Potkejte se u stolní hry | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Potkejte se u stolní hry

2. červenec 2018

Zábava pro všechny

Stolní hry mají již poměrně dlouho tradici, protože za ně můžeme považovat například i hru v kostky, vrhcáby nebo šachy, tedy hry, které byly velmi oblíbené již ve středověku. Mohlo by zdát, že v dnešní době propadáme spíše digitálním hrám, ale deskové hry stále vládnout.

Najdete je v každé domácnosti a napočítáte jich milion druhů. Stolní deskové hry se v poslední době staly velmi oblíbenou činnosti na nejrůznějších oslavách, párty, ale také jako způsob jak trávit volný čas s rodinou. Hraní některých deskových her jsou otázkou několika desítek minut, jindy se naopak jejich hraní můžete protáhnout na dlouhé hodiny až dny.

Bez ostatních ani ránu

Pro hraní deskových her je podstatné mít k sobě parťáky, se kterými je budete hrát. Pokud okolo sebe nikoho takového nemáte, nebo máte, ale zrovna se mu nechce hrát, nemusíte vůbec zoufat. Žijeme v 21. století a spojovat se s lidmi není vůbec těžké. Můžete na internetu nalézt nejrůznější fóra, popřípadě na facebookových stránkách najít tu správnou skupinu a pak se přidat k nějaké partě, která hraje pravidelně a někoho k sobě hledají, popřípadě založit vlastní pozvánku a pokusit se sám najít nové přátele.

Spolu s nimi pak rozvíjet své strategické a sociální dovednosti, uzavírat nová přátelství a hlavně prožívat nová a nová dobrodružství, vzrušení a zábavu. Desková hra vám může pomoci najít cestu k lidem, být jim bližší a trávit s nimi více času. Nebojte se tedy zajít do prodejny hraček, nebo se podívat na internet a některou z deskových her si tam vybrat a poté si jí společně zahrát s rodinou či přáteli.

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Media

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store