Benelux - Olomouc | Mevyo

Activity has already passed.

Show similar activities
Benelux

Activity has already passed.

Zdravím, sháním někoho na letní výlet do Beneluxu. Odjezd by byl přibližně 23. července, ale je možnost to o pár dní posunout. Záleží na domluvě. Počítám, že by nás to vyšlo cca na 10 - 14 dní. Pokud bychom se našli minimálně 4, jela bych radši autem. Pokud ne, tak bychom se dopravovali jinak.
V plánu je Lucemburk, Potom Belgie - Antverpy, Brusel, Waterloo a Gent. v Holandsku pak Rotterdam, Maastricht, Utrecht, Haag, Gouda, Hoge Veluwe, Naarden, Kinderdijk, Zaanse Schans a Volendam. Kterékoliv město můžeme po domluvě vynechat a zařadit něco jiného. Všechno je na domluvě. Jediné co chci určitě je Amsterdam a Pride tam. Takže bych s sebou chtěla někoho tolerantního, účast tam není povinná, ale radši bych někoho aspoň trochu známého než jen sebe sama...
Další požadavky na přihlášené? Trocha humoru, chuť poznávat a hlavně nemějte potřebu přespávat v 5* hotelech atp.. Díky

Group conversation (11)

MarieHl
MarieHlmore than a week

Záleží na dopravě a domluvě. Já sama za to nechci utratit velké peníze.

Lenka
Lenkamore than a week

Me se ten napad hodne libi, bohuzel rozhodovat se muzu az podle ceny

Leni
Lenimore than a week

Ahoj, zní to super, všechna ta města už dlouho plánuji vidět a zatím to nevyšlo, tak že by konečně? Termín je pro mě ok a 5* hotely určitě nepotřebuji

MarieHl
MarieHlmore than a week

Ahoj, tak z Prahy do Lucemburku se dostaneme v pohodě. Letenky se dají koupit okolo 500, vlak je případně dražší. Horší je to dál. Vlak z L. do Bruselu stojí okolo 40 euro. To samé cesta do Amsterdamu. Právě proto bych raději naplnila to auto, podle mě je to pohodlnější.
Ale případně můžeme jet jen do jedné nebo dvou zemí. Záleží jak se dohodneme. Nebo máte někdo nějaký nápad s tou cestou?

Leni
Lenimore than a week

A ty máš auto? Já totiž ne, a bohužel ani nejsem řidič.

MarieHl
MarieHlmore than a week

Jo, to by nebyl problém

Leni
Lenimore than a week

Pak by to bylo mnohem lepší jak vlakem, busem atd. I pokud jde o organizaci, můžeme jednoduše zůstat kde chceme jak dlouho chceme. A jednoduše se pak podělíme o náklady.

MarieHl
MarieHlmore than a week

To si právě taky myslím. Jen nevím jak by to vyšlo na náklady. Aby to nakonec nebylo horší jak vlakem. Ale napíšu kamarádce jak nás stál Amster a Haag, když jsme jely jen my dvě. Pak dám vědět.

MarieHl
MarieHlmore than a week

Kdybychom nenaplnilo auto.

MarieHl
MarieHlmore than a week

Tak nakonec bych měla jedno místo v autě volné. Teď a pokud to ještě někdo nezruší... A jelikož pojedeme ve 4, náklady určitě nebudou tak vysoké.

Attended 1 | Users interested in 10

MarieHl
Marek
Leni
RadeBoRado
Marta22
Kateřina
kristin
Domki
Honyk
Jirka
Bluecat

Activity information

cestování

23.07.2017 00:00

Olomouc

13 - 100 years

4/5

07. 05. 2017