Ukliďme ten bordel! - Brno | Mevyo

Activity has already passed.

Show similar activities
Ukliďme ten bordel!

Activity has already passed.

A máme tady další projekt, jehož minimální účast musí být 15 lidí (ideálně však 20 a více) a byla by velká škoda, kdyby neproběhl. Úklid bude realizovaný předáváním pytlů štafetovým způsobem, protože terén je v prudkém kopci, budeme si tedy moct neustále povídat a nakonec se i s plnou pusou buřtů pochválíme u ohně za produktivní víkend. Bordel v lese se nachází cca. 80m od silnice, kde bude přistavený kontejner. Pytle a rukavice budou. Pevná obuv nutná.

Group conversation (4)

Zipíšek
Zipíšekmore than a week

Velmi ráda se zúčastním. Ovšem nedávno jsem se do Brna přistěhovala a nevím, jestli tam sama trefím ale!!! můžu vzít kytaru!!!

Lukas
Lukasmore than a week

Neni problém navigovat, že jo, nebo zavézt, taky nejsem místní

SIGNICIA
SIGNICIAmore than a week

Zdarec, hej to je úžasné, že máte takový zájem. Podrobné informace budeme dávat na naší projektovou stránku, prosím dejte like na facebook.com/signicia.org Bude se toho dít opravdu hodně. Tahle akce se koná hned u zastávky Zimní II, ale jen pokud opravdu pojede minimálně 15 lidí. PROSÍM ŘEKNĚTE I KÁMOŠŮM, ať se nám to podaří, je to první projekt s lesní správou a chceme udělat dobrý dojem a společně to bude určo super příležitost pro seznámení a pokec.

SIGNICIA
SIGNICIAmore than a week

Jinak jsme spustili kurzy pokročilého ale nízkonákladového vaření pro studenty, abychom pomohli ušetřit a dali každému příležitost naučit se po zbytek života skvěle vařit. Další hezký projekt SIGNICIE.

Attended 6 | Users interested in 0

SIGNICIA
Miska
Lukas
Pítrs
Radek
ales11

Activity information

relax

08.10.2016 10:00

Brno

15 - 46 years

10/16

11. 09. 2016