39 518
Users in CR
13 852
Created activities

Latest articles

Ideální podzimní sporty, které podpoří hubnutí

Podzim je překrásným ročním obdobím. Slunce ještě stále svítí a ohřívá nás svými paprsky, ale už nás netrápí vysokými teplotami. Podzim je také ideálním ročním obdobím pro outdoorové sporty. Jaké sporty byste si na podzim měli dopřát? Běhání Jaro a podzim jsou ideálními obdobími, kdy začít s běháním. Důvodem je především příznivé počasí. Běh je také ideálním sportem, při kterém celkem rychle zhubnete. Za hodinu běhu (cca 8 km) totiž můžete spálit až 720 kalorií. Jen si to představte, ráno si…

6 důvodů, proč cvičit jógu každý den

Jóga se nyní stala velmi populárním cvičením, které jsme převzali s východní filozofie, kde znamená mnohem více než jen cvičení. I přestože její podstatu zcela neobsáhneme, přináší nám mnoho zdravotních výhod, které se týkají naší fyzické, ale též psychické stránky. Jaké to jsou? Jóga a silové sporty Pokud se spíše zaměřujete na vykonávání silových sportů, ať už se jedná o posilování, tenis či kanoistiku, jóga je pro vás ideálním doplňkem a zanevřít byste na ni určitě neměli. Dopřejte si ji…

Proč je v životě důležité udržovat přátelství?

Máte nového přítele? Zatěžují vás pracovní povinnosti? Hodně cestujete? Jednoduše nemáte čas na přátele a pravidelné setkávání, které jste si s nimi dopřávali? Zkuste tuto skutečnost změnit. I když vám zpočátku přijde, že přátele tak často vidět nepotřebujete, později vás tato změna může velmi mrzet. Udržujte kvalitní přátelství po celý život a užívejte si chvíle s vašimi přáteli.  Nový partner Pravdou je, že s přáteli trávíme nejvíce času, když jsme bez partnera. Máme dostatek času na různé…

Popular activities

Tenis začátečníci
Tenis začátečníci
Brno
tenis
2/4
29
29 - 40 years
Thajsko
Thajsko
all country (Kutná Hora)
cestování
3/7
5
16 - 100 years
Hledam partaka na tenis
Hledam partaka na tenis
Praha
tenis
2/2
4
23 - 100 years
Cokoliv a kdykoliv...
Cokoliv a kdykoliv...
Praha
konverzace
2/4
0
21 - 38 years
Střelnice
Střelnice
Praha
střelba
4/6
6
21 - 44 years
Parťačka s roupama :)
Parťačka s roupama :)
Ostrava
zábava
5/11
41
25 - 38 years
Venčení ve Stromovce
Venčení ve Stromovce
Praha
psi
4/11
3
16 - 100 years
Vinobraní v Grébovce
Vinobraní v Grébovce
Praha
relax
9/21
9
25 - 50 years
Parťák/Parťačka na výlety
Parťák/Parťačka na výlety
Teplice
procházky
4/11
5
18 - 35 years
Follower na swing
Follower na swing
Praha
tanec
2/2
0
16 - 100 years
Kamarádi Ostrava a okolí
Kamarádi Ostrava a okolí
Ostrava
konverzace
6/11
13
19 - 33 years
Hrubá Skála a okolí
Hrubá Skála a okolí
Praha
turistika
13/13
13
25 - 43 years
Pojďme na Letnou :)
Pojďme na Letnou :)
Praha
procházky
4/11
25
27 - 50 years
Čajovna
Čajovna
Ostrava
relax
6/6
3
16 - 100 years
Únikovka
Únikovka
Praha
úniková hra
6/6
32
25 - 45 years
Začátečník badminton
Začátečník badminton
Brno
badminton
3/4
11
16 - 100 years
Hledám kamarádky
Hledám kamarádky
Ostrava
konverzace
7/11
3
17 - 40 years

Users opinions
4,6 / 5

Eliška
Eliška
31 years, Praha

Diky Mevyu jsem zažila spoustu zábavy s novými přáteli  a poznala skvělé kamarádky Kačku, Janču a Marťu. :)

Verča
Verča
25 years, Olomouc

Mevyo je skvělý nápad. Líbí se mi, že si můžu vybrat aktivitu, jakou chci a taky že můžu jakkoukoliv aktivitu založit. Díky Mevyu mám nové kamarády a poznala jsem nová místa. Z mých dosavadních akcí, se mi nejvíce líbil výlet do Jeseníků. Týpek to měl naplánováno do detailu, dokonce i počasí vyšlo. Bylo to boží.

Robix
Robix
22 years, Praha

O Mevyu jsem se dozvěděl od mého kamaráda. Přišlo mi to zajímavé, tak jsem se rozhodl to vyzkoušet a založil aktivitu bowling. K mému překvapení přišlo poměrně dost lidí a podotýkám, že zajímavých lidí. Následně se vytvořilo pár kontaktů a další události na sebe nenechaly dlouho čekat. Ať už byly založeny mnou nebo někým jiným. Nezáleželo na tom, zda to byly šipky, bowling nebo zkrátka jen posezení u piva. Vždy to bylo něčím zajímavé.  Takže pokud chce někdo zkusit nějakou novou aktivitu nebo se jen dostat no jiného kruhu lidí, Mevyo je nenáročná a účinná cesta, jak toho docílit.

Petuleps
Petuleps
29 years, Zlín

Hledala jsem někoho na turistiku, kdo se nebojí ujít pár kilometrů pro krásný výhled a zážitek. Na Mevyu jsem se přidala na turistickou akci, tam nás sešla parádní parta pohodových lidí, která si vyšlápla na Kralický Sněžník. Společný výlet nás bavil natolik, že se dál scházíme a plánujeme společné výšlapy!

PetaKu
PetaKu
32 years, Hranice

Díky této stránce jsem se zúčastnila již dvou akcí, obě nedaleko mého bydliště. Původně jsem měla strach, jak taková akce bude probíhat, ale v obou případech jsem narazila na báječnou skupinu lidí a s některými jsem stále v kontaktu. Těším se co dalšího díky Mevyo zažiji.

Mavenka
Mavenka
26 years, Liberec

Na Mevyo jsem poznala pár lidí. Jako první byl Maty se kterým se scházíme pořád. Setkání bylo milé a příjemné. Následně jsme se seznámili s Petrem na akci laser game kde se nás z Mevya sešlo 12, je to super aplikace. Vytvořili jsme si dobrou partu a skoro každý týden máme nějakou akci. Byly jsme spolu na punči, laser game, v kině, na šipkách a i na paintballu. Miluji tyhle akce. Mezi uživateli jsem si našla málem i přítele, ale ten bohužel odjel do Anglie. :)

Mirec
Mirec
29 years, Praha

Moje první zkušenost na Mevyo byla aktivita šipky. Sešlo se nás 6, parádní hra, skvělí lidé. O několik dní později, se akce opakovala. Mezitím jsem stihl ještě vyšlapat na Sněžku. Byl jsem tam poprvé a ačkoliv byla kvůli větru na vrcholu neskutečná zima určitě si to ještě zopakuji. Další fajn zábavou byl amatérský bowlingový turnaj v Ladronce v Praze. Byli jsme 4 týmy po třech lidech a já byl v tom, který skončil druhý. :D Dále jsem se zúčastnil výletu do Železných hor, fotil jsem ve Velké Americe a navštívil jsem místa v Praze, o kterých jsem ani nevěděl, že se v ní nacházejí.

Honza
Honza
29 years, Praha

Jsem rád, že tu Mevyo je, každá aktivita, které jsem se zúčastnil, byla super.

Viktorie
Viktorie
25 years, Praha

Moje první akce, kterou jsem na Mevyo založila byla hra "únik", kde jsme se museli, jako tým, během 60 min dostat z "cely smrti". Poté následovali další akce a celkově Mevyo používám již několik měsíců a musím říct, že za tu dobu jsem si našla několik přátel, se kterými se stýkám pravidelně. Vytvořili jsme perfektní tým! Nezapomenutelných zazitku díky teto aplikaci mam hodne a dalsi budou určitě přibývat.

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store