě pomůže. Jsi doma znuděný? Chceš zažít nějaké dobrodružství a zábavu? S Mevyo najdeš další stejně smýšlející parťáky, které baví to samé co tebe. Je jedno, jestli tě zajímá kultura, sport, party nebo relax pod stromem - toto vše zde najdeš. S Mevyo web a mobilní aplikací můžeš najít jednoduše nové příležitosti ve tvém okolí. Vytvoř novou aktivitu a sleduj, co se stane. Slibujeme, že nebudeš litovat. A hlavně je tato poskytovaná služba v porovnání s dalšími seznamovacími agenturami úplně zadarmo.

 

Je dobré se na základě stejného koníčka seznámit s dalšími lidmi a nesedět jen doma u počítače, ale sejít se s nimi osobně. Dnes máme tolik možností a to jak doma, tak i v zahraničí. Můžete začít chodit například na kurzy vaření, učit se nové jazyky, zajít na nějakou tu brigádu či jít sportovat a hned máte desítky nových známých. Vždy je ale samozřejmě lepší, když se seznámíte s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. V tomto se vám Mevyo bude snažit co nejvíce vyjít vstříc, neboť sdružuje lidi se stejnými zájmy pomocí různých akcí. Příběhy a životní osudy různých lidí nás mohou v mnohém inspirovat a změnit i směr naší životní cesty. Proto je důležité poznávat nové lidi a v tom vám Mevyo zaručeně pomůže!

Media

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store