39 788
Users in CR
14 262
Created activities

Latest articles

Romantická dovolená pro dva: Kam vyrazit?

Romantická dovolená ve dvou může být skvělým osvěžením vztahu a možností, jak si opravdu odpočinou a užít si svého partnera. Vydejte se za odpočinkem a objevením nových míst se svým partnerem. V dnešním článku se dozvíte, jaká místa jsou ideální pro romantické pobyty ve dvou. Romantika na Kampě Pokud to nemáte daleko a Prahu jste ještě nestihli zcela prozkoumat, vydejte se právě do hlavního města. Romantický ostrov Kampa ležící na řece Vltavě je ideální pro romantický pobyt. Malebné domky,…

Jaké výhody má pořízení osobní diagnostické váhy?

Rádi byste se pustili do hubnutí přebytečných kil? Máte pocit, že vám váha i po snažení stále ukazuje stejné číslo? Chyba možná není ve vás, vašem cvičení a stravování, ale v tom, že váha ukazuje jen to, kolik váží celé vaše tělo v kg. Pokud aktivně cvičíte a rádi byste změny vašeho složení sledovali na váze, pořiďte si osobní diagnostickou váhu, která svému uživateli ukazuje i další potřebné parametry. Možností totiž je, že jste zhubli na obsahu tukové tkaně, ale naopak přibrali něco na váze…

Vydejte se na pouť do Santiaga de Compostela

Patříte-li mezi poctivé cestovatele, neměla by vám v deníku chybět ani zmínka o svatojakubské pouti. Tato Cesta svatého Jakuba je sítí dvanácti poutních cest, které vedou až ke hrobu svatého Jakuba Staršího v katedrále v Santiagu de Compostela, které leží ve španělské Galicii. Tato pouť je pravidelně procházena nejen poutníky, ale všemi osobami, kteří hledají klid, osvícení či si chtějí prozkoušet svou trpělivost a odvahu. Vydejte se i vy na pouť do města Santiago de Compostela, stačí si vybrat…

Popular activities

Nechceš sedět doma?
Nechceš sedět doma?
Brno
turistika
6/11
104
25 - 40 years
Badminton
Badminton
Ostrava
badminton
2/4
8
16 - 100 years
Relaxacni masaz
Relaxacni masaz
Brno
wellness
3/6
1
17 - 100 years
Laser game
Laser game
Praha
laser game
11/11
12
18 - 100 years
Na výstavu i do kina
Na výstavu i do kina
Praha
umění
3/3
6
30 - 100 years
Procházky a výlety
Procházky a výlety
Brno
zvířata
6/6
0
24 - 46 years
Výlet Tišnov
Výlet Tišnov
all country (Tišnov)
turistika
4/11
7
16 - 75 years
Lyžovačka ve Špindlu
Lyžovačka ve Špindlu
Nové Město nad Metují
lyžování
2/4
23
13 - 100 years
Zahnání nudy
Zahnání nudy
Benešov
badminton
2/4
1
13 - 100 years
Indoor podzim/zima
Indoor podzim/zima
Praha
relax
14/21
107
20 - 45 years
Kamarádka
Kamarádka
Praha
procházky
4/6
1
23 - 100 years
Akční kamarádi?
Akční kamarádi?
Ostrava
zábava
5/11
0
20 - 40 years

Users opinions
4,6 / 5

Eliška
Eliška
31 years, Praha

Diky Mevyu jsem zažila spoustu zábavy s novými přáteli  a poznala skvělé kamarádky Kačku, Janču a Marťu. :)

Verča
Verča
25 years, Olomouc

Mevyo je skvělý nápad. Líbí se mi, že si můžu vybrat aktivitu, jakou chci a taky že můžu jakkoukoliv aktivitu založit. Díky Mevyu mám nové kamarády a poznala jsem nová místa. Z mých dosavadních akcí, se mi nejvíce líbil výlet do Jeseníků. Týpek to měl naplánováno do detailu, dokonce i počasí vyšlo. Bylo to boží.

Robix
Robix
22 years, Praha

O Mevyu jsem se dozvěděl od mého kamaráda. Přišlo mi to zajímavé, tak jsem se rozhodl to vyzkoušet a založil aktivitu bowling. K mému překvapení přišlo poměrně dost lidí a podotýkám, že zajímavých lidí. Následně se vytvořilo pár kontaktů a další události na sebe nenechaly dlouho čekat. Ať už byly založeny mnou nebo někým jiným. Nezáleželo na tom, zda to byly šipky, bowling nebo zkrátka jen posezení u piva. Vždy to bylo něčím zajímavé.  Takže pokud chce někdo zkusit nějakou novou aktivitu nebo se jen dostat no jiného kruhu lidí, Mevyo je nenáročná a účinná cesta, jak toho docílit.

Petuleps
Petuleps
29 years, Zlín

Hledala jsem někoho na turistiku, kdo se nebojí ujít pár kilometrů pro krásný výhled a zážitek. Na Mevyu jsem se přidala na turistickou akci, tam nás sešla parádní parta pohodových lidí, která si vyšlápla na Kralický Sněžník. Společný výlet nás bavil natolik, že se dál scházíme a plánujeme společné výšlapy!

PetaKu
PetaKu
33 years, Hranice

Díky této stránce jsem se zúčastnila již dvou akcí, obě nedaleko mého bydliště. Původně jsem měla strach, jak taková akce bude probíhat, ale v obou případech jsem narazila na báječnou skupinu lidí a s některými jsem stále v kontaktu. Těším se co dalšího díky Mevyo zažiji.

Mavenka
Mavenka
27 years, Liberec

Na Mevyo jsem poznala pár lidí. Jako první byl Maty se kterým se scházíme pořád. Setkání bylo milé a příjemné. Následně jsme se seznámili s Petrem na akci laser game kde se nás z Mevya sešlo 12, je to super aplikace. Vytvořili jsme si dobrou partu a skoro každý týden máme nějakou akci. Byly jsme spolu na punči, laser game, v kině, na šipkách a i na paintballu. Miluji tyhle akce. Mezi uživateli jsem si našla málem i přítele, ale ten bohužel odjel do Anglie. :)

Mirec
Mirec
29 years, Praha

Moje první zkušenost na Mevyo byla aktivita šipky. Sešlo se nás 6, parádní hra, skvělí lidé. O několik dní později, se akce opakovala. Mezitím jsem stihl ještě vyšlapat na Sněžku. Byl jsem tam poprvé a ačkoliv byla kvůli větru na vrcholu neskutečná zima určitě si to ještě zopakuji. Další fajn zábavou byl amatérský bowlingový turnaj v Ladronce v Praze. Byli jsme 4 týmy po třech lidech a já byl v tom, který skončil druhý. :D Dále jsem se zúčastnil výletu do Železných hor, fotil jsem ve Velké Americe a navštívil jsem místa v Praze, o kterých jsem ani nevěděl, že se v ní nacházejí.

Honza
Honza
29 years, Praha

Jsem rád, že tu Mevyo je, každá aktivita, které jsem se zúčastnil, byla super.

Viktorie
Viktorie
25 years, Praha

Moje první akce, kterou jsem na Mevyo založila byla hra "únik", kde jsme se museli, jako tým, během 60 min dostat z "cely smrti". Poté následovali další akce a celkově Mevyo používám již několik měsíců a musím říct, že za tu dobu jsem si našla několik přátel, se kterými se stýkám pravidelně. Vytvořili jsme perfektní tým! Nezapomenutelných zazitku díky teto aplikaci mam hodne a dalsi budou určitě přibývat.

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store