Připravte jedinečnou zahradní party | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Připravte jedinečnou zahradní party

Během těchto horkých dnů jsme rádi venku, koupeme se, užíváme si vody v bazénu a vyhříváme se na sluníčku. Přicházející léto je tím nejlepším obdobím na pořádání grilovaček a zahradních party s vašimi přáteli. Co všechno však na zahradní party potřebujete? A jak nejlépe můžete pohostit své přátele?

Příjemná atmosféra

Důležitá je především příjemná atmosféra, která přímo vybízí k návštěvě a posezení. Tu vám zaručí dostatek místa k sezení, které obohatíte o deky či polštáře, které vás ve večerních hodinách zahřejí. Myslete především na dostatek míst, aby si mohl na vaší party sednout opravdu každý. Příjemnou atmosféru vykouzlí i doplňky, zavěšená světýlka, fáborky, balónky, nezapomeňte na květiny, kterých je nyní okolo nás dostatek. V útulném prostředí se budou vaši hosté cítit dobře. Připravit můžete na trávu i deky, na kterých si můžete po skvělém jídle odpočinout.

Dostatek zábavy

Nezapomeňte ani na dostatek zábavy pro všechny příchozí. Pokud se budete věnovat grilu a vaše druhá polovička bude obstarávat občerstvení, je dobré, když mají hosté nějakou zábavu mezitím. Uklidní to také vás, jelikož vám hosté nebudou stát "za zády", ale budou se vesele bavit. Připravit ven můžete různé společenské hry, karty, twistera, popřípadě sportovní náčiní, jako jsou badmintonové pálky, frisbee či slacklinu. Vaši přátelé se vyřádí při hrách a vy budete mít v klidu čas vše připravit. Pokud máte na zahradě bazén, připravte jen dostatek ručníků a studených nápojů a o zábavu je postaráno. 

Vhodné občerstvení

Při přípravě občerstvení myslete především na své přátele. Pokud máte mezi známými vegetariány či vegany, připravte jim vhodné alternativy. Je to velmi důležité, jelikož host, který přijde na zahradní party a není pro něj nic vhodného k jídlu se může cítit uražený a opomíjený. Naopak pokud zakoupíte navíc například sýr na gril pro vegetariány či sojové párky pro vegany, budou vaši hosté mile překvapení a určitě vděční. Volte tedy pestrou paletu jídla, nezapomeňte na dostatek zeleniny a ovoce, které je zdravé a navíc zasytí. Připravte si také džbány s vodou, které můžete doplnit o plátky citronů, okurek či je doplnit o bylinky. Ty můžete mít předpřipravené v lednici a ven je jen nosit. 

Večerní osvětlení

Po západu sluníčka většinou zahradní party pokračuje dál a je vhodné myslet na osvětlení. Hodit se vám budou zavěšená světýlka, která jsou na baterky a nemusíte hledat vhodný zdroj napájení. Také velké zavařovací lahve, do kterých stačí nalít vodu a vložit svíčky. Nemusíte se tak bát, že byste omylem způsobili požár, navíc vydávají opravdu krásné světlo a vytváří příjemnou dekoraci. Pokud hledáte další nové přátele na zahradní party, v naší aplikaci www.mevyo.com jistě najdete parťáky, kteří s vámi rádi stráví odpoledne grilováním a zábavou.

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store