Nový profil aktivity | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Nový profil aktivity

profil

 

Opět přinášíme další novinku, díky které bude domlouvání aktivit ještě snazší. Upravili jsme profil aktivity a převedli funkce, které byly dříve v plánovači, přímo do profilu aktivity. Zakladatel aktivity tedy může přímo v aktivitě vytvářet ankety, zadávat poznávací znamení a místo srazu. A protože jsou nyní všechny možnosti přímo v aktivitě, plánovač již není třeba a byl zrušen.

 

moznosti

 

Zároveň jsme zachovali možnost hromadné konverzace pouze pro uživatele, kteří se aktivity zúčastní. Zakladatel aktivity může při jejím zakládání vybrat, zda bude hromadná konverzace veřejná (všichni uživatelé ji vidí a mohou do n přispívat) nebo jen pro přihlášené (pouze uživatelé co se aktivity zúčastní vidí konverzaci a mohou do ní přispívat).

Dále jsme profil aktivity trochu upravily, aby byl více přehledný a nově jsme také přidali "podobné aktivity", které uživatelům zobrazují aktivity, které mají podobné parametry jako právě zobrazená aktivita. Tyto aktivity se zobrazují napravo od profilu aktivity při větších rozlišeních a nebo pod profilem aktivity na menších rozlišeních.

Přejeme vám hodně nových zážitků a parťáků a pokud vás napadá, jak bychom mohli Mevyo ještě vylepšit, nebo vám na Mevyo něco chybí, neváhejte nám o tom napsat.

Tým Mevyo

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store