Po Slovensku - Uherské Hradiště | Mevyo

Activity has already passed.

Show similar activities
Po Slovensku

Activity has already passed.

Slovensko je kouzelná krajina. Stačí ujet jen pár kilometrů od hranic a člověku se může naskytnout dech beroucí podívaná. Minulý rok jsem se rozhodl, že podrobněji poznám Slovensko. Zatím okukuji Slovensko jen tak u hranic. Malé Karpaty, Bílé Karpaty, Strážovské vrchy, Sůlovské skály, Vřšatecko, Malá Fatra, Velká Fatra, ale každým návratem do civilizace si uvědomuji jak moc je to návykové a chci víc a víc.
Kdyby chtěl někdo se přidat, tak bych byl rád. Cestování autem, vlakem nebo busem. Spaní v kempu, pod širákem, či někde na boudě.
Lákají mne hory, příroda, výhledy, divočina, zříceniny...

Group conversation (8)

Pavla
Pavlamore than a week

Ahoj, zrovna jsem se vrátila z Malé Fatry, ale ještě mám pár dní dovolené, tak se klidně přidám, kdybys měl nějaký konkrétní plán. Na konec září (28.-30.9 plánujeme s kamarádkou ještě výlet na ferratu na Martinské hole + turistiku po okolí

rob
robmore than a week

No momentálně jsme změnil práci a tak trošku řeším věci kolem. No ale snad od října by to mohlo být lepší.Tak bych přišel s nějakým nápadem kam vyrazit.

Veronika
Veronikamore than a week

Ahoj, pokud byste nekam vyrazili rada bych se pridala.

rob
robmore than a week

Ahoj, tak co víkend 7. - 8. 10? Bude mít někdo čas? Rád bych udělal přechod v sobotu Šípské Fatry. A neděle - dle sil. Třeba na vodopád do Šutova. To bychom se domluvili.
Přespání nejspíš v chatě, tak aby se dala večer dát sprcha. Tohle bych řešil až podle počtu lidí. většinou ubytko se dá sehnat plus minus do 10 euro za noc. Sraz bych dál již v pátek, aby se dalo v sobotu nějak rozumně vyrazit.
Trek je popsaný v knize Najkrajsie pešie prechody po Slovensku. Má 27 km a odhadovaný čas 11 hodin. Vychází se ze Stankovan a jde se přes Šíp (1170 m. n. m, Ostré (1031m. n. m, Radičina (1127 m. n. m a cíl je město Ružomberok. Trasa na Mapách: mapy.cz/s/24fMd
Celkové stoupání 1949m. Celkové klesání 1922m.

rob
robmore than a week
rob
robmore than a week

Tohle je Šíp

Pavla
Pavlamore than a week

A kde plánuješ přespání?

rob
robmore than a week

Nekde poblíž. Bud chata vodopad a nebo v minikempu šip v Parnici. Tam maji celkem pry dobre boudy.

Attended 3 | Users interested in 4

rob
Veronika
Pavla
Magda
Petuleps
StepanKrtecek
EvaS

Activity information

turistika

21.10.2017 00:00

Uherské Hradiště

19 - 100 years

8/11

02. 08. 2017