Jak připravit váš domov na halloweenskou party? | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Jak připravit váš domov na halloweenskou party?

Halloween je skvělou příležitostí na pořádání tématické party právě ve strašidelném stylu. Připravte i vy dnes pro své přátele, příbuzné a děti z okolí halloweenskou party. Dnešní článek vám přináší inspiraci, jak takovouto party trochu oživit.

Nezbytná výzdoba

Na halloweenské party rozhodně musí být zajištěna dostatečná výzdoba, která navodí tu správnou atmosféru. Nemusí jít nutně o nic drahého. Postačí pár dýní, nakreslení netopýři, pavouci, umělé pavučiny, na osvětlení stačí dát tmavší látku a vytvořit doma ponurou atmosféru s pomocí svíček. Přece jen Halloween je spojen s duchy, strašidelnou a hrozivou atmosférou, kterou podtrhnete právě správným osvětlením a dostatečným množstvím detailů. 

Masky a kostýmy

K halloweenské party jistě patří masky a kostýmy. Oblíbené jsou kostýmy čarodějek, upírů, duchů, ale také superhrdinů či vtipných kostýmů, například dýně. Vsadit můžete i na zajímavě namalovaný obličej či plastové masky, které vypadají velmi reálně. Bez kostýmu to na Halloween rozhodně nejde. 

Nechutné jídlo

Připravte si také zajímavou nabídku občerstvení pro své hosty v podobě různých nechutností, které však nechutně pouze vypadají. Vsadit můžete na dýňové cupcaky, sliz, gumové červy, různě barevné želé, které můžete nalít do různých forem, ale připravit můžete také červené, doslova krvavé nápoje. Lze vyrobit také z párečků obalených v těstíčku občerstvení podobné prstům, nakoupit želé oční bulvy apod. Záleží na vašem vkusu a jak moc vám bude vadit, že vypadá jídlo nepoživatelně.

Překvapivé přivítání

Nezapomeňte kromě výzdoby interiéru, také na výzdobu v okolí vašeho domu. Před dům můžete umístit několik vyřezaných dýní se svíčkami, různé lucerny, umělé pavučiny s pavouky, hřbitovní svíčky či náhrobky, které jednoduše vyrobíte z polystyrenu. Vytvořit můžete ze sklenic a vytisknutých obličejů hlavy naložené v lahvích a další podobné nechutnosti, které vaše návštěvníky zaručeně postraší. Nezapomeňte ani na strašidelné zvuky, stačí malý reproduktor s hudbou šumící televize či se skřeky. 

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store