37 211
Users in CR
10 501
Created activities

Latest articles

I bobování má své kouzlo

Nevíte, co s nedělním odpolednem? A napadl už venku sníh? Vezměte své děti či přátelé na blízký kopec a zabobujte si. Vždyť bobování nás provází od dětství a není jediný důvod, proč bychom si ho neměli dopřávat stále.  Návrat do dětství Už jste zapomněli, jaké je to bobovat? Domluvte se se svými přáteli, vezměte své děti či celou rodinu na zimní bobovačku. Dvě hodiny venku na bobech jsou skvělým zimním cvičením. Provětráte se, příjemně se unavíte a užijete si spoustu legrace. Bobování či…

Naučte se vyjadřovat své emoce

Máte na někoho vztek, jste smutní, zoufalí, či šťastní z krásného dárku, ale neumíte dát tyto emoce najevo? Mnozí z nás často trpí neschopností vyjádřit své emoce, a to ať pozitivní či negativní. Drží je v sobě a poté jsou buď plní vzteku a rozhořčení nebo je mrzí, že svou pozitivní emoci lépe nevyjádřili. Jak se naučit pracovat s emocemi a proč je vyjadřování emocí důležité? Pozitivní emoce Možná to pro vás může být překvapující, ale někteří lidé mají problém s vyjadřováním pozitivních emocí.…

Nejlepší ledové hotely na světě

Koho by to napadlo, ale dnes můžete běžně přespat i v ledových hotelech. Chtěli byste něco takového zažít? Pokud ano, nechte se inspirovat dnešním článkem a vyrazte se svými přáteli pro jedinečný zážitek. Konstrukce ledových hotelů jsou zpravidla vytvořeny pouze z ledu. Ledové hotely jsou chladné, ale teplo vám vynahradí svou tvůrčí vybaveností. Nyní je ideální čas na to vyrazit za dobrodružstvím do ledových hotelů či si svou dovolenou zde naplánovat.  Hotel Kakslauttanen, Iglú vesnice…

Popular activities

Předvánoční lyže v Alpách
Předvánoční lyže v Alpách
all country (Brno)
lyžování
3/4
11
18 - 100 years
Alpy
Alpy
all country (Ostrava)
lyžování
3/6
12
13 - 100 years
Kamarádka
Kamarádka
Praha
konverzace
4/6
15
23 - 100 years
Posilka
Posilka
Praha
posilování
2/4
1
18 - 100 years
Geocaching
Geocaching
Praha
geocaching
2/4
9
21 - 40 years
Kámoš/ka
Kámoš/ka
Brno
badminton
3/6
6
13 - 100 years
Gerlachovský štít
Gerlachovský štít
all country (Ostrava)
turistika
2/3
2
17 - 29 years
Víkendovky
Víkendovky
all country (Kroměříž)
turistika
4/6
10
18 - 100 years
Kulečník
Kulečník
Brno
kulečník
3/3
4
25 - 35 years
Ping pong - obíhačka
Ping pong - obíhačka
Praha
stolní tenis
4/5
63
30 - 47 years
Unplugged covery
Unplugged covery
Brno
hudba
3/6
49
16 - 100 years
Slackline Kolbenka
Slackline Kolbenka
Praha
slackline
3/6
9
13 - 100 years
Záživná turistika
Záživná turistika
all country (Olomouc)
turistika
4/11
5
26 - 35 years

Users opinions
4,6 / 5

Eliška
Eliška
30 years, Praha

Diky Mevyu jsem zažila spoustu zábavy s novými přáteli  a poznala skvělé kamarádky Kačku, Janču a Marťu. :)

Verča
Verča
24 years, Olomouc

Mevyo je skvělý nápad. Líbí se mi, že si můžu vybrat aktivitu, jakou chci a taky že můžu jakkoukoliv aktivitu založit. Díky Mevyu mám nové kamarády a poznala jsem nová místa. Z mých dosavadních akcí, se mi nejvíce líbil výlet do Jeseníků. Týpek to měl naplánováno do detailu, dokonce i počasí vyšlo. Bylo to boží.

Robix
Robix
21 years, Praha

O Mevyu jsem se dozvěděl od mého kamaráda. Přišlo mi to zajímavé, tak jsem se rozhodl to vyzkoušet a založil aktivitu bowling. K mému překvapení přišlo poměrně dost lidí a podotýkám, že zajímavých lidí. Následně se vytvořilo pár kontaktů a další události na sebe nenechaly dlouho čekat. Ať už byly založeny mnou nebo někým jiným. Nezáleželo na tom, zda to byly šipky, bowling nebo zkrátka jen posezení u piva. Vždy to bylo něčím zajímavé.  Takže pokud chce někdo zkusit nějakou novou aktivitu nebo se jen dostat no jiného kruhu lidí, Mevyo je nenáročná a účinná cesta, jak toho docílit.

Petuleps
Petuleps
28 years, Zlín

Hledala jsem někoho na turistiku, kdo se nebojí ujít pár kilometrů pro krásný výhled a zážitek. Na Mevyu jsem se přidala na turistickou akci, tam nás sešla parádní parta pohodových lidí, která si vyšlápla na Kralický Sněžník. Společný výlet nás bavil natolik, že se dál scházíme a plánujeme společné výšlapy!

PetaKu
PetaKu
32 years, Hranice

Díky této stránce jsem se zúčastnila již dvou akcí, obě nedaleko mého bydliště. Původně jsem měla strach, jak taková akce bude probíhat, ale v obou případech jsem narazila na báječnou skupinu lidí a s některými jsem stále v kontaktu. Těším se co dalšího díky Mevyo zažiji.

Mavenka
Mavenka
26 years, Liberec

Na Mevyo jsem poznala pár lidí. Jako první byl Maty se kterým se scházíme pořád. Setkání bylo milé a příjemné. Následně jsme se seznámili s Petrem na akci laser game kde se nás z Mevya sešlo 12, je to super aplikace. Vytvořili jsme si dobrou partu a skoro každý týden máme nějakou akci. Byly jsme spolu na punči, laser game, v kině, na šipkách a i na paintballu. Miluji tyhle akce. Mezi uživateli jsem si našla málem i přítele, ale ten bohužel odjel do Anglie. :)

Mirec
Mirec
28 years, Praha

Moje první zkušenost na Mevyo byla aktivita šipky. Sešlo se nás 6, parádní hra, skvělí lidé. O několik dní později, se akce opakovala. Mezitím jsem stihl ještě vyšlapat na Sněžku. Byl jsem tam poprvé a ačkoliv byla kvůli větru na vrcholu neskutečná zima určitě si to ještě zopakuji. Další fajn zábavou byl amatérský bowlingový turnaj v Ladronce v Praze. Byli jsme 4 týmy po třech lidech a já byl v tom, který skončil druhý. :D Dále jsem se zúčastnil výletu do Železných hor, fotil jsem ve Velké Americe a navštívil jsem místa v Praze, o kterých jsem ani nevěděl, že se v ní nacházejí.

Honza
Honza
29 years, Praha

Jsem rád, že tu Mevyo je, každá aktivita, které jsem se zúčastnil, byla super.

Viktorie
Viktorie
24 years, Praha

Moje první akce, kterou jsem na Mevyo založila byla hra "únik", kde jsme se museli, jako tým, během 60 min dostat z "cely smrti". Poté následovali další akce a celkově Mevyo používám již několik měsíců a musím říct, že za tu dobu jsem si našla několik přátel, se kterými se stýkám pravidelně. Vytvořili jsme perfektní tým! Nezapomenutelných zazitku díky teto aplikaci mam hodne a dalsi budou určitě přibývat.

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store