Pinec - pouze obíhačka - Praha | Mevyo

Pinec - pouze obíhačka

Každou středu hrajeme ve Slavoji Holešovice jednu hodinu obíhačku. Platíme za stůl 100 Kč. Hlašte se jen ti, kdo chcete opravdu hrát obíhačku a ne klasickou hru. Cílem setkání je pořádně si zaběhat a praxe ověřila, že to dobře funguje už ve 3 lidech, zatímco 6 už je moc. Žádné speciální sálové boty nepotřebujete, stačí obyčejné tenisky, ve kterých chodíte ven (viz. foto, podlaha je kameninová). Pokud nemáte pálku, půjčím vám ji, mám jich dost pro všechny. Po pinecu si chodíváme sednout na jedno přes ulici a popovídat, tak prosím o účast jedince přiměřeného věku, abychom si měli co říct.

Group conversation (30)

Kvinkunx
Kvinkunxmore than a week

Zdar, jj, koná, doraž.

Jan
Jan7 days

Pozn.: ve středu 5. 12. spolu se slečnou dorazím již na mimořádných 18.00. Případné další pokračování od 19.00 - dle počtu lidí a stavu "biobaterek".

Kvinkunx
Kvinkunx6 days

Viz. komentář od Jana. Na středu jsem pro velký zájem zarezervoval od šesti do osmi také přední stůl (zadní od šesti nešel). Jestli chce někdo přijít v šest a přidat se s Janem, Annou a mnou do čtyřhry, príma. Dejte tady vědět do komentářů. Od sedmi do osmi nás bude šest, což už je na obíhačku moc, takže zájemci o dvouhru budou mít k dispozici ten přední stůl, popřípadě se zájemci můžou střídat.

Kvinkunx
Kvinkunx5 days

Tak od šesti jsme dva, takže možno ještě dva do čtyřhry na první hodinu na předním stole.

Ouki
Ouki5 days

Klidně přijdu již na šestou a připojím se

Kvinkunx
Kvinkunx5 days

Príma

PK7
PK75 days

Ahoj, moc se omlouvám, ale dnes to musím zrušit.

Kvinkunx
Kvinkunx5 days

Čus, jasný.

PK7
PK74 days

Příští týden máme vánoční večírek ve firmě tak to zase nemůžu a ten další týden taky ne tak snad se uvidíme zas po Novém roce, šťastné a veselé

Kvinkunx
Kvinkunx3 days

Užij pěkně večírek a pohodový svátky!

Attended 3 | Users interested in 8

Kvinkunx
alennai
Ouki
savagecze
Evka88
Milhouse
birkof
Barus
marty27
Hop23
PK7

Activity information

stolní tenis

12.12.2018 19:00

Praha

26 - 45 years

2/5

06. 12. 2018