Vyrazte se svými přáteli na jarní projížďku | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Vyrazte se svými přáteli na jarní projížďku

Jaro je ideálním obdobím pro start s vašimi oblíbenými sporty. Dopřejte si jarní proběhnutí, jízdu na kolečkových bruslích či na kole. Domluvte se s přáteli a udělejte si krásný výlet jarní krajinou. Stačí vybrat správný cíl či trasu, která stojí za prozkoumání.

Sám vs ve skupině

Pokud jezdíte na kole sám, má to své výhody, pokud máte přátele či známé, kteří by s vámi na kolo rádi vyrazili, naplánujte si zajímavý výlet ve skupině. Přece jen v partě lidí si užijete více legrace, než když brázdíte silnice sami. Navíc ve chvíli, kdy se vám něco stane, je pomoc s vámi. Záleží samozřejmě na tom, zda cestujete jen na krátkou vzdálenost či jedete do ciziny. Zkuste oslovit přátele a vydat se na výlet.

Naplánujte si výlet

Popřemýšlejte o místě, na které byste se mohli vydat. Vaším cílem může být hrad, rozhledna, zajímavé město, přírodní scenérie či jen zajímavá projížďka. Záleží na vašich preferencích a terénu, který vám vyhovuje. Během letních měsíců může být vaším cílovým bodem také koupaliště či rybník, který vám nabídne příjemné osvěžení. Domluvte se s přáteli a vytvořte si plán. Nemusíte však brát jízdu na kole jako krátkou projížďku, ale můžete na kole cestovat i do zahraničí. Stačí si vybrat destinaci, kterou byste rádi objevili. Na kole můžete jen do Německa za krásnými jezery, na Slovensko, do Polska atd. Přiblížit se můžete také na dané místo autem či vlakem a začít pořádné dobrodružství.

Co sebou?

Pokud budete plánovat vyjížďky i s přespáním, nezapomeňte na lehký spacák, popřípadě stan, skladnou karimatku, náhradní ponožky a dostatek vody. Hodit se vám budou i energetické tyčinky, které vám rychle dodají ztracenou energii. Na oběd či večeři si můžete zastavit v některých z malých hospůdek, protože tam chutná vždy po dlouhé cestě nejlépe.

Najděte přátele

Rádi byste vyrazili na projížďku či výlet na kolech, ale nemáte s kým? Pokud nemáte mezi přáteli zapálené cyklisty, v naší aplikaci www.mevyo.com jistě najdete parťáky, kteří s vámi rádi vyrazí. Nebojte se potkat nové osoby, které se mohou stát vašimi společníky při vyjížďkách na kole či přáteli na celý život.

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store