Pure Jatomi Eden - Praha | Mevyo

Activity has already passed.

Show similar activities
Pure Jatomi Eden

Activity has already passed.

Ahoj, s kolegy jsme se rozhodli chodit do fitka Pure Jatomi na Edenu. I když tam chceme chodit ráno, což asi u většiny lidí nehrozí, ptám se, kdo by se hecnul a šel s námi do členství, jelikož ve více lidech můžeme získat opravdu hodně hodně dobré ceny. Tak pojď se sebou něco dělat, je to tam fajn. 13.10. tam jdeme ráno na zkoušku, pokud se chce někdo přidat - klíďo, hlavně si na jejich stránkách zařiďte jednorázový VIP vstup free. Členství je asi na rok, takže buď budete za rok hubení, nebo Vám doktor potvrdí namožené klouby a nebudete už moct dál chodit. Mimochodem v takovém případě Vám to členství zruší. Tak vzhůru za sny, lidi! Do toho čtvrtka mi dejte vědět, na opozdilce se nečeká!

Group conversation (2)

Filip
Filipmore than a week

Ahoj, já chci v Jatomi končit tak můžu předat platinové členstvíPlatinove členství do Pure Jatomi, neomezený vstup do všech poboček v CR. Cena 910 na měsíc. Členství již přes 2 roky tudíž možné případné zrušení a výpověď smlouvy během 1 měsíce.

KubaLinhartů
KubaLinhartůmore than a week

Ahoj, to zní supr, ale sem se to asi nehodí. Chci se dostat na cenu tak 500 za měsíc, když nás bude dost. 910,-/měsíc je celkem nátěr.

Attended 1 | Users interested in 0

KubaLinhartů

Activity information

posilování

13.10.2016 06:30

Praha

13 - 100 years

19/20

10. 10. 2016