Za pořádnou skákačkou do jumparény | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Za pořádnou skákačkou do jumparény

Přemýšlíte, co  nového podniknout? Jste-li příznivci sportu či alespoň pohybu, jistě se vám zalíbí v jumparéně či jumpparku, který nabízí skvělé vydovádění pro děti i dospělé. Vyrazte s celou rodinou či se svými přáteli do jednoho z jump parků v České republice. 

Jumppark Praha

V České republice si skákání můžete užít na několika místech, a to buď v pražském a brněnském jumpparku, v pražské či ústecké jumparéně . Do všech zařízení je však nezbytné se před návštěvou předem objednat. V pražském jumpparku si můžete užívat různých atrakcí. Klasikou je tzv. free jump, které nabízí řadu propojeným trampolín, basketball na trampolínách, 3D vybíjenou, foam pit, velké trampolíny, z kterých skáčete do kusů molitanu, airtrack, nafukovací žíněnku, která vám umožní trénink akrobatických prvků. Mohou na ni začínat i nováčci, kteří si chtějí triky vyzkoušet, ale i zkušení kaskadéři. Poslední atrakcí je interactive wall, lezecká stěna, která nabízí různé typy her. Základní cena za vstup  do jumpparku je 199 Kč za hodinu, pro studenty a děti je to 179 Kč/hodinu. Pokud navštívíte park ve všední den mezi 10.00 a 13.00 vyjde vás hodina skákání na 150 Kč. Samozřejmě zde existuje zvýhodnění vstupné pro skupinky větší než deset členů a zvýhodněné rodinné vstupné. Více se dozvíte na internetových stránkách jumpparku.

Brněnský jumppark

A jak je to se skákáním v Brně? Brněnský jumppark je o něco menší než ten pražský. Zaskákat si můžete na ploše trampolín tzv. free jumpu, užít si 3D vybíjenou na trampolínách nebo tzv. foam pit, tedy skákání do kusů molitanů z trampolín. Základní cena je zde nižší a činí 179 Kč/hod, studenti a děti platí 159 Kč/hod, ve všední dny od 9.00 do 15.00 je vstup 130 Kč/hod. Skvělé je, že děti do 120 cm mají s vstup zdarma v doprovodu platícího dospělého. Vstup do jumpparku je dovolen dětem od 5 let. Děti menší 110 cm mohou jumppark navštívit jen ve vyhrazené hodiny, ve všední dny od 10.00 do 15.00. Stejně je to také v pražském jumpparku.

Jumparena Praha

Další místo na skákání najdete v pražském Zličíně. V růžových barvách nesoucí se skákací aréna, která nabízí freejump skládající se z množství trampolín, vybíjené, kde jsou vám k dispozici nakloněné trampolíny, bigairbagu, což je atrakce pro milovníky, kteří rádi skáčou z velkých výšek a zkoušejí si nejrůznější triky. V bigairbagu na vás čeká měkký dopad. Užít si můžete i natažené slackliny, pod níž vás jistí molitany, natažený žebřík, po kterém můžete lézt, živí stolní fotbal, pyramida, různé prolézačky a zábavné atrakce. Nechybí ani basketball, interaktivní zeď, atd. Základní cena za dospělého je 249 Kč/ hod, studenti a děti zaplatí 225 Kč/hodinu a happy hours na vás čekají od pondělí do pátku mezi 10.00 ranní a 13.00. Zvýhodněné vstupné mají skupiny po 10 a více lidech. Děti do 110 cm mají děti vstup zakázán. Rodiny s dětmi do 140 cm mají určený čas, kdy mohou arénu navštívit. Děti mladší 15 let mohou do arény vstoupit pouze s doprovodem dospělé osoby. Neznamená to, že musíte skákat, tedy ani platit vstupné.

Ústí nad Labem

A co zajímavého vás čeká v jumparéně v Ústí nad Labem? Začít můžete na klasice free jumpu, síti vzájemně propojených trampolín, které jsou na podlaze i na bocích. Další atrakcí je cageball, hra trénující vytrvalost, zrak, sílu a pružnost, freestyle, trampolínová zeď, parkour zeď se zajištěnou pěnovou jámou. Zahrát si můžete také basketball, projít se po slacklině, užít si saltových dráh či velkou horolezeckou stěnu. Ceník si můžete prostudovat na oficiálních stránkách jumparény. Ceny se velmi liší v závislosti na věku jedince a čase, kdy arénu navštívíte. 

Nezapomeňte na objednání 

Do většiny jumparén a jumpparků je předem nutné provést rezervaci. I pro vaši vlastní jistotu ji doporučujeme udělat. Takovou rezervaci učiníte na internetových stránkách. Na sebe si do jumparény vezměte pohodlné oblečení, neklouzavé pogumované ponožky, které jsou podmínkou vstupu. Zakoupit je můžete i ve většině jumparén za přiměřený poplatek. Doporučujeme si vzít také pantofle, abyste se po areálu nepohybovali jen v ponožkách. 

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store