Nebojte se seznamování: Stačí dodržovat tyto 3 rady | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Nebojte se seznamování: Stačí dodržovat tyto 3 rady

Patříte mezi nesmělé typy? Bojíte se seznamování, a pokud máte někoho oslovit, začnou se vám potit ruce a třást hlas? Hoďte stud za hlavu a pusťte se do seznamování. Pomohou vám tři rady, se kterými vás seznámíme v dnešním článku.

Věřte si!

Důležité je, abyste si začali věřit. Vždyť seznamování vlastně není ničím, z čeho byste měli mít strach. Oslovíte neznámého člověka, který vás také nezná, tudíž od vás nic neočekává. Již po pár minutách rozhovoru navíc poznáte, jestli to byl dobrý tah. Pokud ne, můžete se vymluvit na kamarádku či čas a z trapné situace vyklouznout. Nebojte se ani trapasů. Tak se ztrapníte, no a co? Po čase z toho bude veselá historka, kterou budete rádi vyprávět, v tom lepším případě narazíte na lásku vašeho života.

Připravte se!

Mnohým nesmělým může pomoci také dostatečná příprava. Líbí se vám slečna, která k vám každé ráno chodí pro kávu? Vymyslete si zajímavý způsob, jak jí dát najevo, že vám je sympatická. Namalujte ji do kávy srdíčko nebo se na ně nesměle usmějte, to vždy funguje. Podle náznaků poznáte, zda vaše sympatie opětuje. Připravit si však můžete i témata, oslovení, jednoduše to, o čem budete s druhým mluvit, abyste se nedostali do trapné situace, kdy vládne pouhé ticho.

Dopředu čekejte, že to nevyjde

A poslední rada nad zlato, očekávejte, že vám oslovení nebo konverzace prostě nevyjde. Jděte do seznamování beze strachu a stresu. Třeba vám konverzace nepůjde či cokoliv jiného, ale budete rádi, že jste druhého zkusili alespoň oslovit, jinak byste si to stále vyčítali. Pusťte se proto do seznamování i vy, hoďte starosti o trapné chvilky za hlavu a zkuste začít konverzaci s člověkem, který je vám sympatický. Třeba zrovna narazíte na tu pravou či toho pravého. A pokud nemáte s kým vyrazit či byste se rádi seznámili i jinak, tak u nás na www.mevyo.com máte šanci.

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store