40 182
Users in CR
14 830
Created activities

Latest articles

Vyrazte s přáteli na výlet za Krakonošem

Nevíte, kam s přáteli, rodinou či dětmi na výlet? Udělejte si výlet za sněhovým Krakonošem a poznejte krásy nejen Jilemnice. Spojit můžete výlet i s návštěvou Krkonoš.  Jilemnický Krakonoš Začněte váš výlet v Jilemnici. Začněte váš výlet v podkrkonošském městečku v okrese Semily. Město Jilemnice je malebné a překvapí vás svým kouzlem. Na náměstí navíc potkáte sněhového Krakonoše, který centrum Jilemnice zkrášluje a láká turisty, kteří se s ním rádi vyfotí. Stavba vládce hor má v tomto městě…

Otužování: Jak na něj a proč je důležité?

Postupné otužování vašeho organismu je pro vás velmi zdravým. Podporuje totiž vaši obranyschopnost a zvláště přes zimní období vás chrání před zbytečným nachlazením. Začněte i vy s otužováním, podpoříte tím své zdraví a učit ho můžete i vaše děti. Vrstvení oblečení Začněte tím, že se nebudete tolik nabalovat, zvláště pokud je venku již nad nulou. Ve strachu před nachlazením se zabalíte do teplých mikin, přičemž si tímto více škodíte. Dopřejte si několik slabších vrstev oblečení, zvláště pokud…

Jak být šťastnější v roce 2019?

Se začátkem nového roku vždy nastává čas, kdy přemýšlíme o tom, jaký byl náš minulý rok a máme šanci započít rok nový jinak. Mnohdy se nám to hned nepodaří, ale pokud si to opravdu budete přát, může být pro vás rok 2019 rokem, kdy bude všechno jinak. Důležité ale je, že všechno je v tomto případě jen a jen na vás. Stanovte si jasné cíle Klíčové je, abyste si uměli stanovit jasné cíle. Nejde jen o to, že si řeknete: "Letos se naučím anglicky.", ale ani nevíte, do kdy, zda na to budete mít…

Popular activities

PubQuiz
PubQuiz
Praha
relax
4/7
110
18 - 60 years
6kovy volejbal uvnitr
6kovy volejbal uvnitr
Praha
volejbal
2/2
0
18 - 40 years
Slastné venčení
Slastné venčení
Brno
procházky
11/11
30
18 - 36 years
Dovolená 2019
Dovolená 2019
all country (Hradec Králové)
cestování
5/6
16
20 - 100 years
Parťáčka
Parťáčka
Praha
filmy
4/4
1
21 - 30 years
Vysoké tatry
Vysoké tatry
all country (Ostrava)
turistika
2/3
0
20 - 38 years
Travel party
Travel party
Praha
cestování
3/6
0
18 - 100 years
Slavnosti mandloní a vína
Slavnosti mandloní a vína
Hustopeče
zábava
10/11
1
16 - 50 years
Trail Hunting
Trail Hunting
all country (Frýdek-Místek)
cyklistika
3/5
1
20 - 40 years
Rainbow run
Rainbow run
Ostrava
běhání
4/7
0
19 - 40 years
Začátečnické lezení
Začátečnické lezení
Praha
lezení
6/11
8
16 - 40 years
Zábava
Zábava
Brno
zábava
6/11
0
27 - 100 years
Motivační challenge
Motivační challenge
Brno
posilování
4/11
4
16 - 100 years
Pohádková postava
Pohádková postava
Praha
zábava
3/6
2
16 - 100 years
Černolické skály
Černolické skály
all country (Černolice)
turistika
5/11
5
16 - 100 years
Vasikuv memoriál
Vasikuv memoriál
Brno
zábava
8/11
0
16 - 100 years
Angličtina
Angličtina
Praha
cizí jazyky
4/11
5
15 - 59 years
Kino Brno, pravidelně
Kino Brno, pravidelně
Brno
filmy
7/11
53
18 - 44 years
Bowling středně pokroč.
Bowling středně pokroč.
Brno
relax
9/11
0
16 - 100 years
Rock, punk, podzemí
Rock, punk, podzemí
Praha
hudba
5/11
2
16 - 100 years

Users opinions
4,6 / 5

Eliška
Eliška
32 years, Praha

Diky Mevyu jsem zažila spoustu zábavy s novými přáteli  a poznala skvělé kamarádky Kačku, Janču a Marťu. :)

Verča
Verča
26 years, Olomouc

Mevyo je skvělý nápad. Líbí se mi, že si můžu vybrat aktivitu, jakou chci a taky že můžu jakkoukoliv aktivitu založit. Díky Mevyu mám nové kamarády a poznala jsem nová místa. Z mých dosavadních akcí, se mi nejvíce líbil výlet do Jeseníků. Týpek to měl naplánováno do detailu, dokonce i počasí vyšlo. Bylo to boží.

Robix
Robix
23 years, Praha

O Mevyu jsem se dozvěděl od mého kamaráda. Přišlo mi to zajímavé, tak jsem se rozhodl to vyzkoušet a založil aktivitu bowling. K mému překvapení přišlo poměrně dost lidí a podotýkám, že zajímavých lidí. Následně se vytvořilo pár kontaktů a další události na sebe nenechaly dlouho čekat. Ať už byly založeny mnou nebo někým jiným. Nezáleželo na tom, zda to byly šipky, bowling nebo zkrátka jen posezení u piva. Vždy to bylo něčím zajímavé.  Takže pokud chce někdo zkusit nějakou novou aktivitu nebo se jen dostat no jiného kruhu lidí, Mevyo je nenáročná a účinná cesta, jak toho docílit.

Petuleps
Petuleps
29 years, Zlín

Hledala jsem někoho na turistiku, kdo se nebojí ujít pár kilometrů pro krásný výhled a zážitek. Na Mevyu jsem se přidala na turistickou akci, tam nás sešla parádní parta pohodových lidí, která si vyšlápla na Kralický Sněžník. Společný výlet nás bavil natolik, že se dál scházíme a plánujeme společné výšlapy!

PetaKu
PetaKu
33 years, Hranice

Díky této stránce jsem se zúčastnila již dvou akcí, obě nedaleko mého bydliště. Původně jsem měla strach, jak taková akce bude probíhat, ale v obou případech jsem narazila na báječnou skupinu lidí a s některými jsem stále v kontaktu. Těším se co dalšího díky Mevyo zažiji.

Mavenka
Mavenka
27 years, Liberec

Na Mevyo jsem poznala pár lidí. Jako první byl Maty se kterým se scházíme pořád. Setkání bylo milé a příjemné. Následně jsme se seznámili s Petrem na akci laser game kde se nás z Mevya sešlo 12, je to super aplikace. Vytvořili jsme si dobrou partu a skoro každý týden máme nějakou akci. Byly jsme spolu na punči, laser game, v kině, na šipkách a i na paintballu. Miluji tyhle akce. Mezi uživateli jsem si našla málem i přítele, ale ten bohužel odjel do Anglie. :)

Mirec
Mirec
29 years, Frýdek-Místek

Moje první zkušenost na Mevyo byla aktivita šipky. Sešlo se nás 6, parádní hra, skvělí lidé. O několik dní později, se akce opakovala. Mezitím jsem stihl ještě vyšlapat na Sněžku. Byl jsem tam poprvé a ačkoliv byla kvůli větru na vrcholu neskutečná zima určitě si to ještě zopakuji. Další fajn zábavou byl amatérský bowlingový turnaj v Ladronce v Praze. Byli jsme 4 týmy po třech lidech a já byl v tom, který skončil druhý. :D Dále jsem se zúčastnil výletu do Železných hor, fotil jsem ve Velké Americe a navštívil jsem místa v Praze, o kterých jsem ani nevěděl, že se v ní nacházejí.

Honza
Honza
29 years, Praha

Jsem rád, že tu Mevyo je, každá aktivita, které jsem se zúčastnil, byla super.

Viktorie
Viktorie
26 years, Praha

Moje první akce, kterou jsem na Mevyo založila byla hra "únik", kde jsme se museli, jako tým, během 60 min dostat z "cely smrti". Poté následovali další akce a celkově Mevyo používám již několik měsíců a musím říct, že za tu dobu jsem si našla několik přátel, se kterými se stýkám pravidelně. Vytvořili jsme perfektní tým! Nezapomenutelných zazitku díky teto aplikaci mam hodne a dalsi budou určitě přibývat.

Have Mevyo handy wherever you go

Download our mobile application for free

Get it on Google Play Download on the App Store