Seznamovačka - Praha | Mevyo

Seznamovačka

Nazdar!

Již několikrát a celkem s úspěchem jsem zkoušel hrát s různýma lidma cvičení životní otázky. Jedná se o papírky s otázkama jako např. Co bys dělal, kdybys měl 100 000 000? Jaké jsou tvé morální zásady? Jak si představuješ ideální domov? A mnoho dalších.

Každý si jednu či několik (dle dohody na místě) vylosuje a jede se kolečko, kdy každý odpoví svou otázku, když se losuje víc otázek, tak se odpovídá po jedný otázce. Snažil jsem se ty otázky vybírat tak, aby člověka nenutili prozrazovat tajemství. A taky aby byly nějak inspirativní.

Očekává se, že nebude odpověď jednou větou, ale měli byste to vysvětlit. Většinou na to hned ostatní nějak reagují, ať už dotazy či připomínkami. Někdy se jedna taková odpověď rozvine v debatu.

Každopádně, myslím si, že je tohle ideální akce pro lidi, co se neznají, je to možnost, jak prolomit ledy a poznat nový přátele. Ostatně, při tomhle celkem poznáte, jak kdo uvažuje, jaký má hodnoty, vzorce atd. A to si myslím, že je nakonec důležitější než záliby a společný aktivity, spíš vás přitahují lidi pro to, co vyzařují.

Předpokládám, že tohle cvičení nezabere tolik času na jedno celý setkání, ale ono se samo přejde k debatě, po několika otázkách budete vědět, co si s kým říct.

Samozřejmě pokud máte nějaký další tipy na seznamovací cvičení, tak sem s nima.

Goofy

Group conversation (10)

Goofymedvěd
Goofymedvědmore than a week

Zdar lidi. Návrh na setkání neděle od 17 Liliová čajovna. Dáme to dohromady? Když tak bych zkusil ještě někoho na fb sehnat. Dejte vědět, kdo by chtěl a když bude dostatek lidí, tak se to potvrdí.

Pavel
Pavelmore than a week

já bych šel, ale na můj vkus je ta Liliová kavárna dost daleko, něco před Libeňským mostem by nebylo? (na Praze 6, 7 či 5?)

Goofymedvěd
Goofymedvědmore than a week

Díky za zpětnou vazbu, snažím se vybírat z těch mála čajoven, co znám. A některý jsem vyškrtl, protože když je třeba čajovna jedna velká místnost, tak tam bychom neměli moc soukromí. A chápu, že bys chtěl blíž, ale to by asi chtěl každý, nikdy se nezavděčíš všem. Pokud znáš nějakou čajovnu, co je pro tebe blíž a myslíš si, že se opravdu hodí pro tuhle akci, tak klidně navrhni. Ale rozhodně bych se nerad pouštěl do něčeho neznámýho, to nechci riskovat. Spíš se bavme o konkrétních návrzích, jinak se nedomluvíme, vím ze zkušenosti. Ale napadlo mě, že bychom nemuseli jedině v čajovně, šlo by to teoreticky i v Bageterii Boulevard, tam večer moc lidí nebývá a je tam taky celkem příjemná atmosféra - chápu, že to není typický, ale občas tam chodím a někdy mi to přijde víc relaxační než některý čajovny, hlavně na večer, obzlášť ty, který mají horní patro. A těch je po Praze dost.

Lukáš
Lukášmore than a week

V neděli 17 bych mohl a co se týče místa na něm mi moc nezáleží, ale mám pár typu v centru Prahy které by šly použít na něco takového...

Goofymedvěd
Goofymedvědmore than a week

Jestli je pro tebe Liliová čajovna v pohodě, tak můžeme tam, jinak další tipy, sem s nima, ať to stihneme domluvit. Ještě bych sehnal někoho na fb.

Janca
Jancamore than a week

Ted na me vyjela tato aktivita
To vypada super Uz to probehlo nebo jeste bude probihat?

Pavel
Pavelmore than a week

Asi neprobehla, ale klidne do Tou ojdi

Pavel
Pavelmore than a week

Toho pujdu

Janca
Jancamore than a week

A jaky bude termin?

Goofymedvěd
Goofymedvědmore than a week

Promiňte lidi, že odpovídám až teď. Předtím se nikdo neozval, tak jsem ani nedoufal, že by to vyšlo. Na druhou stranu se to dá dát dohromady, protože můžu sehnat i nějaký lidi na fb.

Attended 4 | Users interested in 23

Goofymedvěd
Lukáš
Janca
Evelína
Pavel
Honzik
luplcz
Epik
Lucie
Libuška
petrushka89
Míša
impjee
mirča
Andy
Vever
saverius
savagecze
Richie23
Andyluky
KarolínaS
Kerolajna
Janica
Anna
elverales
Eliška
Lena2412

Activity information

konverzace

anytime

Praha

No limit

5/9

01. 04. 2019