Ukrajina, Chernobyl - Praha | Mevyo

Ukrajina, Chernobyl

Activity information

Ukrajina, Chernobyl

cestování

anytime

Praha

18 - 33 years

14

24. 07. 2016

Attended users (7)

Dawe
Mumiseek
Viktorie
Kate
Evelína
Veru232
Swist

Map

About activity

Hledám parťáky nadšence, které láká Chernobyl. Vše je teprve ve fázi plánování. Více lidí = větší zábava a také menší náklady (sleva na vstup do zóny pro větší skupiny).

Comments (19)

Dawe
Dawemore than a week

Datum je opravdu jen na nás, do zóny by se šlo s průvodcem, který by zařídil i vstupní papíry a pohyb v zóně. Chtěl bych alespoň den strávit v Kyjevu, poté tedy zóna a cestou zpátky to vzít přes jednu vojenskou pevnost na hranicích s Polskem, která je také velmi zajímavá. Vše je však na dohodě.

Shejra
Shejramore than a week

Už dlouho doufám, že se tam někdy podívám, ale nevím jestli to finančně zvládnu.

Kate
Katemore than a week

Kolik dní bys to tak vlastně viděl?? já bych docela ráda navštívila i Dugu,ta je taky dost zajímavá. A ohledně financí Shejra já taky budu muset šetřit,takže doufám že mi to vyjde finančně i časově,moc bych si to přála

Dawe
Dawemore than a week

V zóně jsou to dva dny, jeden je u elektrárny, vojenské základny a u radaru a druhý je v Pripyati. Pokusím se do zítra spočítat, kolik by to asi tak stálo, tak to sem potom napíšu.

Evelína
Evelínamore than a week

Ahoj, jestli se pojede v zimě, tak se taky ráda připojím

Dawe
Dawemore than a week

Tak jsem to počítal a vychází to na +/- 8500 korun, když nás pojede 5. Doprava, poté vstup do zóny, papíry k tomu a ubytko v zóně = 7500. Pak záleží na ubytování v Kyjevu a na jídle tam.

Veru232
Veru232more than a week

Ahoj, moc rada bych se taky přidala, uz delsi dobu si pohravam s myslenkou se tam zajet podivat Co se tyce terminu, prizpusobim se vetsine

Milalof
Milalofmore than a week

To nemůže být drahé, ne? Kolik času na to asi plánujete?

Milalof
Milalofmore than a week

Sakra nemohu se přihlásit. Nesplňuji věk 30

Swist
Swistmore than a week

Rád bych se přidal.. Jen záleží na datu.. Plus bych byl pro to aby se konečná skupina lidí sešla několikrát předem a poznala se. Bylo by asi nepříjemné zjistit v půlce cesty že vám někdo leze na nervy..