Dovolená 2019 - Hradec Králové | Mevyo

Activity has already passed.

Show similar activities
Dovolená 2019

Activity has already passed.

Zdravím všechny zkušené cestovatele,

ráda bych tady našla někoho, kdo mi pomůže s plánováním mé úplně první dovolené a samozřejmě se i připojí – může nás jet víc. Mám ráda menší skupinky, ideálně 4-5 lidí, ať je legrace a zároveň se cítím dobře. Alespoň jedna spojenkyně by byla fajn, ale jinak mi na pohlaví nesejde a na věku už vůbec. Může s námi jet středoškolák i vitální důchodce. Jen teda předesílám, že seznamovat se nemám v plánu.

Jsem si z netu schopná zjistit dost informací, ale nemám vůbec žádné zkušenosti s hledáním letenek, s ubytováním, s místní dopravou a nemluvím anglicky. S cestovkou jet nechci, raději bych po vlastní ose, ale sama mám bez těch zkušeností strach. Navíc zážitky se ve více lidech jen umocňují. Ráda bych se do plánování zapojila a něco se i naučila.

Láká mě toho mnoho. Na dovolenou budu mít klidně celý měsíc, takže můžeme navštívit i více míst. Nikdy jsem nikde nebyla, tak se nebojím, že nenajdeme společnou řeč.

Neskutečně se to ve mně tluče, protože mě láká snad vše - hory, moře, památky…
Důležité je ale někde začít, tak kdo jde do toho se mnou??

P.S.: Od mala jsem snila o dovolené u průzračného moře s korály, takže bych ho konečně ráda viděla a zároveň bych chtěla letět. Jsem schopná kompromisu, ale v letadle sedím u okýnka a toto téma není otevřeno diskuzi
Ale to je jen moje velké přání, ne podmínka

Group conversation (25)

Sharon11
Sharon11more than a week

Pokud máte zájem, že musíte se mnou komunikovat prostřednictvím thi jsem Omlouvám se, jsem v úmyslu napadnout vaše soukromí přijměte prosím moji omluvu, prosím hledám opravdu serózní vztah, mám na mysli někoho, kdo mě milovali jsme způsob, jakým jsem nebo jste na hangout se mnou, není volná s e-mailem [email protected] a mějte na paměti, že tady je veřejný web pozdě nás komunikovat prostřednictvím e-mailu prosím a mé skutečné jméno je Sharon Edwarda mám hodně se s vámi podělit. Tady je můj email ty [email protected] a pokud chcete opravdu vidět, že mé krásné fotky, budete muset kontaktovat mě přes mé složky Doručená pošta byly že si dopředu si vše, co o mně

Dloumin
Dlouminmore than a week

Ahoj lidi, je to tu stále aktuální? Rád pomohu s plánováním, už mám něco nacestováno v rámci Evropy takže mohu dát i tipy a rád se přidám kdykoli.

Josef
Josefmore than a week

Ahoj, už je domluveného něco konkrétního?

Josef
Josefmore than a week

Ahoj, právě projíždím web a přemýšlím co v létě. Našel jsem jeden celkem zajímavý zájezd. Nešel by do toho někdo se mnou? dovolenavrumunsku.cz/zajezdy/poznavaci-zajezd-do-karpat-s…

Dloumin
Dlouminmore than a week

Hej lidi ztrácíte tady čas, slečna evidentně nikam jet nechce. Nevím proč toto vlákno zakládala, odpovídá po měsíci a ještě k tomu nic určitého, tahle aplikace celkově nefunguje, kdybych měl čekat kdo se přihlásí tak jsem ještě nikam nevyjel a to mám letos už za sebou 3 dovolené se super partami. Tady mi přijde že všichni jen prokrastinují a to je zlá věc.

Kristýna
Kristýnamore than a week

Tak si to užívej a dej pokoj těm, co s tebou jet nechtějí. Samotnému ti trvá odpovědět i měsíc a tady něco piš a vylejvej si srdíčko.

Dloumin
Dlouminmore than a week

Jojo za pravdu se každý zlobí, můžeš mi říct kdy jsi čekala na moji odpověď měsíc? Můžu tady všem zúčastněným zaslat screen jak se dušuješ jak tě to štve když ti někdo něco slíbí a pak nejede a ty nejsi schopna se ani sejít,abychom si domluvili možnosti kam co kdy a kde, naše konverzace skončila tam, že si mě máš přidat na FB tos neudělala a tady jsi na to taky nereagovala, za to mě si odpověděla po měsíci, jeee sorry já na tebe zapomněla, takže to máš na salámu. A píši to sem aby ostatní věděli. A radši se věnovali někde někomu jinému. Ještě když na mě vyjedeš takhle místo aby sis nasypala popel na hlavu a řekla jo tak dobře pojďme to teda vyřešit nějak normálně. Vymyslíš si tady že jsem ti měsíc neodpověděl tak to je moc.

Dloumin
Dlouminmore than a week

Poslední zpráva zobrazena 14.dubna od té doby pánové a dámy nic a ticho po pěšině. A máme 26.dubna. Víš a to že u těch zpráv je napsáno že jsme si psali před 2 měsíci tak to není časový interval 2 měsíce od každé zprávy, to je že byly všechny napsané ve stejnou dobu. No nic to si musíte pak každý zjistit sám

Kristýna
Kristýnamore than a week

Chceš zaplatit terapeuta, kde se vypovídáš? Na FB si nebudu přidávat kdejakého hejhulu. Psal si, že jedeš na dovolenou, já taky byla pryč, tak sorry, že tu nevysedávám nonstop, aby se panáček nezbláznil.

Dloumin
Dlouminmore than a week

Terapeuta nepotřebuji, vypadáš na milou holku, nesmíš se na mě zlobit, organizuje se toho dost a bohužel řada lidí se chová dost podobně tak se to pak musí odřezávat. Každopádně když jsi člověka přidáš do Messangeru nevidí ti do profilu na FB protože nejste přátelé ale píšete si přes Messanger. I tak to dělám, v messengeru mám dnes spoustu cizích lidí se kterými se vůbec neznám. Když budeš chtít tak se ozvi sama a neco se naplánuje v partě. Záleží taky jestli ti to bude vyhovovat, poslední trip byl hodně intenzivní. Zatím se měj a přeji ať ti to vyjde.

Attended 6 | Users interested in 15

Kristýna
Dandule123
Jakubyesman
krejiv
Ondra
Dloumin
Katy
David
Marek
Lucifer
Vojta
Psycho
Ondřej
Verča
banyna
Jirkadufek
Bartos19
Zuzka
Josef
Honyk
Monika

Activity information

cestování

08.07.2019 00:00

Hradec Králové

20 - 100 years

0/6

10. 08. 2018