Vyzkoušejte adrenalinové zážitky | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Vyzkoušejte adrenalinové zážitky

Překonávat své hranice a pouštět se do věcí, které nám zrovna nejsou příjemné a necítíme se během nich komfortně, nám může přinést životní pokrok. Tento pokrok se může týkat naší duševní, ale fyzické stránky. Svůj strach můžete prozkoušet při adrenalinových zážitcích a sportech, které vás nenechají klidnými. Kam si však za adrenalinovými zážitky v ČR zajet?

Adrenalinové aktivity

Mezi adrenalinové aktivity řadíme kiting, zorbing, paragliding, bungee jumping, rafting, potápění či horolezectví. Velmi záleží na míře vašeho strachu. Pokud jste zvyklí pravidelně se chodit potápět či lézt na stěnu, nebude pro vás horolezení takovým adrenalinovým zážitkem jako pro naprostého začátečníka. Milovníci adrenalinu mohou vyzkoušet i tandemové seskoky, terénní koloběžky, lanová centra, bike parky či travní lyžování.

Bungee jumping v ČR

Oblíbeným adrenalinovým sportem, který můžete vykonávat bez dlouhodobého proškolování, je bungee jumping. V České republice si můžete skočit z nejvyššího mostu v ČR, který se nachází mezi Chomutovem a Horou sv. Šebestiána. Maximální výška mostu je 62 metrů. Skočit si však zmůžete i z Televizní věže v Harrachově. Zde se můžete skákat po celý rok. Zvolit můžete i jiný most či uměle vystavěné věže, ze kterých se dá skočit. Bungee jumping však nemusí být pro každého, ale je skvělým zážitkem, který váš adrenalin opravdu prozkouší. 

Adrenalinový zážitek pro každého

Vyzkoušet však můžete celou řadu adrenalinových zážitků, ne jen bungee jumping. Velmi oblíbenými jsou tandemové seskoky padákem, díky kterým objevíte let volným pádem. Skvělou volbou pro děti či dospělé, kteří příliš adrenalinovým aktivitám nefandí, jsou bobové dráhy, lanová centra či terénní koloběžky, na těch mohou jezdit také děti. Vyzkoušet můžete také zorbing či potápění. Volte aktivitu podle toho, co je vám nejbližší a zkuste překonávat svůj strach, uvidíte, že se poté budete cítit skvěle a budete moci vyprávět o jedinečném zážitku, který si prožil jen málokterý odvážlivec. A pokud nemáte mezi přáteli příznivce adrenalinových aktivit, v naší aplikaci www.mevyo.com jistě najdete parťáky, kteří s vámi rádi tyto aktivity objeví.

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store