Jak si užít léto se svými přáteli? | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Jak si užít léto se svými přáteli?

Astronomické léto ještě nezačalo, ale červnové teploty jako kdyby to nevěděly. S teplem přichází čas výletů, koupání, dlouhých letních grilovaček, festivalů a dalších akcí, které stojí za to vidět a zažít. Co byste se svými přáteli neměli vynechat, abyste si léto opravdu užili?

Letní koupačky a grilování

Co se svými přáteli musíte jistě náležitě prožít, jsou letní koupačky. Vyrazit můžete se svými přáteli na dovolenou do zahraničí nebo zůstat v Čechách a užívat si krásných přírodních koupališť. Koupat se můžete také v přírodních lomech či objevovat krásné zátoky řek. I Česká republika nabízí mnoho krásných míst na koupání. Sbalte si pár potřebných věcí, vezměte kolo, auto či si chytněte vlak a jeďte si užít koupání a odpočinku. Přes léto nesmíte opomenout ani grilování. Kdy jindy si můžete v klidu popovídat se svými přáteli, zpívat a dobře se najíst, než při letním grilování. 

Kempování a spaní pod širákem

Během léta jednoduše nesmíte vynechat kempování a spaní pod širákem. Stačí si sbalit spacák či stan, základní oblečení a vybavení a vyrazit vstříc dobrodružství. Přespávat můžete v kempech či tam, kde nebudete nikomu překážet. V létě navíc můžete spát i jen tak pod širákem. Tímto způsobem můžete cestovat nejen po Čechách, ale i v zahraničí. I celý svět můžete snadno procestovat se stanem a spacákem, stačí se jen nebát a začít objevovat. Naplánujte si se svými přáteli dobrodružnou dovolenou pod stanem. 

Na vodu!

Dříve než se české řeky promění v turistickou dálnici, vydejte se se svými přáteli na vodu. Vyberte si řeku podle náročnosti ideální pro vás a vydejte se objevovat krásu české přírody. Nejenže potkáte mnoho vodáků, zažijete mnoho legrace, ale vypnete hlavu a odpočinete si v přírodě. Na vodě můžete sportovat, kempovat, grilovat, spát pod širákem a utužovat vztahy se svými přáteli. 

Překonejte svůj strach

Zkuste během léta vyzkoušet alespoň jednu aktivitu, které jste se doposud báli. Může to být seskok padákem, jízda na bobové dráze, surfing, potápění, o čemkoliv v podvědomí přemýšlíte, ale doposud jste se to báli vyzkoušet. Léto je ideálním obdobím. A pokud nemáte mezi přáteli odvážlivce, v naší aplikaci www.mevyo.com jistě najdete parťáky, kteří s vámi rádi vyrazí.

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store