Tipy, jak vybrat vánoční dárek | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Tipy, jak vybrat vánoční dárek

Štědrý večer už je za dveřmi a vy máte jen několik dní, přesně čtyři dny na to, abyste koupili svým blízkým a milovaným ty pravé dárky. Chybí vám však dostatečná inspirace a přemýšlíte, co dalšího pořídit? Inspirujte se tím, co mají vaši blízcí rádi, moderními trendy či ekologickými dárky, které učí, jak chránit naši matičku zemi. Pořiďte svým přátelům dárky, které je potěší a nezůstanou jen tak ležet ladem ve skříni. 

Pro cestovatele

Máte kamarády cestovatele či v rodině někoho, kdo rád cestuje či trempuje? Pořiďte mu věci, které jeho cestování zjednoduší a mohou se mu na cestách hodit. Cestovatele a cestovatelky jistě potěší cestovní polštářek do letadla, kvalitní spacák či nafukovací karimatka, ohřívač, ponožky se stříbrným vláknem či cestovní hrníček. Zabruste na stránky obchodů zaměřující se na doplňky pro cestovatele, jistě objevíte něco, co váš cestovatelský protějšek potěší. 

Domácí výrobky

Tím, co nikdy nikoho nezklame, jsou domácí výrobky, na kterých si dáte opravdu záležet. V dnešní době můžete věnovat nejen doma vyrobené dobroty, ale i domácí přírodní kosmetické výrobky. Snadno si podle návodů na internetu můžete vyrobit mnoho kosmetických výrobků, například domácí sprchový gel, scrub na tělo, krém na ruce, deodorant, balzám na rty či směs bylin a solí do koupele. Stačí domácí kosmetiku zabalit do hezkého vánočního balení a ozdobit mašličkou. Uvidíte, že domácí kosmetika potěší všechny vaše blízké. 

Ekologičtí příznivci

Máte v rodině ekologické příznivce a ochránce planety? Věnujte jim eko dárky, které jistě ocení. A věnovat je můžete i ostatním a na ekologickou cestu je přivést. Skvělým eko dárkem pod vánoční stromeček jsou plátěné tašky na nákupy, které seženete v různých variantách s různými nápisy a obrázky. Abyste se vyhnuli nejen spotřebě igelitových tašek, ale i pytlíků, můžete věnovat látkové sáčky. Eko příznivci jistě ocení i bambusový kartáček na zubu či kelímek z bambusu, do kterého si můžete nechat nalít svařák i kávu, navíc je seženete v nádherných designech. Tím co určitě potěší všechny dívky, je eko kosmetika, která nebyla testována na zvířatech a obsahuje jen přírodní látky. 

Darujte zážitky

Originálním dárkem může být věnování příjemného zážitku, ať už v podobě víkendového pobytu, lístků do divadla, kurzu vaření, potápění či speciální večeře. Vybírejte zážitek podle toho, co se pro obdarovávaného hodí a co si opravdu užije. Pokud kupujete lístky do divadla či poukázku na večeři, kupujte vždy lístky či poukázky dvě, aby mohl obdarovávaný vzít někoho sebou, třeba to nakonec budete vy. 

Překvapení pro děti 

A co pořídit našim malým milovaným? Pokud už mají vaše děti hraček plnou skříň a vy je chcete překvapit něčím, co je potěší a budou z toho paf, zkuste jim vyrobit domácí šumivé bomby do koupele. Návod na jejich výrobu najdete po celém internetu. Není to nic náročného a dětem vykouzlí z obyčejného koupání veselý zážitek. Přidávat do šumivých bomb můžete nejen různé bylinky, ale také barviva či třpytky. 

Dobroty nikdy nezklamou

To, co nikdy nezklame, malé ani velké, jsou jistě dobroty. Pokud nevíte, co darovat, darujte něco dobrého k jídlu. Ať už je to kvalitní čokoláda, víno, paštika či zdravé doplňky stravy. I když se může zdát jídlo jako dost podivný dárek, druhý člověk ho jistě ocení a pochutná si na něm. Lepší než keramická soška nebo nevhodně vybrané tričko. Zkuste výrobu domácího medu, marmelád, nakládaných hermelínů, apod. Uvidíte, že si takových dobrot budou cenit všichni obdarovaní.

Pro sportovce

Máte-li v rodině sportovce a příznivce pohybu, dopřejte jim to, co mají rádi a v jejich sportování je podpořte. Obdarovat můžete permanentkou do posilovny, pomůckami na cvičení, funkčním oblečením či proteinem a doplňky stravy. Na internetu i v kamenných obchodech najdete nepřebernou řadu pomůcek v různých designech. A pokud vy sami dostanete permanentku do posilovny a nemáte parťáka, s kterým byste se do spalování kil pustili, zde na www.mevyo.com je jistě objevíte. 

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store