40 052
Users in CR
14 633
Created activities

Latest articles

Bolí vás tělo? Vyrazte s přáteli na méně tradiční ma

Přemýšlíte, co s vašimi přáteli podniknout v novém roce? Dopřejte si relaxaci v podobě netradičních masáží. Zregenerujte tělo i mysl a načerpejte sílu do nového roku. Domluvte se s přáteli a vyrazte třeba na masáž.. Masáž a 53 kamenů Dopřát si můžete čínskou masáž, která se provádí s pomocí 53 hladkých čedičových kamenů. Ty se těží v severní Číně. Tyto kameny mají blahodárné energetické vibrace. Před masáží se kameny zahřívají na teplotu 40- 50 stupňů Celsia. Masáž s horkými kameny je ideální v…

Vyzkoušejte některý ze vzdušných sportů

Vítr může být skvělým pomocníkem při vykonávání sportovních aktivit. Při výkonu sportu totiž často využíváme přírodních sil, ať už se jedná o vítr, vlny či zasněžený kopec. Příroda nám nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit. Spojte své síly tentokrát s větrem a vyzkoušejte sporty, u kterých bude vítr vaším spojencem. Zkuste kiteboarding K tomuto sportu budete potřebovat kite, vzdušného draka s postrojem. Do kitu se opírá vítr a díky tomu dochází k pohybu. Kiteboarding můžete vykonávat…

Pétanque, nenáročná hra pro každého

Pořiďte si do své sbírky her také pétaque. Jedná se o nenáročnou hru, u které se pobaví celá rodina či parta přátel. Pétanque se k nám dostal z Francie, kde ho každý víkend hrají rodiny na svých zahradách. Jaká jsou však pravidla pétanque? Základní informace Pétangue je společenskou hrou pro dvě 1-3 členná družstva. K základnímu vybavení patří koule, které mohou být vyrobeny z plastu či jsou lesklé, tedy chromované. Cílem družstev je, aby umístily  koule co nejblíže ke stanovenému cíli, který…

Popular activities

Výstava ledových soch
Výstava ledových soch
Brno
výstavy
4/11
8
16 - 100 years
Výlet bez cíle
Výlet bez cíle
all country (Praha)
turistika
5/5
2
20 - 41 years
Dovolená 2019
Dovolená 2019
all country (Hradec Králové)
cestování
5/6
15
20 - 100 years
Tour du Mont Blanc 2019
Tour du Mont Blanc 2019
all country (Brno)
cestování
2/4
4
18 - 40 years
Slovinské Alpy 2019
Slovinské Alpy 2019
all country (Brno)
cestování
3/4
0
18 - 40 years
Fantastická zvířata/DALŠÍ
Fantastická zvířata/DALŠÍ
Brno
filmy
5/11
24
18 - 44 years
Čajka
Čajka
Brno
zábava
9/11
29
16 - 100 years
Sparing do fitka
Sparing do fitka
Brno
posilování
2/4
1
16 - 100 years
Angličtina
Angličtina
Praha
cizí jazyky
4/11
8
15 - 59 years
Bowling
Bowling
Brno
bowling
7/8
100
20 - 100 years
Výstava Titanic
Výstava Titanic
Brno
výstavy
10/11
28
18 - 43 years
Badminton
Badminton
Ostrava
badminton
4/6
11
16 - 100 years
Lezeni Ostrava
Lezeni Ostrava
Ostrava
lezení
4/6
2
18 - 35 years
6kovy volejbal uvnitr
6kovy volejbal uvnitr
Praha
volejbal
2/4
6
18 - 40 years

Users opinions
4,6 / 5

Eliška
Eliška
32 years, Praha

Diky Mevyu jsem zažila spoustu zábavy s novými přáteli  a poznala skvělé kamarádky Kačku, Janču a Marťu. :)

Verča
Verča
25 years, Olomouc

Mevyo je skvělý nápad. Líbí se mi, že si můžu vybrat aktivitu, jakou chci a taky že můžu jakkoukoliv aktivitu založit. Díky Mevyu mám nové kamarády a poznala jsem nová místa. Z mých dosavadních akcí, se mi nejvíce líbil výlet do Jeseníků. Týpek to měl naplánováno do detailu, dokonce i počasí vyšlo. Bylo to boží.

Robix
Robix
23 years, Praha

O Mevyu jsem se dozvěděl od mého kamaráda. Přišlo mi to zajímavé, tak jsem se rozhodl to vyzkoušet a založil aktivitu bowling. K mému překvapení přišlo poměrně dost lidí a podotýkám, že zajímavých lidí. Následně se vytvořilo pár kontaktů a další události na sebe nenechaly dlouho čekat. Ať už byly založeny mnou nebo někým jiným. Nezáleželo na tom, zda to byly šipky, bowling nebo zkrátka jen posezení u piva. Vždy to bylo něčím zajímavé.  Takže pokud chce někdo zkusit nějakou novou aktivitu nebo se jen dostat no jiného kruhu lidí, Mevyo je nenáročná a účinná cesta, jak toho docílit.

Petuleps
Petuleps
29 years, Zlín

Hledala jsem někoho na turistiku, kdo se nebojí ujít pár kilometrů pro krásný výhled a zážitek. Na Mevyu jsem se přidala na turistickou akci, tam nás sešla parádní parta pohodových lidí, která si vyšlápla na Kralický Sněžník. Společný výlet nás bavil natolik, že se dál scházíme a plánujeme společné výšlapy!

PetaKu
PetaKu
33 years, Hranice

Díky této stránce jsem se zúčastnila již dvou akcí, obě nedaleko mého bydliště. Původně jsem měla strach, jak taková akce bude probíhat, ale v obou případech jsem narazila na báječnou skupinu lidí a s některými jsem stále v kontaktu. Těším se co dalšího díky Mevyo zažiji.

Mavenka
Mavenka
27 years, Liberec

Na Mevyo jsem poznala pár lidí. Jako první byl Maty se kterým se scházíme pořád. Setkání bylo milé a příjemné. Následně jsme se seznámili s Petrem na akci laser game kde se nás z Mevya sešlo 12, je to super aplikace. Vytvořili jsme si dobrou partu a skoro každý týden máme nějakou akci. Byly jsme spolu na punči, laser game, v kině, na šipkách a i na paintballu. Miluji tyhle akce. Mezi uživateli jsem si našla málem i přítele, ale ten bohužel odjel do Anglie. :)

Mirec
Mirec
29 years, Frýdek-Místek

Moje první zkušenost na Mevyo byla aktivita šipky. Sešlo se nás 6, parádní hra, skvělí lidé. O několik dní později, se akce opakovala. Mezitím jsem stihl ještě vyšlapat na Sněžku. Byl jsem tam poprvé a ačkoliv byla kvůli větru na vrcholu neskutečná zima určitě si to ještě zopakuji. Další fajn zábavou byl amatérský bowlingový turnaj v Ladronce v Praze. Byli jsme 4 týmy po třech lidech a já byl v tom, který skončil druhý. :D Dále jsem se zúčastnil výletu do Železných hor, fotil jsem ve Velké Americe a navštívil jsem místa v Praze, o kterých jsem ani nevěděl, že se v ní nacházejí.

Honza
Honza
29 years, Praha

Jsem rád, že tu Mevyo je, každá aktivita, které jsem se zúčastnil, byla super.

Viktorie
Viktorie
26 years, Praha

Moje první akce, kterou jsem na Mevyo založila byla hra "únik", kde jsme se museli, jako tým, během 60 min dostat z "cely smrti". Poté následovali další akce a celkově Mevyo používám již několik měsíců a musím říct, že za tu dobu jsem si našla několik přátel, se kterými se stýkám pravidelně. Vytvořili jsme perfektní tým! Nezapomenutelných zazitku díky teto aplikaci mam hodne a dalsi budou určitě přibývat.

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store