Propagace

Výhody propagace na Mevyo

Přesné cílení

Velkou výhodu inzerce na Mevyo je možnost naprosto přesného cílení podle zájmů uživatelů. Na rozdíl od jiných webů a sociálních sítí, kde zájmy uživatele jsou většinou pouze odhadovány podle toho na jaké odkazy uživatel klikl a jaká slova vyhledával ve vyhledávači, na Mevyo uživatelé sami zadávají své zájmy, kterým se aktivně věnují nebo se jim chtějí začít věnovat a podle těchto zájmů se pak řídí veškerá jejich činnost v prostředí Mevyo.

Snadné nastavení

Další výhodou ve srovnání s jinými weby a službami je jednoduché nastavení kampaně pomocí jednostránkvého formuláře, kde je cena vypočítána na začátku kampaně, tím odpadá veškerá nutná optimalizace v průběhu kampaně, která si většinou žádá ruku zkušeného marketéra.

Nízká cena

Cena za kampaň se vypočítává na začátku kampaně podle jejího nastavení a tudíž není potřeba kampaň dále přenastavovat za účelem snížení ceny, ta je automaticky nejnižší. Cena za jedno zhlédnutí reklamy vychází v průměru na 0,03 Kč. Pro porovnání cena za jedno zhlédnutí, například na Facebooku, se reálně pohybuje mezi 0,12 až 0,40 Kč.

Náhled umístění reklamy

(klikněte pro zvětšení)
Zobrazení reklamy

Pozice reklamy a cena

Reklamní banner je umístěný přímo v hlavním obsahu stránky, mezi aktivitami uživatelů. Na výběr je z několika pozic. Základní cena za pozici je stanovena podle viditelnosti dané pozice, která je na webu následující (V mobilní aplikaci jsou pozice ve svislém uspořádání):

Pozice reklamy a cena

Ceny jsou uvedeny za měsíc
Pozice 1. 2. 3. 4. - 5. 6. - 10. 11. - 15. 16. - 20 21. - 25. 26. - 30. 31.+
Základní cena 5 000,- 4 000,- 3 000,- 2 500,- 2 000,- 1 500,- 1 250,- 1 000,- 750,- 500,-

Základní cena za propagaci se dále snižuje s přesnějším cílením podle města nebo oblasti, věkového rozsahu a vybraných zájmů.

Kontakt