Nová funkce "Mám zájem" | Mevyo blog | Mevyo

Nová funkce "Mám zájem"

5. leden 2017

mamzajem

 

Přinášíme Vám novou funkci "Mám zájem", kterou můžete znát například z událostí na Facebooku a její princip je velmi podobný. Tato funkce umožňuje projevit zájem o danou aktivitu a přihlásit si tak odběr upozornění, která se této aktivity týkají a to i v případě, že nesplňujete některý z parametrů nastavený zakladatelem aktivity.

Hlavním účelem této funkce je rozlišit, kdo z přihlášených uživatelů má o aktivitu skutečně zájem a je si jistý, že se aktivity fyzicky zúčastní, a kdo má zájem, ale zatím si není jistý, zda se skutečně zúčastní. Projevením svého zájmu o aktivitu však nezískáváte přístup k aktivitě v Plánovači, to nadále zůstává pouze pro uživatele, kteří zvolí možnost "Zúčastním se".

Doufáme, že díky této funkci, ubude případů, kdy se uživatelé na aktivitu přihlásí, ale poté se jí nezúčastní a zároveň ti uživatelé, kteří nesplňují například věk nebo překročí počet volných míst, tak budou informováni, pokud by se aktivita změnila a například věková hranice posunula, nebo se uvolnilo místo.

Media

User registration

Pokračováním potvrzujete, že jste si přečetl/a a přijímáte naše Podmínky a Zásady ochrany osobních údajů.

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store