Nová funkce "Mám zájem" | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Nová funkce "Mám zájem"

mamzajem

 

Přinášíme Vám novou funkci "Mám zájem", kterou můžete znát například z událostí na Facebooku a její princip je velmi podobný. Tato funkce umožňuje projevit zájem o danou aktivitu a přihlásit si tak odběr upozornění, která se této aktivity týkají a to i v případě, že nesplňujete některý z parametrů nastavený zakladatelem aktivity.

Hlavním účelem této funkce je rozlišit, kdo z přihlášených uživatelů má o aktivitu skutečně zájem a je si jistý, že se aktivity fyzicky zúčastní, a kdo má zájem, ale zatím si není jistý, zda se skutečně zúčastní. Projevením svého zájmu o aktivitu však nezískáváte přístup k aktivitě v Plánovači, to nadále zůstává pouze pro uživatele, kteří zvolí možnost "Zúčastním se".

Doufáme, že díky této funkci, ubude případů, kdy se uživatelé na aktivitu přihlásí, ale poté se jí nezúčastní a zároveň ti uživatelé, kteří nesplňují například věk nebo překročí počet volných míst, tak budou informováni, pokud by se aktivita změnila a například věková hranice posunula, nebo se uvolnilo místo.

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store