Chata - Čisovice | Mevyo

Activity has already passed.

Show similar activities
Chata

Activity has already passed.

Pokud má někdo v plánu s námi jet, doporučuji s námi dříve zkusit jakoukoliv jinou akci, abyste zjistili, jací jsme šílenci!

Citace z události Facebooku, která je pojmenovaná Chata (EnjoyTeam prod:

Vážení, zvu vás všechny na svojí chatu, která se nachází v obci Čísovice u Mníšku pod Brdy.
Doprava: Jezdí sem autobusy 317, 320 a 321 ze Smíchovskýho nádraží, jeden minimálně každou půl hodinu, ve špičce jednou za 15 minut něco jede. Vystoupí se na zastávce Mníšek pod Brdy, Pražská a já tam počkám a odtud společně dojdeme na chatu. Pokud ale někdo má auto, můžete jen i autem.
Program: Zábava všeho druhu. Jen 200 metrů od chaty je nádherný rybník, který je čistý, tedy vhodný ke koupání. Je tam i molo ke skákání. Samozřejmě nesmí chybět deskový hry a když jde o chatu, užijeme si taky opékání všeho masového i vegetariánského. Taky můžeme dát vodní bitvu s lahvema s víčkama od jaru a s balonkama plnýma vodou. Dále je možnost zajít na louku a tam dát frisbee nebo petanque. Fantazii se meze nekladou. Uvítám návrhy na další zábavy.
O chatě: Pozor! Chata je celkem malá, je tam jen 6 postelí, takže pokud nás bude chtít jet víc, tak jedině že by někdo spal na matraci na zemi nebo ve venkovním altánku. Takže dovedu si představit, že by nás bylo třeba 10, ale to záleží hlavně na vaší ochotě se uskromnit. Dále je potřeba říct, že tam není wifi a záchod je jen kadibudka.
Cena: Vstupné dobrovolné. Můžete s sebou vzít jídlo a pití, ale to mi dopředu napište, co berete, aby pak všichni nebrali stejný druhy potravin.

Organizátorem akce je Honza Gutvirt.

Attended 1 | Users interested in 5

EnjoyTeam
Jittul
sweetest
Petruchka
Anička
Market

Activity information

relax

09.07.2017 20:00

09.07.2017

Čisovice

13 - 100 years

5/6

14. 06. 2017