Seznamka sport a adrenali - Praha | Mevyo

Seznamka sport a adrenali

Seznamovací sraz pro příznivce sportu a adrenalinu bez rozdílu věku. Pojďte poznat nové lidi s podobnými zájmy, ať už hledáte přátele, parťáky, partnera, je to jedno.

Na začátku se budeme bavit všichni společně, pojedeme představovací kolečko, přitom rovnou můžete na ostatní reagovat, doptávat se jich na něco apod. Pochopitelně byste měli říct hlavně to, jaké sportovní či adrenalinové aktivity děláte (ale můžete mluvit i o jiných zájmech). Rovnou můžete říct, že například hledáte hráče do svého týmu, kolegy na nějaký výlet apod.

Na základě tohoto představení pak už bude volná zábava, kdy se bude bavit každý s kým chce, nebudeme někoho k někomu přidělovat jako na speed datingu. V podniku jsou také fotbálek a šipky, takže kdo bude mít zájem, tak si můžete zahrát. Ale celkově je to hlavně debatní akce, pojďme tedy povyprávět o našich sportovních a adrenalinových zkušenostech nebo plánech.

Rezervoval jsem v restauraci 15 míst, uvidíme kolik lidí se přihlásí, akce je vyhlášena s předstihem, takže když tak počet míst je možné upravit.

Pár technických info
Událost je též na fb, takže bude více účastníků než zde. Bohužel nelze sdílet odkazy z fb, ale je tam událost pod stejným názvem i stejnou fotkou. Když tak se můžete přidat do naší fb skupiny Reálná seznamka, kde najdete další podobné akce. Dal jsem jako zájem cyklistika, protože musíte vybrat jen 1 zájem, ale je to širší debatní a seznamovací akce pro příznivce jakéhokoli sportu či adrenalinu.

Těším se na vás

Goofy

Group conversation (2)

Goofyanděl
Goofyandělmore than a week

Jen pro info: Tady je náš účast 3, na fb 6, takže to je dohromady 8 (protože nebudu sebe počítat dvakrát). Což je již dostatečná účast, proto můžete s akcí počítat. Ale věřím, že ještě přibude, však je do události ještě čas.

Goofyanděl
Goofyanděl3 days

Tak teď je nás 7 a na fb 8, což je 14, když já jsem na obou místech. Krásný počet.

Attended 7 | Users interested in 14

Goofyanděl
elverales
Patrik
Pavel
Věrka
Daniel
Štěpán
Frankee87
Mohes
Tomas
Lukáš
Alica
Honza
Zuzka
Joe
Marthy
luciesa
ArturoBandini
Jana
6Gottislav9

Activity information

cyklistika

28.01.2020 18:00

Praha

No limit

4/11

01. 01. 2020