O projektu

V dnešní době je spousta lidí, co by se ráda věnovala nějaké aktivitě, ale protože neznají nikoho jiného se stejným zájmem a nebo jejich přátelé nemají čas a samotným se jim této aktivitě věnovat nechce, tak zůstavají doma a nudí se nebo se věnují něčemu jinému, co je však tolik nenaplňuje. Mevyo je zde, aby pomohlo tyto lidi spojit na základě jejich společných zájmů. Nezáleží na tom, zda hledáte parťáka co s váma bude chodit třeba běhat, celý tým co by si proti vám odpoledne zahrál fotbal a nebo pořádáte nějakou zajímavou akci, kam chcete pozvat co nejvíce lidí. Díky Mevyo máte možnost sehnat lidi na cokoli co vás napadne.

 

Příklady využití Mevyo:

  • Rád chodím rybařit, ale samotného mě to příliš nebaví. Založím si na Mevyo událost se zájmem rybaření a už jen čekám až se někdo přidá.
  • Jedeme na zajímavý zájezd do Berlína a stále máme volné místa v autobuse, který potřebujeme naplnit. Založíme si událost se všemi informacemi o zájezdu a nastavíme počet volných míst a už jen sledujeme jak se místa zaplňují.
  • Sháním parťáka co se mnou občas zajde na tenis. Najedu si na uživatele, zadám všechny potřebné parametry včetně zájmu tenis a vyhledám si všechny uživatele v mém okolí, kteří rádi hrají tenis a zkusím několika z nich napsat.
  • Ráda bych začala chodit do fitcentra, ale nikdy jsem tam nebyla a samotné se mi nechce. Potřebuji někoho kdo mi ukáže "co a jak". Založím si událost na mevyo a napíšu do ní koho přesně hledám až se někdo ozve a vyrazíme spolu do fitcentra.
  • Nikdo z mých přátel dnes nemá čas a já se nudím sama doma. Ráda bych něco podnikla, ale nenapadá mě nic konkrétního. Najedu si na události na stránce Mevyo, do vyhledávání nezadám žádný zájem, a podívám se co se v mém okolí a když mě něco zaujme, tak se přidám.
  • S přáteli si chceme zahrát paintball, je nás však pouze pět a musí být minimálně osm hráčů. Založíme si událost, nastavíme kolik lidí hledáme a počkáme až se k nám ostatní přidají a společně vyrazíme si zahrát.

 

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store