Vyrazte s přáteli na méně tradiční masáž | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Vyrazte s přáteli na méně tradiční masáž

Přemýšlíte, co s vašimi přáteli podniknout v novém roce? Dopřejte si relaxaci v podobě netradičních masáží. Zregenerujte tělo i mysl a načerpejte sílu do nového roku. Domluvte se s přáteli a vyrazte třeba na masáž..

Masáž a 53 kamenů

Dopřát si můžete čínskou masáž, která se provádí s pomocí 53 hladkých čedičových kamenů. Ty se těží v severní Číně. Tyto kameny mají blahodárné energetické vibrace. Před masáží se kameny zahřívají na teplotu 40- 50 stupňů Celsia. Masáž s horkými kameny je ideální v zimě. Masér totiž klientovo tělo kameny nejdříve obkrouží a prohřeje celé tělo. Při této masáži se masíruje naprosto celé tělo. Kameny jsou pokládány na energetické dráhy. Vlnění z kamenů a jejich teplo zvyšuje tlak v organismu a dochází k rozproudění energie ve vašem organismu. Při masáži zažijete dokonalou relaxaci, uvolnění a načerpáte nové síly. 

Havajská masáž Lomi Lomi

Tzv. masáž "milujících rukou". Masér dlouhými tahy promasíruje celé tělo, přičemž používá dlaně, lokty, ale i předloktí. Při této masáži se masíruje dvě různé části těla najednou. Díky tomu dochází ke stimulování krevního oběhu, lymfatického systému, uvolnění napětí a posílení imunitního systému. 

Tradiční thajská masáž

Zavítat můžete také na thajskou masáž, která je o trochu více než klasická masáž, kdy vy jen ležíte a o vše se postará masér. V tomto případě dochází také k protahování za pomoci maséra. Během thajské masáže zakusíte akupresuru, protahování a příjemnou masáž. Thajská masáž harmonizuje tělo, ale i mysl. Uleví vám také od bolesti zad a kloubů. 

Je libo med nebo čokoládu?

Dopřát si můžete netradiční masáž v podobě masáže obohacené o med či čokoládu. Medová masáž je svým původem z Ruska. Při masáži se používá med, který se lehce masíruje do pokožky. Med má silné detoxikační účinky a díky němu dochází k dokonalému uvolnění. Med si poradí s toxiny i napětím. Podobné účinky má také čokoládu. Je jen na vás, jakou z nich zvolíte. 

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store