Ukrajina, Chernobyl - Praha | Mevyo

Activity has already passed.

Show similar activities
Ukrajina, Chernobyl

Activity has been deleted.

Hledám parťáky nadšence, které láká Chernobyl. Vše je teprve ve fázi plánování. Více lidí = větší zábava a také menší náklady (sleva na vstup do zóny pro větší skupiny).

Group conversation (19)

Dawe
Dawemore than a week

Datum je opravdu jen na nás, do zóny by se šlo s průvodcem, který by zařídil i vstupní papíry a pohyb v zóně. Chtěl bych alespoň den strávit v Kyjevu, poté tedy zóna a cestou zpátky to vzít přes jednu vojenskou pevnost na hranicích s Polskem, která je také velmi zajímavá. Vše je však na dohodě.

Shejra
Shejramore than a week

Už dlouho doufám, že se tam někdy podívám, ale nevím jestli to finančně zvládnu.

Kate
Katemore than a week

Kolik dní bys to tak vlastně viděl?? já bych docela ráda navštívila i Dugu,ta je taky dost zajímavá. A ohledně financí Shejra já taky budu muset šetřit,takže doufám že mi to vyjde finančně i časově,moc bych si to přála

Dawe
Dawemore than a week

V zóně jsou to dva dny, jeden je u elektrárny, vojenské základny a u radaru a druhý je v Pripyati. Pokusím se do zítra spočítat, kolik by to asi tak stálo, tak to sem potom napíšu.

Evelína
Evelínamore than a week

Ahoj, jestli se pojede v zimě, tak se taky ráda připojím

Dawe
Dawemore than a week

Tak jsem to počítal a vychází to na +/- 8500 korun, když nás pojede 5. Doprava, poté vstup do zóny, papíry k tomu a ubytko v zóně = 7500. Pak záleží na ubytování v Kyjevu a na jídle tam.

more than a week

Ahoj, moc rada bych se taky přidala, uz delsi dobu si pohravam s myslenkou se tam zajet podivat Co se tyce terminu, prizpusobim se vetsine

Milalof
Milalofmore than a week

To nemůže být drahé, ne? Kolik času na to asi plánujete?

Milalof
Milalofmore than a week

Sakra nemohu se přihlásit. Nesplňuji věk 30

Swist
Swistmore than a week

Rád bych se přidal.. Jen záleží na datu.. Plus bych byl pro to aby se konečná skupina lidí sešla několikrát předem a poznala se. Bylo by asi nepříjemné zjistit v půlce cesty že vám někdo leze na nervy..

Attended 6 | Users interested in 0

Dawe
Mumiseek
Viktorie
Kate
Evelína
Swist

Activity information

cestování

24.09.2017 00:00

Praha

18 - 33 years

15/21

24. 07. 2016