Kde potkat nové přátele? Jednoznačně na výletní lodi | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Kde potkat nové přátele? Jednoznačně na výletní lodi

Letní dovolená je skvělou příležitostí, jak potkat nové přátele. Přemýšlíte však o netradiční dovolené? Vyzkoušejte plavbu na výletní lodi, která je skvělou volbou, jak potkat nové přátele a známé. Jedná se o jedinečnou dovolenou, kterou si užijete opravdu naplno. 

Dovolená plná luxusu

Dovolené na výletních lodích jsou pro všechny, kteří se nechávají rádi hýčkat, kteří se rádi obklopují luxusem a příjemným prostředím. Na výletních lodích najdete vše, co potřebujete, od útulných lodních kajut, po bazény, bary a mnoho kulturního vyžití na lodi.

A právě kulturní život je skvělou příležitostí, jak se seznámit s novými lidmi. Některé lodě jsou dokonce přímo zaměřené na vytváření či posilování vztahů mezi jednotlivými účastníky plavby. Pro ty jsou tak připravené nejrůznější programy a akce, které je společně seznámí a třeba dají i vzniknout i něčemu zcela novému. Výletní lodě navíc nejsou pouze o samotné lodi. Loď totiž často zastavuje u nejrůznějších ostrovů a v přístavech, ze kterých pak můžete vyrazit prozkoumávat okolí a opět tak nemusíte činit sami. Stačí se jen přidat ke skupině zájemců o naplánovaný výlet nebo se na lodi prostě jen s někým domluvit a výletovat na vlastní pěst.

Jak vybírat

Výběr zájezdu na lodi je jednoduchý. V nabídce je mají téměř všechny cestovky a mnoho nabídek naleznete také na internetu. Stačí jen vědět, v jaké oblasti by se vám líbilo se plavit a pak také jaké zaměření by vaše plavba měla mít. Dobré je také znát svůj rozpočet a vědět, na jak dlouho byste se chtěli plavit. Vybírat můžete z luxusních zámořských plavidel, které v dnešní době nabízejí plavby za poměrně zajímavé ceny. Nemusíte se však spoléhat pouze na obrovskou loď, ale můžete se také pustit do velké dobrodružství například na historické lodi, které přibírají plavčíky na své dobrodružné plavby, které se vám navždy vryjí do srdce.

 

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store