39 872
Users in CR
14 404
Created activities

Latest articles

Proč se vydat na výlet do Žitavy?

Není ani hodinu cesty od našich hranic a má co nabídnout. O kom je řeč? No přece o Žitavě, německém městu s českými kořeny. Pokud pocházíte ze severu Čech a přemýšlíte, kam si udělat výlet, pak se nabízí město Zittau, česky Žitava, na česko-německém pohraničí. Toto město leží v těsné blízkosti česko-polsko-německého trojzemí. O jeho založení se postaral český král Přemysl Otakar II. a roku 1255 bylo povýšeno na město. Až do roku 1653 patřilo město české koruně, kdy bylo v rámci Horní Lužice…

Vyrobte si společně adventní věnec

Advent je za dveřmi a k tomuto předvánočnímu období neodmyslitelně patří adventní věnce. Ty jsou tradicí, dekorací a při jejich výrobě se společně skvěle zabavíte. Svátek adventu Advent je období čtyř po sobě jdoucích neděl před začátkem vánočních svátků. Jedná se o období očekávání příchodu Spasitele. Je spojeno především se štědrostí a dobročinností, proto se pořádá i tolik benefičních akcí a dříve bylo spojeno také s obdobím půstu, kdy byly zakázány zábavy, svatby a hodování. Je trochu…

Objevte nádhernou Budapešť

Pokud jste milovníky evropských metropolí a nyní byste si rádi odškrtli další na vašem seznamu, rozhodně by jí měla být Budapešť. Město, jakému není rovno Ne nadarmo se maďarskému hlavnímu městu přezdívá "Perla na Dunaji". Historie tohoto města sahá hluboko do historie a svým způsobem sdílí část své historie i s námi z dob, kdy jsme byli sjednoceni do jedné monarchie. I to je jeden z důvodů, proč se Budapešť, Praha a Vídeň někdy nazývají jako sesterská města. Pokud se budete do Budapešti chtít…

Popular activities

Parťáčka
Parťáčka
Praha
filmy
3/4
1
21 - 30 years
! HLEDÁ SE PARŤÁK!
! HLEDÁ SE PARŤÁK!
Praha
turistika
8/21
1
21 - 35 years
Akční kamarádi?
Akční kamarádi?
Ostrava
zábava
5/11
5
20 - 40 years
Nechceš sedět doma?
Nechceš sedět doma?
Brno
turistika
7/11
128
25 - 40 years
PROCVIČOVÁNÍ ANGLIČTINY
PROCVIČOVÁNÍ ANGLIČTINY
Praha
cizí jazyky
3/6
8
16 - 50 years
Laser game
Laser game
Praha
laser game
11/11
6
18 - 100 years
Pinec - pouze obíhačka
Pinec - pouze obíhačka
Praha
stolní tenis
3/5
30
26 - 45 years
6kovy volejbal uvnitr
6kovy volejbal uvnitr
Praha
volejbal
2/2
5
18 - 40 years
Kamarádka do nepohody
Kamarádka do nepohody
Praha
filmy
3/4
0
21 - 30 years

Users opinions
4,6 / 5

Eliška
Eliška
31 years, Praha

Diky Mevyu jsem zažila spoustu zábavy s novými přáteli  a poznala skvělé kamarádky Kačku, Janču a Marťu. :)

Verča
Verča
25 years, Olomouc

Mevyo je skvělý nápad. Líbí se mi, že si můžu vybrat aktivitu, jakou chci a taky že můžu jakkoukoliv aktivitu založit. Díky Mevyu mám nové kamarády a poznala jsem nová místa. Z mých dosavadních akcí, se mi nejvíce líbil výlet do Jeseníků. Týpek to měl naplánováno do detailu, dokonce i počasí vyšlo. Bylo to boží.

Robix
Robix
22 years, Praha

O Mevyu jsem se dozvěděl od mého kamaráda. Přišlo mi to zajímavé, tak jsem se rozhodl to vyzkoušet a založil aktivitu bowling. K mému překvapení přišlo poměrně dost lidí a podotýkám, že zajímavých lidí. Následně se vytvořilo pár kontaktů a další události na sebe nenechaly dlouho čekat. Ať už byly založeny mnou nebo někým jiným. Nezáleželo na tom, zda to byly šipky, bowling nebo zkrátka jen posezení u piva. Vždy to bylo něčím zajímavé.  Takže pokud chce někdo zkusit nějakou novou aktivitu nebo se jen dostat no jiného kruhu lidí, Mevyo je nenáročná a účinná cesta, jak toho docílit.

Petuleps
Petuleps
29 years, Zlín

Hledala jsem někoho na turistiku, kdo se nebojí ujít pár kilometrů pro krásný výhled a zážitek. Na Mevyu jsem se přidala na turistickou akci, tam nás sešla parádní parta pohodových lidí, která si vyšlápla na Kralický Sněžník. Společný výlet nás bavil natolik, že se dál scházíme a plánujeme společné výšlapy!

PetaKu
PetaKu
33 years, Hranice

Díky této stránce jsem se zúčastnila již dvou akcí, obě nedaleko mého bydliště. Původně jsem měla strach, jak taková akce bude probíhat, ale v obou případech jsem narazila na báječnou skupinu lidí a s některými jsem stále v kontaktu. Těším se co dalšího díky Mevyo zažiji.

Mavenka
Mavenka
27 years, Liberec

Na Mevyo jsem poznala pár lidí. Jako první byl Maty se kterým se scházíme pořád. Setkání bylo milé a příjemné. Následně jsme se seznámili s Petrem na akci laser game kde se nás z Mevya sešlo 12, je to super aplikace. Vytvořili jsme si dobrou partu a skoro každý týden máme nějakou akci. Byly jsme spolu na punči, laser game, v kině, na šipkách a i na paintballu. Miluji tyhle akce. Mezi uživateli jsem si našla málem i přítele, ale ten bohužel odjel do Anglie. :)

Mirec
Mirec
29 years, Praha

Moje první zkušenost na Mevyo byla aktivita šipky. Sešlo se nás 6, parádní hra, skvělí lidé. O několik dní později, se akce opakovala. Mezitím jsem stihl ještě vyšlapat na Sněžku. Byl jsem tam poprvé a ačkoliv byla kvůli větru na vrcholu neskutečná zima určitě si to ještě zopakuji. Další fajn zábavou byl amatérský bowlingový turnaj v Ladronce v Praze. Byli jsme 4 týmy po třech lidech a já byl v tom, který skončil druhý. :D Dále jsem se zúčastnil výletu do Železných hor, fotil jsem ve Velké Americe a navštívil jsem místa v Praze, o kterých jsem ani nevěděl, že se v ní nacházejí.

Honza
Honza
29 years, Praha

Jsem rád, že tu Mevyo je, každá aktivita, které jsem se zúčastnil, byla super.

Viktorie
Viktorie
25 years, Praha

Moje první akce, kterou jsem na Mevyo založila byla hra "únik", kde jsme se museli, jako tým, během 60 min dostat z "cely smrti". Poté následovali další akce a celkově Mevyo používám již několik měsíců a musím říct, že za tu dobu jsem si našla několik přátel, se kterými se stýkám pravidelně. Vytvořili jsme perfektní tým! Nezapomenutelných zazitku díky teto aplikaci mam hodne a dalsi budou určitě přibývat.

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store