38 555
Users in CR
12 143
Created activities

Latest articles

Naplánujte si letní dovolenou s přáteli

Léto už se pomalu, ale jistě blíží a vy jistě přemýšlíte o tom, kam vyrazit na dovolenou? Co kdybyste tento rok vyrazili se svými přáteli? Výhod dovolené s kamarády je opravdu mnoho. Neváhejte a naplánujte si dobrodružnou letní dovolenou.  Dovolená s přáteli Ať už máte přítele či přítelkyni, popřemýšlejte o dovolené s přáteli, můžete jet také všichni společně. Výhodou dovolené s přáteli je především legrace, kterou si po dobu cestování užijete. Pokud vyrazíte bez svého partnera či partnerky,…

Jak dosáhnout vnitřní spokojenosti?

Cítíte se už dlouhodobě ve svém životě nespokojeně? Pocity štěstí prožíváte jen výjimečně a máte pocit, že je potřeba ve vašem životě něco změnit? To, zda jsme šťastní a spokojení závisí především na našem přístupu k životu. Spokojení můžete být kdekoliv, pokud se naučíte jinak přemýšlet. Řešením však může být i změna, o které již dlouho přemýšlíte.  Vnitřní spokojenost V jakých chvílích opravdu cítíte vnitřní spokojenost a radost? Když jste venku na procházce, se svou rodinou nebo když si…

Nový profil uživatele

Změnili jsme profil uživatele, tak, aby byl celý profil přehlednější. Zároveň s tím, jsme do profilu, na základě žádostí našich uživatelů, přidali dolů dvě nové sekce. Jedná se o sekci aktivit, kterých se uživatel účastní a kterých se zúčastnil již dříve. Tyto aktivity jsou pro všechny návštěvníky profilu uživatele viditelné, je však možné si toto nastavení změnit přímo v osobním profilu, tak aby vaše aktivity mohli vidět všichni, pouze vaši parťáci a nebo také vůbec nikdo. Do budoucna máme v…

Popular activities

Badminton čtyřhra
Badminton čtyřhra
Praha
badminton
2/4
0
30 - 40 years
Lezení - stěna
Lezení - stěna
Praha
lezení
3/6
0
25 - 48 years
Vodácká parta na Sázavu
Vodácká parta na Sázavu
all country (Ostrava)
vodáctví
10/11
29
18 - 35 years
Výšlap na Sněžku
Výšlap na Sněžku
Hradec Králové
turistika
8/11
29
13 - 100 years
Aqualand Moravia
Aqualand Moravia
Pasohlávky
zábava
4/11
6
13 - 100 years
Majales brno
Majales brno
Brno
koncerty
5/7
15
20 - 100 years
Kempování
Kempování
Brno
táboření
3/6
7
17 - 40 years
Lehká tůra pustým lesem
Lehká tůra pustým lesem
Brno
turistika
10/11
22
18 - 100 years
Cestování Stopem
Cestování Stopem
Brno
cestování
3/6
1
17 - 49 years
Pandemic - herní večer
Pandemic - herní večer
Brno
deskové hry
4/9
8
24 - 66 years
Máš to stejně???...anketa
Máš to stejně???...anketa
Praha
konverzace
5/11
10
13 - 100 years
Plzeňské kešky
Plzeňské kešky
Plzeň
geocaching
4/9
0
13 - 100 years
Únikovka 3. kolo
Únikovka 3. kolo
Praha
úniková hra
6/7
25
13 - 100 years
Přechod Malé Fatry
Přechod Malé Fatry
all country (Praha)
turistika
6/6
4
13 - 100 years
Toulky jarním Zlínskem
Toulky jarním Zlínskem
Zlín
turistika
4/11
29
20 - 40 years

Users opinions
4,6 / 5

Eliška
Eliška
31 years, Praha

Diky Mevyu jsem zažila spoustu zábavy s novými přáteli  a poznala skvělé kamarádky Kačku, Janču a Marťu. :)

Verča
Verča
25 years, Olomouc

Mevyo je skvělý nápad. Líbí se mi, že si můžu vybrat aktivitu, jakou chci a taky že můžu jakkoukoliv aktivitu založit. Díky Mevyu mám nové kamarády a poznala jsem nová místa. Z mých dosavadních akcí, se mi nejvíce líbil výlet do Jeseníků. Týpek to měl naplánováno do detailu, dokonce i počasí vyšlo. Bylo to boží.

Robix
Robix
22 years, Praha

O Mevyu jsem se dozvěděl od mého kamaráda. Přišlo mi to zajímavé, tak jsem se rozhodl to vyzkoušet a založil aktivitu bowling. K mému překvapení přišlo poměrně dost lidí a podotýkám, že zajímavých lidí. Následně se vytvořilo pár kontaktů a další události na sebe nenechaly dlouho čekat. Ať už byly založeny mnou nebo někým jiným. Nezáleželo na tom, zda to byly šipky, bowling nebo zkrátka jen posezení u piva. Vždy to bylo něčím zajímavé.  Takže pokud chce někdo zkusit nějakou novou aktivitu nebo se jen dostat no jiného kruhu lidí, Mevyo je nenáročná a účinná cesta, jak toho docílit.

Petuleps
Petuleps
28 years, Zlín

Hledala jsem někoho na turistiku, kdo se nebojí ujít pár kilometrů pro krásný výhled a zážitek. Na Mevyu jsem se přidala na turistickou akci, tam nás sešla parádní parta pohodových lidí, která si vyšlápla na Kralický Sněžník. Společný výlet nás bavil natolik, že se dál scházíme a plánujeme společné výšlapy!

PetaKu
PetaKu
32 years, Hranice

Díky této stránce jsem se zúčastnila již dvou akcí, obě nedaleko mého bydliště. Původně jsem měla strach, jak taková akce bude probíhat, ale v obou případech jsem narazila na báječnou skupinu lidí a s některými jsem stále v kontaktu. Těším se co dalšího díky Mevyo zažiji.

Mavenka
Mavenka
26 years, Liberec

Na Mevyo jsem poznala pár lidí. Jako první byl Maty se kterým se scházíme pořád. Setkání bylo milé a příjemné. Následně jsme se seznámili s Petrem na akci laser game kde se nás z Mevya sešlo 12, je to super aplikace. Vytvořili jsme si dobrou partu a skoro každý týden máme nějakou akci. Byly jsme spolu na punči, laser game, v kině, na šipkách a i na paintballu. Miluji tyhle akce. Mezi uživateli jsem si našla málem i přítele, ale ten bohužel odjel do Anglie. :)

Mirec
Mirec
28 years, Praha

Moje první zkušenost na Mevyo byla aktivita šipky. Sešlo se nás 6, parádní hra, skvělí lidé. O několik dní později, se akce opakovala. Mezitím jsem stihl ještě vyšlapat na Sněžku. Byl jsem tam poprvé a ačkoliv byla kvůli větru na vrcholu neskutečná zima určitě si to ještě zopakuji. Další fajn zábavou byl amatérský bowlingový turnaj v Ladronce v Praze. Byli jsme 4 týmy po třech lidech a já byl v tom, který skončil druhý. :D Dále jsem se zúčastnil výletu do Železných hor, fotil jsem ve Velké Americe a navštívil jsem místa v Praze, o kterých jsem ani nevěděl, že se v ní nacházejí.

Honza
Honza
28 years, Praha

Jsem rád, že tu Mevyo je, každá aktivita, které jsem se zúčastnil, byla super.

Viktorie
Viktorie
25 years, Praha

Moje první akce, kterou jsem na Mevyo založila byla hra "únik", kde jsme se museli, jako tým, během 60 min dostat z "cely smrti". Poté následovali další akce a celkově Mevyo používám již několik měsíců a musím říct, že za tu dobu jsem si našla několik přátel, se kterými se stýkám pravidelně. Vytvořili jsme perfektní tým! Nezapomenutelných zazitku díky teto aplikaci mam hodne a dalsi budou určitě přibývat.

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store