39 109
Users in CR
13 226
Created activities

Latest articles

Proč si vybrat na túry sofshellovou bundu

Od jara do podzimu se potulujete po přírodě a nechce se vám s sebou nosit batoh plný oblečení? Sáhněte po softshellu, který vám zajistí pohodlí a navíc vám uvolní spoustu místa v batohu, protože s ním můžete na vrstvení rovnou zapomenout. Stačí si vybrat tu správnou softshellovou bundu a můžete vyrazit. Co umí softshell Softshellové oblečení neprofoukne a zároveň je prodyšné. Perfektně se hodí do drsnějších podmínek a vydrží i hrubší zacházení, je totiž odolné proti oděru. Další nespornou…

15 nejlepších přírodních koupališť v Čechách

Krásné počasí a teploty nad třicet stupňů láká k vodě. Přemýšlíte, kam za koupáním vyrazit? Zkuste vyměnit bazény a aquaparky za přírodu a přírodní koupaliště. V České republice se nachází opravdová řada krásných rybníků, jezer, přehrad, lomů a průzračně čistých řek, ve kterých se můžete koupat, navíc obklopeni krásnou přírodou. V dnešním článku se podíváme na 15 přírodních koupališť v ČR, které stojí za to navštívit.  Střední Čechy Hostivařská přehrada (mapa) Pražané jistě ocení koupání v…

Jak si užít léto se svými přáteli?

Astronomické léto ještě nezačalo, ale červnové teploty jako kdyby to nevěděly. S teplem přichází čas výletů, koupání, dlouhých letních grilovaček, festivalů a dalších akcí, které stojí za to vidět a zažít. Co byste se svými přáteli neměli vynechat, abyste si léto opravdu užili? Letní koupačky a grilování Co se svými přáteli musíte jistě náležitě prožít, jsou letní koupačky. Vyrazit můžete se svými přáteli na dovolenou do zahraničí nebo zůstat v Čechách a užívat si krásných přírodních koupališť.…

Popular activities

Lukostreľba
Lukostreľba
Praha
střelba
2/2
6
16 - 100 years
Stolni tenis
Stolni tenis
Pardubice
stolní tenis
3/7
69
16 - 100 years
Bowling
Bowling
Praha
bowling
7/8
0
16 - 100 years
Volné chvíle
Volné chvíle
Praha
párty
5/11
6
20 - 100 years
Badminton 1xtýdně (pá-ne)
Badminton 1xtýdně (pá-ne)
Praha
badminton
4/5
0
25 - 35 years
Muzeum iluzí
Muzeum iluzí
Praha
umění
11/11
14
16 - 100 years
Hraní
Hraní
Brno
zábava
11/11
12
18 - 34 years
Chůze v Brně
Chůze v Brně
Brno
procházky
3/6
16
17 - 100 years
Badminton
Badminton
Praha
badminton
2/3
11
28 - 100 years
Prochazka
Prochazka
Brno
procházky
3/6
2
16 - 100 years
Thajsko
Thajsko
all country (Kutná Hora)
cestování
4/7
4
16 - 100 years
Nedělní beach volejball
Nedělní beach volejball
Praha
volejbal
5/11
17
16 - 100 years
Veggie náplavka 7. ročník
Veggie náplavka 7. ročník
Praha
relax
4/11
0
22 - 39 years
Lezení na stěně
Lezení na stěně
Praha
lezení
3/6
0
27 - 45 years
Last minute Kamkoli
Last minute Kamkoli
all country (Opava)
cestování
3/3
0
21 - 31 years
Karty na dece
Karty na dece
Praha
karty
4/11
6
20 - 100 years

Users opinions
4,6 / 5

Eliška
Eliška
31 years, Praha

Diky Mevyu jsem zažila spoustu zábavy s novými přáteli  a poznala skvělé kamarádky Kačku, Janču a Marťu. :)

Verča
Verča
25 years, Olomouc

Mevyo je skvělý nápad. Líbí se mi, že si můžu vybrat aktivitu, jakou chci a taky že můžu jakkoukoliv aktivitu založit. Díky Mevyu mám nové kamarády a poznala jsem nová místa. Z mých dosavadních akcí, se mi nejvíce líbil výlet do Jeseníků. Týpek to měl naplánováno do detailu, dokonce i počasí vyšlo. Bylo to boží.

Robix
Robix
22 years, Praha

O Mevyu jsem se dozvěděl od mého kamaráda. Přišlo mi to zajímavé, tak jsem se rozhodl to vyzkoušet a založil aktivitu bowling. K mému překvapení přišlo poměrně dost lidí a podotýkám, že zajímavých lidí. Následně se vytvořilo pár kontaktů a další události na sebe nenechaly dlouho čekat. Ať už byly založeny mnou nebo někým jiným. Nezáleželo na tom, zda to byly šipky, bowling nebo zkrátka jen posezení u piva. Vždy to bylo něčím zajímavé.  Takže pokud chce někdo zkusit nějakou novou aktivitu nebo se jen dostat no jiného kruhu lidí, Mevyo je nenáročná a účinná cesta, jak toho docílit.

Petuleps
Petuleps
29 years, Zlín

Hledala jsem někoho na turistiku, kdo se nebojí ujít pár kilometrů pro krásný výhled a zážitek. Na Mevyu jsem se přidala na turistickou akci, tam nás sešla parádní parta pohodových lidí, která si vyšlápla na Kralický Sněžník. Společný výlet nás bavil natolik, že se dál scházíme a plánujeme společné výšlapy!

PetaKu
PetaKu
32 years, Hranice

Díky této stránce jsem se zúčastnila již dvou akcí, obě nedaleko mého bydliště. Původně jsem měla strach, jak taková akce bude probíhat, ale v obou případech jsem narazila na báječnou skupinu lidí a s některými jsem stále v kontaktu. Těším se co dalšího díky Mevyo zažiji.

Mavenka
Mavenka
26 years, Liberec

Na Mevyo jsem poznala pár lidí. Jako první byl Maty se kterým se scházíme pořád. Setkání bylo milé a příjemné. Následně jsme se seznámili s Petrem na akci laser game kde se nás z Mevya sešlo 12, je to super aplikace. Vytvořili jsme si dobrou partu a skoro každý týden máme nějakou akci. Byly jsme spolu na punči, laser game, v kině, na šipkách a i na paintballu. Miluji tyhle akce. Mezi uživateli jsem si našla málem i přítele, ale ten bohužel odjel do Anglie. :)

Mirec
Mirec
28 years, Praha

Moje první zkušenost na Mevyo byla aktivita šipky. Sešlo se nás 6, parádní hra, skvělí lidé. O několik dní později, se akce opakovala. Mezitím jsem stihl ještě vyšlapat na Sněžku. Byl jsem tam poprvé a ačkoliv byla kvůli větru na vrcholu neskutečná zima určitě si to ještě zopakuji. Další fajn zábavou byl amatérský bowlingový turnaj v Ladronce v Praze. Byli jsme 4 týmy po třech lidech a já byl v tom, který skončil druhý. :D Dále jsem se zúčastnil výletu do Železných hor, fotil jsem ve Velké Americe a navštívil jsem místa v Praze, o kterých jsem ani nevěděl, že se v ní nacházejí.

Honza
Honza
29 years, Praha

Jsem rád, že tu Mevyo je, každá aktivita, které jsem se zúčastnil, byla super.

Viktorie
Viktorie
25 years, Praha

Moje první akce, kterou jsem na Mevyo založila byla hra "únik", kde jsme se museli, jako tým, během 60 min dostat z "cely smrti". Poté následovali další akce a celkově Mevyo používám již několik měsíců a musím říct, že za tu dobu jsem si našla několik přátel, se kterými se stýkám pravidelně. Vytvořili jsme perfektní tým! Nezapomenutelných zazitku díky teto aplikaci mam hodne a dalsi budou určitě přibývat.

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store