Focení/fotomodeling - Praha | Mevyo

Focení/fotomodeling

Ahoj,

chtěla bych v blízké budoucnosti rozjet fotografické služby (exteriér) a abych měla do začátku čím svou činnost propagovat a zároveň se zlepšila v kvalitě fotografií, potřebovala bych pár lidí, kteří by před objektivem stáli. Hledám především ženy nebo ještě lépe páry, případně matky s dětmi. Různorodé fotky, témata, ale ocením i originální nápady z vaší strany + ochotu realizovat moje nápady (zkusit focení v dešti, černobílé fotky s barevným prvkem jako na fotce u aktivity, focení s bublifukem, zajímavá místa, focení při západu slunce... Nepotřebuji žádné vychrtlé modelky, beru kohokoliv na stupnici kačer Donald/Mr. Bean až po Miss World.
Nic neplatíte (zatím). Co z toho budete mít vy? Žádná výplata za "modeling", ale když se povede, tak pár těch nejpovedenějších fotek. Co z toho budu mít já? Fotky k propagaci a hlavně zkušenosti.

V případě zájmu pište soukromou zprávu tady nebo na facebooku stránky Romča Boumová photography, kde najdete i pár portrétních fotek, které jsem fotila v minulosti - pro představu.

Group conversation (6)

Jorunn
Jorunnmore than a week

Tak asi nic, no... Slecna Romca se semnou domluvila, ze se ozve a uz se pak neozvala 🤷‍

RomčaB
RomčaBmore than a week

Dle konverzace jsme byly domluvené 28.9 dopoledne. Na detaily je času dost, tak nechápu ten komentář 🙂👍

RomčaB
RomčaBmore than a week

Ale jestli jsme se špatně pochopily tak se omlouvám, v kalendáři to uložení mám, tak to mohu zrušit, pokud už nemáš zájem 🙂

Berush
Berushmore than a week

Ahoj Romco. Mela bych take zajem moc rada bych mela nejake hezke fotecky me a meho pejska - je to stene dlouhosrste kokie

RomčaB
RomčaBmore than a week

Ahoj. Určitě to ráda zkusím

RomčaB
RomčaBmore than a week

Napiš mi pak soukromou zprávu a domluvíme detaily 🙂

Attended 4 | Users interested in 3

RomčaB
Katy
Micha
Kamila12
Diana
Caty
Berush

Activity information

fotomodeling

anytime

Praha

No limit

7/11

01. 09. 2020