Naplánujte si letní dovolenou s přáteli | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Naplánujte si letní dovolenou s přáteli

Léto už se pomalu, ale jistě blíží a vy jistě přemýšlíte o tom, kam vyrazit na dovolenou? Co kdybyste tento rok vyrazili se svými přáteli? Výhod dovolené s kamarády je opravdu mnoho. Neváhejte a naplánujte si dobrodružnou letní dovolenou. 

Dovolená s přáteli

Ať už máte přítele či přítelkyni, popřemýšlejte o dovolené s přáteli, můžete jet také všichni společně. Výhodou dovolené s přáteli je především legrace, kterou si po dobu cestování užijete. Pokud vyrazíte bez svého partnera či partnerky, také to stojí za to, jelikož si od sebe navzájem odpočinete a budete se znovu těšit na shledání. Fajn je také domluvit se s partnerem, že on pojede na dovolenou s kamarády a vy třeba s kamarádkami. Některé páry to tak běžně provozují. Buď jedou následně na dovolenou se svým partnerem nebo si užívají sebe navzájem po celý rok. 

Výběr destinace

V tomto směru velmi záleží, zda jsou vaši přátelé stejně naladěni jako vy, tedy zda by všichni rádi více jeli na dobrodružnou dovolenou či jen za odpočinkem do tepla. Domluvte se a zkuste hledat přívětivý kompromis, který potěší je i vás, například každý druhý den na pláži a každý první na výletu. Pokud budete cestovat s přáteli, můžete zvolit i dobrodružnější verze cestování a procestovat více zemí jen s batohem a spaním po menších hotelech či u místních a objevovat krásy mnoha zemích. Pokud však máte rádi klidnější dovolenou, vyberte si místo, kde s přáteli zakempíte, budete odpočívat či si užívat surfování. 

Kompromis

Nezapomínejte, že pokud jedete na dovolenou s přáteli, je důležité, abyste uměli udělat kompromis nebo byli samostatní. Pokud budete například ráno rozhodovat, kam vyrazíte a vám se výlet nebude zamlouvat, můžete jet sami někam jinam či navrhnout jiný cíl. Můžete navrhnout také třetí výlet jako kompromis a možná všichni raději pojedou tam. Pokud jste na dovolené se skupinou osob, je důležité, abyste nezapomínali na to, že se musíte rozhodovat podle mnoha názorů. Fajn je si také připravit předem plán vaší cesty a některé výlety, abyste v tom měli dopředu jasno a zbytečně se na dovolené nedohadovali. Pokud nemáte s kým vyrazit, tak na u nás na www.mevyo.com určitě najdete parťáky, kteří s vámi na výlet, za cestováním rádi vyrazí.

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store