Praha - Praha | Mevyo

Activity has already passed.

Show similar activities
Praha

Activity has already passed.

Lezecke certum smíchoff. Ahoj kdo se k nám pridá na stenu jsme pár a nechcem lezt sami

Group conversation (1)

Daniel
Danielmore than a week

Stěna se nalézá v Praze na Smíchově v areálu bývalé továrny Škoda naftové motory jen několik desítek metrů od budovy České správy sociálního zabezpečení.

Lezecké centrum smíchOFF; Křížová 6; 15000 Praha 5 - Smíchov
GPS: 50°3'17.68"N - 14°24'21.25"E

Vystoupíte ve stanici metra Anděl – východ směr Ženské domovy a vyhledáte zastávku autobusů na Hlubočepy. Zde vyčkáte na příjezd autobusu 120 nebo 231, kterým se svezete dvě stanice do zastávky Správa sociálního zabezpečení.

Přejdete silnici a vydáte se dál ve směru mizejícího autobusu. Již od zastávky uvidíte vlevo sjezd do starého průmyslového areálu, zřetelně označený zákazem vjezdu. Tam povede vaše cesta.

Sejdete z kopečka k vrátnici areálu. Široce se usmějte, zamávejte vrátnému a bez ostychu projděte vrátnicí. Projděte parkoviště za vrátnicí a pokračujte zprava podél staré tovární haly... Od zastávky autobusu to máte nějakých 300 metrů.

Chcete-li si udělat kratší procházku, metro opustíte až ve stanici Smíchovské nádraží a vydáte se směrem na sever – tj. do centra.

Po několika desítkách metrů narazíte na lávku vedoucí přes vlakové nádraží. Vysupíte schody, lávku přejdete a dorazíte na křižovatku nad vjezdem do tunelu Mrázovka. Noviny se Vám při čekání na zelenou rozhodně neztratí.
Dočkáte-li se zeleného panáčka, přejděte křižovatku a vydejte se vlevo do ulice Křížová. Po nějakých pěti stech metrech svižné chůze dorazíte na zastávku autobusu Správa sociálního zabezpečení před Českou správou sociálního zabezpečení.

Odtud pak pokračujete podle předchozího popisu. Na zastávku to ze stanice metra máte nějakých 700 metrů.

Telefon: +420 251 510 365

E-mail: [email protected]
Pokud pojedete autem, můžete parkovat přímo v areálu za 20 Kč. Pojedete-li z centra – třeba po vnitřním okruhu, do ulice Křížová se dostanete celkem lehce.
Přijedete-li však po okruhu směrem od Barrandova, obrňte se notnou dávkou trpělivosti a vychutnejte si genialitu českých dopravních inženýrů se vším všudy. Kdo z Vás se zvládne dostat do ulice Křížová bez spáchání alespoň jednoho hrubého dopravního přestupku, má náš bezmezný obdiv.

Nejschůdnější cestou pravděpodobně je opustit okruh směrem do ulice Radlická, zde se otočit a těsně před nájezdem zpět na okruh odbočit do ulice Křížová. Ani to však při silnějším provozu není až zas taková legrace.

Dorazíte-li do ulice Křížová, hned za prvními světly (bráno od centra) odbočíte vlevo dolů do zákazu vjezdu, kde již uvidíte vrátnici areálu. Budete-li mít štěstí a závora bude otevřená, jeďte směle dál. Bude-li závora zavřená, vezměte parkovací kartu, kterou Vám potvrdíme na našem baru za malý poplatek. Parkujte hned za vrátncí a pokračujte pěšky zprava podél staré tovární haly do jednosměrky a přes výjezdovou závoru.

Attended 1 | Users interested in 0

Daniel

Activity information

lezení

23.08.2016 18:00

Praha

20 - 100 years

10/11

22. 08. 2016