Nové možnosti filtrování aktivit i uživatelů | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Nové možnosti filtrování aktivit i uživatelů

Počty uživatelů i aktivit rostou každým dnem a tak je vyhledávání v těchto seznamech čím dál náročnější, proto jsme, se na základě vaší zpětné vazby, rozhodli do systému přidat několik filtrovacích možností, které by měli vyhledávání usnadnit.

Filtrování aktivit

V případě aktivit se jedná o možnost vyfiltrovat všechny aktivity, které mají zobrazení v celé zemi a většinou se tedy nekonají přímo v okolí uživatele. Jedná se většinou o aktivity jako jsou cestování, turistika, ale i počítačové hry. Další novou možností je vyfiltrovat všechny aktivity, které mají pevné datum a tím se rovnou dostat k aktivitám s označením "kdykoliv", které jsou ve vyhledávání řazeny pod těmi s datem a převážně slouží k nalezení parťáků na sport či zálibu namísto nalezení parťáků na konkrétní událost či akci.

Filtrování uživatelů

Uživatele je nyní možné řadit podle aktivity. To znamená, že nejaktivnější uživatelé, ti kteří často chodí na různé aktivity nebo je sami zakládají, vždy odepisují na zprávy, zkrátka jsou to ti správní parťáci, tak budou nyní v seznamu na prvních místech a postupně se za ně budou řadit lidé s menší aktivitu až po neaktivní uživatele, kteří budou úplně na konci seznamu. Další možností filtrování uživatelů je podle vzdálenosti od zadaného místa. Ve vyhledávání je možné zadat město a určitý okruh (například +20km), kam je uživatel případně ochotný dojet a ve výsledcích vyhledávání se zobrazí všichni uživatelé, kteří splňují zadaná kritéria. Po zapnutí toho filtru, se vyhledaní uživatelé srovnají podle toho, jak daleko jsou od zadaného místa, tedy ti co jsou ze stejného města budu na prvních místech a ti co bydlí na hranici zvolené maximální vzdálenosti budou na konci seznamu.

 

Do budoucna plánuje přidat ještě mnoho dalších možností a vylepšení, týkajících se nejen vyhledávání a budeme rádi, když nám budete i nadále psát svou zpětnou vazbu a sdílet s námi své nápady na vylepšení.

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store