Tip: Nezapomeňte si sebou k vodě sbalit... | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Tip: Nezapomeňte si sebou k vodě sbalit...

Co je lepšího než se během těchto horkých dnů zchladit koupáním? Ať už vyrazíte na koupaliště, za koupáním do lomu či k řece, nezapomeňte si sebou vzít vše, co se vám může hodit. Opalovací krém, ručník, svačina, dostatek vody, atd. to vše se vám bude u vody hodit. 

Ochrana před slunečními paprsky

Vaším společníkem by měl být vždy opalovací krém. Podle typu své pleti volte vhodnou ochranu a myslete na to, že své tělo tímto způsobem chráníte. I když se to nemusí projevit hned, preventivně pečujete o své zdraví. Chybět vám nesmí osuška či ručník a podložka, na kterou si lehnete. U moře vám bude stačit osuška, ale na českých koupalištích oceníte i karimatku. Přibalte si v horkých dnech sebou také slunečník, který vás při dlouhodobém pobytu venku ochrání před ostrými slunečními paprsky. 

Nezapomeňte na komfort

Sebou k vodě si můžete sbalit také skládací lehátko či sedátko, které vám zaručí dokonalý komfort. Hodit se vám může i nerezový hrnek, který udrží vaše pití studené. Doporučujeme si před cestou na koupaliště vložit plastovou láhev s vodou do mrazáku, později ji jistě oceníte. Při dlouhodobějším pobytu u vody jistě oceníte i přenosný gril, na kterém si můžete připravit něco dobrého k večeři. V případě delšího pobytu u vody se vám bude hodit i houpací síť, ve které se vám bude krásně spát. Sebou k vodě si sbalte i dostatek jídla. Zapomeňte na hranolky a párky v rohlíku z občerstvení na koupališti a sbalte si sebou do plastových krabiček nakrájenou zeleninu, kuskus, ovoce či celý meloun, který můžete jíst s pomocí lžíce.

Nezapomeňte na zábavu

Sbalte si sebou také sportovní pomůcky, které vás u vody zabaví a vy si můžete užívat pohybu. Hodit se vám bude míč, badmintonové pálky, frisbee, aerobie či slacklina. Tu si dokonce můžete natáhnout přes hladinu vody, pokud to možnosti dovolí. Hodit se vám budou i společenské hry či klasika v podobě karet. Sbalte si ideální výbavu k vodě a dopřejte si den nerušeného odpočinku. Pokud nemáte mezi přáteli příznivce koupání, v naší aplikaci www.mevyo.com jistě najdete parťáky, kteří s vámi rádi vyrazí.

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store