Nová funkce Plánovač | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Nová funkce Plánovač

Každý den dochází na Mevyo k hromadě změn, většinou se však jedná o změny na pozadí, kterých si uživatelé nemohou všimnout a tak jsme rádi, že nyní přišla na řadu tato nová funkce, které nejenže si určitě všimnete, ale hlavně je vytvořená přesně podle vás, našich uživatelů.

Téměř denně od vás dostáváme návrhy na vylepšení, neboli přání, co byste rádi, aby na Mevyo bylo a tak jsme několik těchto přání vzali a zkombinovali do podoby Plánovače.

A o jaká přání, že se jedná? Konkrétně se jedná o přání, že byste rádi měli skupinový chat, který by byl pouze pro uživatele přihlášené na konkrétní aktivitě a nikdo jiný by do něho nemohl přispívat ani ho vidět.

Dalším častým přáním byla možnost zadat někde poznávací znamení, na kterém jste se domluvili, protože se často stává, že se tato důležitá informace ztratí v záplavě komentářů u aktivity. Dále jste také psali, že se občas místo konání aktivity a místo, kde se chcete s ostatníma sejít může lišit a tak by bylo dobré mít možnost zadat místo srazu. A posledním častým přáním byla možnost vytvářet u aktivit ankety, pro snazší domlouvání času, místa a dalších podrobností. 

Tyto všechny možnosti vám nyní Plánovač nabízí. Doufáme, že jsme se trefili a Plánovač se vám bude líbit a usnadní vám domlouvání vašich aktivit a budeme rádi, když nám dáte vědět, jak jste s Plánovačem spokojení nebo případně i nespokojení, protože obě tyto zpětné vazby jsou pro nás velmi důležité. Ty kladné nás nabijí pozitivní energií a chutí do práce, ty negativní nám pomáhají Mevyo vylepšovat a určovat na co se máme zaměřit.

 

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store