Zajeďte se vyřádit na festival skákacích hradů | Mevyo blog | Mevyo

Back to blog

Zajeďte se vyřádit na festival skákacích hradů

Milujete skákání na skákacích hradech? Zábava, která je určená především dětem, ale vyblbnou se při ní i dospělí. Šanci pořádně si zaskotačit a zaskákat s celou rodinou vám nabízí festival skákacích hradů. Kdy však festival probíhá a co na vše pro vás bude připraveno?

Už podruhé!

Největší festival skákacích hradů v ČR proběhne v Trojhalí. Započal již dnešní den a zaskákat si můžete až do 7. Dubna vždy od 10:00 do 19:00. Festival proběhne již pro druhé a je určen nejen pro děti, ale také mladistvé a dospělé. Celodenní vstupné činí 120 Kč, ale využít můžete i zvýhodněného rodinného vstupného pro 4 osoby či vstupu pro neskákající doprovod, který zaplatí 50 Kč. Vstupné si můžete zakoupit až na místě v budově zastřešeného Náměstí.

Kdo může skákat?

A že je takový skákací festival jen pro malé děti? Nenechte se zmýlit, na skákacím festivalu si užijí nejen děti, ale také dospělé. Pro nejmenší bude připraveno na 10 skákacích atrakcí. Těšit se mohou na tematické skákací atrakce, třeba na perníkovou chaloupku, letadlo či Mini ZOO. Pro děti starší, tedy pro teenagery je připraveno 9 skákacích atrakcí. Vystoupat mohou na K2, zkusit si, jaké je to bojovat s tsunami, ale mohou si také projít džunglí.

A co dospělí?

Je připravena také zóna pro dospělé, kteří se mohou těšit na dávku zábavy. Svou sílu, šikovnost a dovednosti prověří v bojové aréně, zahrát si mohou fotbalový biliard nebo fotbalové šipky. Pro maminky, tatínky a návštěvníky, kteří jsou již ze skákání unaveni, je připravena chill out zóna. Právě zde si můžete odpočinout, dopřát si občerstvení a načerpat síly na další skákání. Rádi byste na festival vyrazili, ale zatím nemáte s kým? Zavítejte na www.mevyo.com, kde najdete parťáky, kteří s vámi za skákáním rádi vyrazí.

Subscribe to our articles

Do you like this article? Fill in your email address and subscribe to new articles.

Hledáš parťáky pro své aktivity? 

Mevyo spojuje aktivní lidi se společnými zájmy. Chceš jít sportovat, na výlet a nebo třeba do divadla, ale nemáš zrovna s kým? Napiš co a kdy máš v plánu a ostatní se k tobě připojí. .-)

Služba je plně ZDARMA

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store