Seznamovací deskovky - Praha | Mevyo

Seznamovací deskovky

Vzhledem k tomu, že je o tuto akci velký zájem, tak vyhlašuji další datum. Předchozí akci najdete zde:
mevyo.com/events/profile/16848

Budeme hrát hry, které se hodí k seznamování. To znamená takové, které jsou založeny na komunikaci, ať už formou vyprávění příběhů, tvorby slov anebo hádání. Ale nikoli znalostní hry, kde se měří vaše znalosti z nějakého oboru. Všechno, co budete hádat, tak bude podle zadání ostatních (například pantomimou). Pojďme si uvést pár příkladů her, které můžeme hrát (můžete navrhnout či donést i vlastní):

Activity
Bylo nebylo
Co-mix
Dixit
Empatie
Koncept
Krycí jména
Nimble
Secret Hitler
Slovní jízda
Superšpion
Time´s Up

Rezervace na akci stačí hodit "zúčastním se". Můžete dorazit i v průběhu akce, stejně nás určitě bude více lidí, na více stolů.

Tato akce je též na fb, takže nás určitě bude víc (nelze sdílet odkazy z fb). Když tak se přidejte do naší fb skupiny Reálná seznamka, kde najdete i další seznamovací akce.

Group conversation (4)

Goofyanděl
Goofyanděl4 days

Děkuji všem za zájem. chci jen říct, že volná místa stále jsou. Teď nás hodilo účast 11, ale na akci může být klidně 20 i 25 lidí. Jenom mevyo nepovoluje vyšší účast. A účast je i na fb události, bohužel zde nelze sdílet odkaz, ale je tam pod stejným názvem i fotkou.

Goofyanděl
Goofyanděl2 days

Takže vzhledem k tomu, že kvůli hloupému nastavení Mevya už nemůže nikdo další hodit účast, tak se jenom chci zeptat, kdo z těch, co jste dali zájem, tak určitě chcete přijít? Napište sem nebo mně, to je jedno. Nemusíte odpovědět hned, ještě je dost času do akce, prostě jak budete vědět. Další účastníci jsou na fb, takže nás bude dost.

Jirka
Jirka2 days

Ahoj, dal jsi to na 18.2. To je na mě moc dlouho dopředu, ale pokud to jen trochu půjde, tak chci dorazit

Goofyanděl
Goofyanděl1 day

V pohodě. Vidím, že máš účast, tak snad se uvidíme. Hlavně mi jde o ty, co mají zájem, protože nevím, kolik jich chtělo dát účast a už nemohli. Ale jak říkám, nespěchá to, stačí až když budete vědět, jestli jdete.

Attended 11 | Users interested in 15

Goofyanděl
Jirka
Enbay
Jarda
Eva
Michal
AnaWi
Věrka
Míša
sweetest
Jana
Petr
Trirain
Marku
Zusabatkova
Frankee87
Zemous
Kachaba
Dave
Epik
Marthy
Kari9705
maca
ArturoBandini
Michal
Matus

Activity information

deskové hry

18.02.2020 18:00

Praha

No limit

0/11

05. 01. 2020