Kde se nejlépe seznámit s novými přáteli? | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Kde se nejlépe seznámit s novými přáteli?

Rádi byste se seznámili s novými lidmi, ze kterých by se nakonec mohli stát i přátelé? Pokud pracujete z domova, cvičíte doma, nakupujete v obchodě kousek od domova a jedinou cestou do společnosti je to, když jedete za rodinou či povinnostmi, nové přátele jen tak nepotkáte. Abyste se seznámili s novými lidmi, musíte nutně tam, kde jsou lidé. 

Vaše koníčky

Odpíchněte se od toho, co vás opravdu baví. Baví vás malovat, číst, posilovat, běhat, skákat na trampolíně,...? V tom případě si najděte skupinu osob či hodinu cvičení, na které začnete docházet. Zkontaktujte se s lidmi, kteří mají stejný zájem jako vy. Nejenže budete hned mít o čem mluvit, ale většinou lidé s podobnými zájmy jsou si v něčem blízcí a hned vědí, jak mohou společně trávit volný čas. Není to skvělé mít přátele, které baví to co vás? 

Cestování

Mnoho zajímavých osob a nových přátel můžete potkat také při svých cestách. Dozvíte se mnoho o jiných kulturách, navážete nové kontakty a získáte si zajímavé přátele. Doporučujeme se ubytovávat po hostelech, kde přespává spousta cizinců a zajímavých lidí a hostel se stává místem, kde se setkávají různé kultury a různí lidé, povídají si spolu a mohou se společně vydat na tour městem či objevovat zajímavé historické památky. V tomto případě je však nezbytná znalost angličtiny či potkat někoho, kdo mluví stejnou řečí.

Dobrovolnická činnost 

To, co dokáže osoby skvěle spojit a naučit je spolupráci a přátelství, je dobrovolnická činnost. Ať už se jedná o událost ve vašem městě, například sbírání odpadků či úprava krajiny, dobrovolnická činnost skvěle spojí lidi, jelikož se jedná a činnost pro druhé či pro dobrou věc, která všechny těší. Skvělé jsou i akce v zahraničí, kdy dobrovolníci vyjíždí pomáhat do cizích zemích a potkávají se lidé z různých kultur. Je to skvělá příležitost, jak si najít nové přátele a zažít věci, které byste nikde jinde nezažili. 

Zaměstnání

Možná vás to překvapí, ale i zaměstnání může být příležitostí, jak si najít nové přátele. Pokud si najdete práci, která vás bude opravdu bavit a bude pro vás ideální, jistě zde potkáte i jiné podobně naladěné nadšence. Zaměstnání zmiňujeme i proto, že mnoho osob už dnes pracuje z domova a do zaměstnání nikam nedochází, tudíž nemá příležitost poznat nové přátele. Možná je na čase částečná změna. 

Buďte přátelští!

Ať už budete sebevíc cestovat, dobrovolničit či chodit po různých zájmových činnostech, přátele si nenajdete, pokud nebudete pozitivně naladěni a nebudete otevření přátelství s novými lidmi. Kdo by se chtěl přátelit se zamračeným člověkem, který skoro vůbec nemluví. Snažte se i vy. Abyste našli nové přátele, musíte se otevřít a dát šanci druhým lidem. Dobrou volbou v hledání přátel je i aplikace www.mevyo.com, kde jistě najdete parťáky, kteří s vámi rádi na různé akce vyrazí a třeba se jednou stanou vašimi přáteli.

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store