"Doskovky" u Dřeváka - Brno | Mevyo

Activity has already passed.

Show similar activities
"Doskovky" u Dřeváka

Activity has already passed.

Som zberateľ a zapálený hráč doskových hier a skoro každú nedeľu zvolávam známosti z doskoherných aktivít na hranie u Dřeváka. Priamo s tým podnikom nič do činenia nemám, akurát tam je fajn toleratné prostredie na tieto činnosti. Hlavne cez leto nás tam však chodí pomenej, tak skúšam zohnať nejakých ľudí tu. Hráme skôr menšie hry, do hodiny dohrateľné a jednoduchšie na pochopenie, napr. Hero Realms, Port Royal, Karty Mrtvého Muže, Splendor atď. Začiatočníci vítaní, vysvetľovať zvládam v pohode. Ďalšie informácie keďtak v správe.

Group conversation (6)

more than a week

Ahoj, co se bude hrát a nedali bychom to v Lužánkách někde, když to je odpoledne (dle počasí)?

Marten
Martenmore than a week

Zdar, niečo vezmem v tom štýle, čo píšem. Prípadne niečo donesiem na požiadanie - boardgamegeek.com/collection/user/MartenInfinite?gallery… Do Lužánok by som skôr nešiel, ale keby to tak chceli všetci, tak dajme tomu. Ajtak by som potreboval vedieť aspoň o dvoch, čo naisto prídu a moje známosti zatiaľ mlčia.

Marten
Martenmore than a week

Presunul som to zas na ďalšiu nedeľu, teraz už zrejme nikoho nezoženiem.

more than a week

Ok.

Marten
Martenmore than a week

Akcia teraz učite bude - mám na to dostatok ľudí mimo Mevya. Kto sa teda chce pridať, kľudne môže, určite tam budeme. Keďtak mobil - 722 970 756

Firejs
Firejsmore than a week

Ahojte, koupil jsem si v týdnu nějaké hry - Kingdomino, citadela a multiversum. Plánuji je v neděli donést. Kromě stálic. Bude z čeho vybírat.

Attended 3 | Users interested in 4

Marten
ppavla
Firejs
evah
Kamma
Laskojos
Kristýna

Activity information

deskové hry

23.07.2017 15:00

Brno

20 - 40 years

3/6

11. 07. 2017