Místa s nejkrásnějšími západy slunce | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Místa s nejkrásnějšími západy slunce

Západ slunce může být velkolepý na jakémkoli místě, přesto některé západy slunce vynikají. Na našem světě jsou krásná místa, která útočí na všechny naše smysly a pokud se na některém z nich ocitnete, vzpomínky na něj vám již navždy zůstanou v mysli. Tady jsou některá z nich.

Missoula - Montana, USA

Montana je známá jako "big sky country". Vyberte si horu nebo se posaďte u řeky za soumraku a budete obklopeni baldachýnem. Každý večer zde můžete spatřit jiný západ slunce, který vás nechá v úžasu. Pokud do tohoto zážitku přidáte hudební festival nebo jinou událost z Missouly, vzpomínky se vám zaryjí hluboko do srdce.

Maledivy

Ostrov Maledivy se nachází mezi obchodními trasami v Indickém oceánu. Neporušené průhledné vody odrážejí místní kulisy chatrčí vytesaných z oranžového soumraku. Maledivy jsou nádherné s bílými písečnými plážemi a pestrobarevnými korálovými útesy, které zde téměř vypadají jako sen. Nechte se inspirovat západem slunce a počkejte, jestli velryby připlují až k vám.

Sedona-Arizona, USA

Lidé vidí Sedonu jako místo, kde mohou vzkřísit své duchovní spojení. Možná je to proto, že je to krajina, kde spatří pouštní hory. Udělejte si cestu k "Slide Rock" a chvíli se posaďte na gigantickou plochou skálu obklopenou mírnými vodami a počkejte na západ slunce.

Sedona vytváří hlubokou rezonanci srdce s prašnými, mystickými západy slunce.Vydejte se na vrchol jednoho z červených skalních útvarů za soumraku a budete mít možnost zúčastnit se rituálu západu slunce, budete se cítit, jako byste byli součástí tohoto tanec oblohy.

 

Santorini - Řecko

Santorini je pravděpodobně nejlépe fotografovaným městem v Řecku - s krásnou bílou architekturou, která dláždí okraje útesu. Má také nejromantičtější západy slunce. Mnoho lidí, kteří přijíždějí do Santorini, pronásleduje západ slunce a snaží se každý večer zachytit nový pohled.

Středozemní moře nabízí některé z nejlepších západů slunce na světě, stejně jako nejlepší vína. Santorini je vlastně součástí skupiny mnoha ostrovů a je domovem aktivní sopky, která působí jako kráter v moři. Tento ráj se rychle stává prvním místem pro svatby a romantické pobyty. Křišťálově čistá voda odráží barvu slunce. Jděte k okraji útesů a otočte se, abyste cítili tradiční kulturu tohoto místa.

Útesy Moher – Irsko

Moherské útesy jsou překrásné útesy, které se táhnou po moři. Existují různé cesty pro procházky podél útesů pro lepší pohled. Tyto vyříznuté útesy jsou působivé a západy slunce osvětlují pouze lepší obraz. Moherské útesy jsou nejoblíbenější turistickou atrakcí Irska a v jasném dni můžete vidět Galway Bay a ostrovy Aran.

Pláž Mindil - Darwin, Austrálie

Pláž Mindil je známá pro každoroční pivní závod a sezónní Sunset Markets. Můžete si tak vychutnat západ slunce s mezinárodní kuchyní. Po pláži procházíte mnoha uměleckými a řemeslnými stánky. Pláž Mindil pobaví smysly a přináší zábavu. Toto je cíl západu slunce.

Tanzanie – Afrika

Afrika za soumraku vždy vystupuje v mysli lidí jako oranžové kulisy se siluetami zvířat vpředu. Přesto zůstává pravým obrazem toho, co Afrika může nabídnout, při západu slunce. Tanzanie je místem, kde najdete Mt. Kilimandžáro a Serengeti. Je to také místo, kde prožijete jeden z nejkrásnějších západů slunce na celém světě. Vlny tepla zpomalí slunce, protože se zdá, že se barvy roztaví přímo před očima. Pokud se rádi vypravíte za nejkrásnějšími západy slunce, můžete s sebou pozvat i přátele z naší aplikace.

 

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store