Jak najít parťáka pro vaše oblíbené aktivity? | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Jak najít parťáka pro vaše oblíbené aktivity?

Hledáte přátele pro aktivity, které baví právě vás? Nevíte si rady, jak najít další známé a budoucí kamarády, které váš koníček budou rádi sdílet s vámi? A už jste se zaregistrovali na www.mevyo.com? Někdy je těžké mít přátele, kteří s vámi budou sdílet právě vaše koníčky. Není nic jednoduššího než si online nají parťáky, kteří budou chuť do sportování, hraní her, sledování hororů, sdílet s vámi. Neházejte flintu do žita a prožívejte své oblíbené aktivity s přáteli. 

Hledáte spojence?

Rádi chodíte běhat, do posilovny, zdoláváte okolní hrady, ale nemáte s kým? Najděte si pro své oblíbené aktivity parťáky, kteří vás povzbudí, půjdou do toho s vámi a stanou se z nich nakonec přátelé. Vždyť společné zájmy a oblíbené aktivity jsou často tím, co nás spojuje. Někdy nám chybí odvaha a odhodlání pustit se do určité činnosti, když jsme sami. Existují však různé možnosti, jak najít parťáky pro své oblíbené aktivity. Jedním z nich je právě aplikace Mevyo. 

Jak to chodí na Mevyo?

Chtěli byste uspořádat fotbalový zápas, turistický výlet či badmintonový turnaj? Rádi poznáváte nové osoby a učíte se novým věcem? V tom případě jistě oceníte stránku www.mevyo.com. Stačí se na Mevyo zaregistrovat a vytvořit zde událost, následně jen počkat, zda se někdo připojí. Díky tomu už nebudete nikdy své zážitky sdílet jen sami se sebou. Ať už sháníte parťáka na výlet do zahraničí, do kina na sledování hororu, nudíte se doma a vaši přátele na vás nemají čas či hledáte spolupachatele na paintball. Nezáleží na tom, zda chcete sportovat, dívat se na film, objevovat či tvořit, na Mevyo máte možnost, že zde nové parťáky objevíte. Aplikace není zaměřena jen na jedno téma, ale registrováno je zde skoro 40 000 osob, mezi kterými se jistě najdou i ti, kteří se rádi seznámí s novými lidmi, třeba právě s vámi. 

Jděte do toho!

Základem poznávání nových známých a přátel je odvaha a zbavení se strachu jít někam sám. Zapomeňte na to, jak se na vás dívají ostatní, běžte do svého oblíbeného baru, na výšlap nebo na cvičení. Potkáte zde osoby, které mají stejné zájmy jako vy a stanou se z vás časem i přátelé. Nepodceňujte význam sdílení zážitků s ostatními, vždyť přátelé jsou tím, co nás ve chvílích strachu či beznaděje drží nad vodou. 

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store