Benefiční běh pro Elišku - Ostrava | Mevyo

Activity has already passed.

Show similar activities
Benefiční běh pro Elišku

Activity has already passed.

Projekt má pomoci tělesně postiženým, nemocným a jinak zdravotně znevýhodněným spoluobčanům v Ostravě a bude realizován formou benefičního běhu. Jako druhý ročník se uskuteční s názvem "Běh pro Elišku". Na trať závodů s délkou tratí 5 a 10 kilometrů chceme přivést jak výkonnostní běžce, tak i úplné amatéry a zdravotně postížené.

Výtěžek (včetně celého startovného) bude věnován potřebným. Druhý ročník je věnován tělesně postižené Elišce Doležalové s diagnozy Dandy-Walker syndrom, Obstrukční hydrocefalus, Atypický autismus a Farmakorezistentní epileptický syndrom a další, která potřebuje nemálo zdravotních pomůcek nutné k přežití ale v současné době je akutní automobil, který je nevyhovující a koupací lůžko (na pořízení nového vozidla budou využité patřičné dotace).

Benefiční běh proběhne pod záštitou starosty městského obvodu Ostrava-Jih Bc. Martina Bednáře společně s hlavním pořadatelem a současně garantem závodu Římskokatolickou farností Ostrava-Zábřeh ve spolupráci s organizací Young Life Česká republika, pobočkou Ostrava.

Tváří akce se stane Vítkovický hokejista Roman Šturc se svými spoluhráči.

Attended 2 | Users interested in 0

reakohut
Barunka

Activity information

běhání

22.10.2016 16:00

Ostrava

13 - 100 years

19/21

12. 10. 2016