Dřystplac - Ostrava | Mevyo

Activity has already passed.

Show similar activities
Dřystplac

Activity has already passed.

Řečnický klub Toastmasters Ostrava pořádá setkání řečníků přímo na Jiráskově náměstí v Ostravě! Dřystplac je moderované pásmo připravených řečí členů klubu či pozvaných hostů. Délka pásma jsou většinou necelé dvě hodiny. Pro členy klubu se jedná o výzvu vyzkoušet si přednes i před cizími posluchači (kolemjdoucími na náměstí) a navíc bez zvukové techniky.

Název je složen ze slov dřystat = kecat, mluvit v silně hovorové formě mluvy na Ostravsku a plac = od německého der Platz = náměstí).

Tento ostravský Hyde Park je tak možností, kdy řečníci vystoupí z důvěrně známého prostředí klubu a vystoupí na veřejnosti. Ta má na oplátku jedinečnou možnost vyslechnout si jejich myšlenky a postřehy.
Volba témat a formy je ponechána na jednotlivých členech a, stejně jako vystoupení na setkáních klubu, je omezena pouze normami slušného chování a komunikace. Doporučuje se však vyhýbat politickým tématům.

Ať už jste fandy zajímavých myšlenek a názory, či pohledů na svět
Ať se zajímáte o komunikační dovednosti, nebo se pouze chcete dobře pobavit, určitě jste ale srdečně zváni na Dřystplac!

Více informací na:
bit.ly/2sbl9cv
tmostrava.cz

Attended 1 | Users interested in 2

Marek
Markéta
Chrisstophoross

Activity information

osobní rozvoj

28.06.2017 17:00

Ostrava

13 - 100 years

10/11

17. 06. 2017