40 356
Users in CR
15 093
Created activities

Latest articles

Jak se stát optimistou?

Být optimisty v každé situace není úplně jednoduché. Čím starší jsme, tím více optimismus ztrácíme a vidíme jen realitu. Ztrácíte optimistickou pohled na svět, ztrácíme nadhled, dobrou náladu a padáme do stereotypu. To vše v nás může vzbudit smutek, pocity úzkosti a dokonce i depresivní stavy. Jak znovu získat životní nadhled a stát se optimistou? Hledejte klady Důležité je ve svém způsobu života klady. I když se vám zrovna v práci nedaří, nestíháte pravidelně uklízet nebo třeba nakupovat, není…

Jaké destinace budou TOP v roce 2019?

Přemýšlíte, kam se tento rok vydáte na dovolenou? Patříte spíše mezi dobrodruhy nebo si dokážete představit celou dovolenou proleženou na pláži? Ať jsou vaše preference jakékoliv, měli byste popřemýšlet nad destinacemi, které byly vyhlášeny jako jedinečné a ideální pro návštěvu v roce 2019. Kdo ví, jaké destinace budou objeveny pro další rok. Za slony Pokud toužíte po dobrodružné dovolené ve vzdálenějších končinách, zaleťte si na Srí Lanku. Tato exotická destinace vás překvapí nejen překrásnou…

Jak zatočit s jarní únavou?

Začínáte na sobě cítit první známky jarní únavy? Slunečné dny začínají být stále častější a my se pomalu pouštíme do jarních úklidů, uklízíme zahradu i dům a cítíte se tak nějak vyčerpaní. Pokud očekáváte příchod jarní únavy, máme pro vás pár tipů, jak s ní můžete účinně zatočit. Dopřejte si odpočinek Možná to zní nelogicky, ale na jarní únavu je ideální dostatek odpočinku. Celou zimu jsme byli zvyklí na klidný režim a nejvíce času jsme trávili uvnitř. Nyní, když nás slunce tahá ven, můžeme…

Popular activities

Bang
Bang
Brno
zábava
6/6
0
22 - 100 years
Tajemství srdce a mysli
Tajemství srdce a mysli
Brno
deskové hry
5/8
0
16 - 65 years
Bowling
Bowling
České Budějovice
bowling
4/11
19
20 - 35 years
Deskovky
Deskovky
Hradec Králové
deskové hry
3/6
9
16 - 100 years
Vylety v okoli Prahy
Vylety v okoli Prahy
Praha
turistika
3/6
4
20 - 32 years
Slavnosti mandloní a vína
Slavnosti mandloní a vína
Hustopeče
zábava
11/11
19
16 - 50 years
Tenis
Tenis
Praha
tenis
3/6
2
16 - 100 years
Nekdo na film?
Nekdo na film?
Ostrava
filmy
2/3
0
26 - 100 years
Kámoška do deště
Kámoška do deště
Praha
relax
5/6
10
16 - 29 years
Beats for Love
Beats for Love
Ostrava
hudba
7/11
7
18 - 100 years
Pinec - pouze obíhačka
Pinec - pouze obíhačka
Praha
stolní tenis
3/5
38
24 - 45 years
Tour du Mont Blanc 2019
Tour du Mont Blanc 2019
all country (Brno)
cestování
2/4
0
18 - 40 years
Výlet do rakouských alp
Výlet do rakouských alp
Praha
turistika
2/4
8
18 - 35 years
Benešov a Konopiště
Benešov a Konopiště
Praha
turistika
7/11
6
25 - 43 years
Parťáčka
Parťáčka
Praha
filmy
4/4
1
21 - 30 years
Zábava
Zábava
Brno
zábava
6/11
2
27 - 100 years
AJ pro mírně pokročilé
AJ pro mírně pokročilé
Praha
cizí jazyky
3/6
17
16 - 100 years
Aqualand Moravia
Aqualand Moravia
Pasohlávky
plavání
4/11
5
17 - 43 years
Túra v Malých Karpatech
Túra v Malých Karpatech
all country (Uherské Hradiště)
turistika
2/4
2
20 - 35 years
Chytrý kvíz - hra o trůny
Chytrý kvíz - hra o trůny
Brno
relax
4/6
9
16 - 100 years
Nadcházející víkend
Nadcházející víkend
Havířov
turistika
2/4
1
16 - 100 years
PubQuiz
PubQuiz
Praha
relax
3/7
181
18 - 60 years

Users opinions
4,6 / 5

Eliška
Eliška
32 years, Praha

Diky Mevyu jsem zažila spoustu zábavy s novými přáteli  a poznala skvělé kamarádky Kačku, Janču a Marťu. :)

Verča
Verča
26 years, Olomouc

Mevyo je skvělý nápad. Líbí se mi, že si můžu vybrat aktivitu, jakou chci a taky že můžu jakkoukoliv aktivitu založit. Díky Mevyu mám nové kamarády a poznala jsem nová místa. Z mých dosavadních akcí, se mi nejvíce líbil výlet do Jeseníků. Týpek to měl naplánováno do detailu, dokonce i počasí vyšlo. Bylo to boží.

Robix
Robix
23 years, Praha

O Mevyu jsem se dozvěděl od mého kamaráda. Přišlo mi to zajímavé, tak jsem se rozhodl to vyzkoušet a založil aktivitu bowling. K mému překvapení přišlo poměrně dost lidí a podotýkám, že zajímavých lidí. Následně se vytvořilo pár kontaktů a další události na sebe nenechaly dlouho čekat. Ať už byly založeny mnou nebo někým jiným. Nezáleželo na tom, zda to byly šipky, bowling nebo zkrátka jen posezení u piva. Vždy to bylo něčím zajímavé.  Takže pokud chce někdo zkusit nějakou novou aktivitu nebo se jen dostat no jiného kruhu lidí, Mevyo je nenáročná a účinná cesta, jak toho docílit.

Petuleps
Petuleps
29 years, Zlín

Hledala jsem někoho na turistiku, kdo se nebojí ujít pár kilometrů pro krásný výhled a zážitek. Na Mevyu jsem se přidala na turistickou akci, tam nás sešla parádní parta pohodových lidí, která si vyšlápla na Kralický Sněžník. Společný výlet nás bavil natolik, že se dál scházíme a plánujeme společné výšlapy!

PetaKu
PetaKu
33 years, Hranice

Díky této stránce jsem se zúčastnila již dvou akcí, obě nedaleko mého bydliště. Původně jsem měla strach, jak taková akce bude probíhat, ale v obou případech jsem narazila na báječnou skupinu lidí a s některými jsem stále v kontaktu. Těším se co dalšího díky Mevyo zažiji.

Mavenka
Mavenka
27 years, Liberec

Na Mevyo jsem poznala pár lidí. Jako první byl Maty se kterým se scházíme pořád. Setkání bylo milé a příjemné. Následně jsme se seznámili s Petrem na akci laser game kde se nás z Mevya sešlo 12, je to super aplikace. Vytvořili jsme si dobrou partu a skoro každý týden máme nějakou akci. Byly jsme spolu na punči, laser game, v kině, na šipkách a i na paintballu. Miluji tyhle akce. Mezi uživateli jsem si našla málem i přítele, ale ten bohužel odjel do Anglie. :)

Mirec
Mirec
29 years, Frýdek-Místek

Moje první zkušenost na Mevyo byla aktivita šipky. Sešlo se nás 6, parádní hra, skvělí lidé. O několik dní později, se akce opakovala. Mezitím jsem stihl ještě vyšlapat na Sněžku. Byl jsem tam poprvé a ačkoliv byla kvůli větru na vrcholu neskutečná zima určitě si to ještě zopakuji. Další fajn zábavou byl amatérský bowlingový turnaj v Ladronce v Praze. Byli jsme 4 týmy po třech lidech a já byl v tom, který skončil druhý. :D Dále jsem se zúčastnil výletu do Železných hor, fotil jsem ve Velké Americe a navštívil jsem místa v Praze, o kterých jsem ani nevěděl, že se v ní nacházejí.

Honza
Honza
29 years, Praha

Jsem rád, že tu Mevyo je, každá aktivita, které jsem se zúčastnil, byla super.

Viktorie
Viktorie
26 years, Praha

Moje první akce, kterou jsem na Mevyo založila byla hra "únik", kde jsme se museli, jako tým, během 60 min dostat z "cely smrti". Poté následovali další akce a celkově Mevyo používám již několik měsíců a musím říct, že za tu dobu jsem si našla několik přátel, se kterými se stýkám pravidelně. Vytvořili jsme perfektní tým! Nezapomenutelných zazitku díky teto aplikaci mam hodne a dalsi budou určitě přibývat.

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store