44 188
Users in CR
18 946
Created activities

Latest articles

Zajeďte se vyřádit na festival skákacích hradů

Milujete skákání na skákacích hradech? Zábava, která je určená především dětem, ale vyblbnou se při ní i dospělí. Šanci pořádně si zaskotačit a zaskákat s celou rodinou vám nabízí festival skákacích hradů. Kdy však festival probíhá a co na vše pro vás bude připraveno? Už podruhé! Největší festival skákacích hradů v ČR proběhne v Trojhalí. Započal již dnešní den a zaskákat si můžete až do 7. Dubna vždy od 10:00 do 19:00. Festival proběhne již pro druhé a je určen nejen pro děti, ale také…

Kam vyrazit na jarní výlet s přáteli?

Jaro je oficiálně tu a s ním přichází řádné sluneční paprsky a příjemné teploty. Vyrazte proto s rodinou či přáteli obdivovat krásy probouzející přírody. Že nevíte, kam vyrazit? Poradíme vám. Za květinami! Na jaře stojí za to vyrazit na krásná místa České republiky, které doslova obrůstají množstvím jarních květin. Pokud toužíte vidět pole plná sněženek, vyrazte do lužních lesů u Litovle. Právě zde, u ramene řeky Moravy, se sněženkám neskutečně daří. Výchozím místem se pro vás stane Střeň či…

Nebojte se seznamování: Stačí dodržovat tyto 3 rady

Patříte mezi nesmělé typy? Bojíte se seznamování, a pokud máte někoho oslovit, začnou se vám potit ruce a třást hlas? Hoďte stud za hlavu a pusťte se do seznamování. Pomohou vám tři rady, se kterými vás seznámíme v dnešním článku. Věřte si! Důležité je, abyste si začali věřit. Vždyť seznamování vlastně není ničím, z čeho byste měli mít strach. Oslovíte neznámého člověka, který vás také nezná, tudíž od vás nic neočekává. Již po pár minutách rozhovoru navíc poznáte, jestli to byl dobrý tah. Pokud…

Popular activities

Users opinions
4,6 / 5

Eliška
Eliška
37 years, Praha

Diky Mevyu jsem zažila spoustu zábavy s novými přáteli  a poznala skvělé kamarádky Kačku, Janču a Marťu. :)

Verča
Verča
31 years, Olomouc

Mevyo je skvělý nápad. Líbí se mi, že si můžu vybrat aktivitu, jakou chci a taky že můžu jakkoukoliv aktivitu založit. Díky Mevyu mám nové kamarády a poznala jsem nová místa. Z mých dosavadních akcí, se mi nejvíce líbil výlet do Jeseníků. Týpek to měl naplánováno do detailu, dokonce i počasí vyšlo. Bylo to boží.

Robix
Robix
28 years, Praha

O Mevyu jsem se dozvěděl od mého kamaráda. Přišlo mi to zajímavé, tak jsem se rozhodl to vyzkoušet a založil aktivitu bowling. K mému překvapení přišlo poměrně dost lidí a podotýkám, že zajímavých lidí. Následně se vytvořilo pár kontaktů a další události na sebe nenechaly dlouho čekat. Ať už byly založeny mnou nebo někým jiným. Nezáleželo na tom, zda to byly šipky, bowling nebo zkrátka jen posezení u piva. Vždy to bylo něčím zajímavé.  Takže pokud chce někdo zkusit nějakou novou aktivitu nebo se jen dostat no jiného kruhu lidí, Mevyo je nenáročná a účinná cesta, jak toho docílit.

Petuleps
Petuleps
35 years, Zlín

Hledala jsem někoho na turistiku, kdo se nebojí ujít pár kilometrů pro krásný výhled a zážitek. Na Mevyu jsem se přidala na turistickou akci, tam nás sešla parádní parta pohodových lidí, která si vyšlápla na Kralický Sněžník. Společný výlet nás bavil natolik, že se dál scházíme a plánujeme společné výšlapy!

PetaKu
PetaKu
38 years, Hranice

Díky této stránce jsem se zúčastnila již dvou akcí, obě nedaleko mého bydliště. Původně jsem měla strach, jak taková akce bude probíhat, ale v obou případech jsem narazila na báječnou skupinu lidí a s některými jsem stále v kontaktu. Těším se co dalšího díky Mevyo zažiji.

Mavenka
Mavenka
32 years, Liberec

Na Mevyo jsem poznala pár lidí. Jako první byl Maty se kterým se scházíme pořád. Setkání bylo milé a příjemné. Následně jsme se seznámili s Petrem na akci laser game kde se nás z Mevya sešlo 12, je to super aplikace. Vytvořili jsme si dobrou partu a skoro každý týden máme nějakou akci. Byly jsme spolu na punči, laser game, v kině, na šipkách a i na paintballu. Miluji tyhle akce. Mezi uživateli jsem si našla málem i přítele, ale ten bohužel odjel do Anglie. :)

Mirec
Mirec
34 years, Frýdek-Místek

Moje první zkušenost na Mevyo byla aktivita šipky. Sešlo se nás 6, parádní hra, skvělí lidé. O několik dní později, se akce opakovala. Mezitím jsem stihl ještě vyšlapat na Sněžku. Byl jsem tam poprvé a ačkoliv byla kvůli větru na vrcholu neskutečná zima určitě si to ještě zopakuji. Další fajn zábavou byl amatérský bowlingový turnaj v Ladronce v Praze. Byli jsme 4 týmy po třech lidech a já byl v tom, který skončil druhý. :D Dále jsem se zúčastnil výletu do Železných hor, fotil jsem ve Velké Americe a navštívil jsem místa v Praze, o kterých jsem ani nevěděl, že se v ní nacházejí.

Honza
Honza
34 years, Praha

Jsem rád, že tu Mevyo je, každá aktivita, které jsem se zúčastnil, byla super.

Viktorie
Viktorie
31 years, Praha

Moje první akce, kterou jsem na Mevyo založila byla hra "únik", kde jsme se museli, jako tým, během 60 min dostat z "cely smrti". Poté následovali další akce a celkově Mevyo používám již několik měsíců a musím říct, že za tu dobu jsem si našla několik přátel, se kterými se stýkám pravidelně. Vytvořili jsme perfektní tým! Nezapomenutelných zazitku díky teto aplikaci mam hodne a dalsi budou určitě přibývat.

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store