Jak hledat nové známé? | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Jak hledat nové známé?

Cítíte se někdy samy, protože vaši přátelé nemají čas, nebo nesdílí vaše zájmy a potřebovali byste si najít nové přátele nebo alespoň známé se kterými byste jednou za čas zašli ven nebo něco podnikli? Rádi trávíte čas ve společnosti a odpočinek pro vás je, když se bavíte s novými lidmi? Nebo jste jen unaveni z vašich stávajících známých a chcete získat nové známosti? Tak pak je tento článek napsán přesně pro vás!

Dříve bylo jednodušší navazovat dlouholetá přátelství, dnes máme zas tu výhodu, že můžeme mít tisíce známých a to třeba z celého světa. Doba se mění a na jednu stranu se díky technologiím od sebe vzdalujeme, ale na druhou stranu si můžete vyprofilovat to, s kým se budeme bavit na základě stejných zájmů. Máte například rádi golf, bydlíte v Plzni a jediný váš problém je, že ho nemáte s kým hrát? To dnes už ale není vůbec žádný problém, díky internetu si najdete přesně takového parťáka, jako jste vy!

Internet je v této situaci velký pomocník. Existují stovky jak seznamovacích agentur, tak i skupiny sdružující lidi se stejnými zájmy. Stačí, jen když zadáte do vyhledávače váš oblíbený koníček a hned máte několik stránek, kde se můžete poradit s ostatními, popovídat si či zajít společně na nějakou akci. Na to, že partnerské vztahy vznikají na internetu, jsme si už všichni zvykli. Ale dnes už není nic neobvyklého ani, když známosti a přátelství vznikají na sociálních sítích či diskusních fórech. Samozřejmě, že i zde jsou nějaké hranice a s tímto virtuálním světem by se to nemělo přehánět.

Služba Mevyo vám v tomto ohledu určitě pomůže. Jsi doma znuděný? Chceš zažít nějaké dobrodružství a zábavu? S Mevyo najdeš další stejně smýšlející parťáky, které baví to samé co tebe. Je jedno, jestli tě zajímá kultura, sport, party nebo relax pod stromem - toto vše zde najdeš. S Mevyo web a mobilní aplikací můžeš najít jednoduše nové příležitosti ve tvém okolí. Vytvoř novou aktivitu a sleduj, co se stane. Slibujeme, že nebudeš litovat. A hlavně je tato poskytovaná služba v porovnání s dalšími seznamovacími agenturami úplně zadarmo.

Je dobré se na základě stejného koníčka seznámit s dalšími lidmi a nesedět jen doma u počítače, ale sejít se s nimi osobně. Dnes máme tolik možností a to jak doma, tak i v zahraničí. Můžete začít chodit například na kurzy vaření, učit se nové jazyky, zajít na nějakou tu brigádu či jít sportovat a hned máte desítky nových známých. Vždy je ale samozřejmě lepší, když se seznámíte s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. V tomto se vám Mevyo bude snažit co nejvíce vyjít vstříc, neboť sdružuje lidi se stejnými zájmy pomocí různých akcí. Příběhy a životní osudy různých lidí nás mohou v mnohém inspirovat a změnit i směr naší životní cesty. Proto je důležité poznávat nové lidi a v tom vám Mevyo zaručeně pomůže!

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store