Plavání - technika kraul - Praha | Mevyo

Activity has already passed.

Show similar activities
Plavání - technika kraul

Activity has already passed.

Ahoj, ráda bych se naučila plaveckou techniku KRAUL a zaplatila si individuálního trenéra na 2-3 lekce. Máte někdo podobný cíl a přidáte se? Sháním posilu do "týmu", abych nebyla na trenéra sama Trénink by se uskutečnil ideálně na Šutce v Kobylisích, eventuelně v Podolí. Čas bychom dohodli podle individuálních potřeb.

Group conversation (3)

Lord
Lordmore than a week

Ahoj rad se pridam jen bych to potreboval tak hodinu pozdeji jestli to bude mozne

Martin
Martinmore than a week

tak jsem prijal pozvanku aniz bych tusil datum a cas... Takze ve stredu jak uz jsem psal samozdrejme nemohu, ale aspon mi zde nic neunikne a snad priste

Balů
Balůmore than a week

Pro vsechny zajemce.Ja budu zitra v 17:30 na Podoli.Sraz pred hlavnim vchodem. Kazdemu se budu venovat individualne,zhodnotim schopnosti,reknu na co se zamerit,co dela spatn/,dobre.Poskytnu nejake didakticke kroky ke zlepseni/projedeme nejake cviceni.Vsechno podle casu.
Chci aby ale bylo jasno,ze ani buh nenauci technicky spravny kraul za hodinu.Pak uz je to jen na Vas,pripadne to muzeme pilovat na dalsim srazu.
Čislo na me je 604 429 836.Kdyz nekdo bude chtit,rad ho neco naučím,ale prosim aby mi předem dotyčný napsal smsku abych vedel s kolika lidma mam pocitat ..

Attended 3 | Users interested in 0

Tera
Balů
Martin

Activity information

plavání

24.08.2016 17:30

Praha

21 - 39 years

1/4

22. 08. 2016